Skocz do zawartości

[KzAK] Kosiarka spalinowa z napędem


bot3k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jest tu może jakiś spec od kosiarek? zlosnik.gif

Dotychczasowa kosiarka po prawie 7latach bezawaryjnej pracy zepsuła się na amen - był to typowy promocyjny "chińczyk" z Castoramy. Żal bo silnik działał super - żaden Briggs, ale padł mechanizm uruchamiający, byłem z niej mega zadowolony frown.gif

Potrzebna nowa kosiarka, która musi mieć:

- silnik spalinowy

- napęd

- szerokość koszenia ~50cm

- spory kosz

- dawać radę w trudnym terenie (niestety nie mamy zadbanego trawniczka zlosnik.gif ).

Wyczytałem w internetach, że hitem tego sezonu jest Oleo-mac GV53 TK AllRoad4 produkcja włoska oink.gif Budżet to właśnie coś koło 1500zł.

Warto, nie warto? Może lepiej zdecydować się na coś z silnikiem Briggs & Stratton?

A może zaryzykować i kupić następnego "chińczyka" za kilka stówek? zlosnik.gif

Potrzebny mi niezawodny sprzęt, którym skoszę trawę, nie musi mieć łączności z facebookiem, uchwytu na browar czy miliona innych niepotrzebnych funkcji biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W końcu kupiłem bez napędu

To nie wchodzi w grę zlosnik.gif Ktoś się chwalił, że kupił to włoskie ferrari wśród kosiarek, podpytam jakie są jego wrażenia.

Dzięki za info smile.gif

// EDIT

O temat jest już na miejscu - podziękować Panu adminu zlosnik.gif

Mam jeszcze na oku taką STIGE CASTELGARDEN XC 53 BSW4. Stiga minimalnie droższa od tego Oleo-maca, no ale ma silnik B&S. Z drugiej strony według danych producenta ten silnik Emak jest trochę mocniejszy. Będę musiał je pomacać oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie wchodzi w grę Ktoś się chwalił, że kupił to włoskie ferrari wśród kosiarek, podpytam jakie

> są jego wrażenia.

> Dzięki za info

> // EDIT

> O temat jest już na miejscu - podziękować Panu adminu

> Mam jeszcze na oku taką STIGE CASTELGARDEN XC 53 BSW4. Stiga minimalnie droższa od tego Oleo-maca,

> no ale ma silnik B&S. Z drugiej strony według danych producenta ten silnik Emak jest

> trochę mocniejszy. Będę musiał je pomacać

Potrzebowałem silnik gornozaworowy bo mam pochyly teren. Kupiłem STIGA 48 combi na koniec sezonu za 1200zł. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy się co ?

To KLIK a dokładniej coś co jest wewnątrz tego - nie mam pojęcia jak to się nazywa, ale się połamało 270751858-jezyk.gif

Zacząłem grzebać w internecie i okazuje się, że moja stara kosiara to żaden "chińczyk" tylko STIGA CASTELGARDEN dokładnie taka o KLIK.

Panowie w serwisie stwierdzili, że takiego rozrusznika się nie da dokupić bo to "chińskie badziewie" a ja głupi im uwierzyłem blush.gif Zamawiam co trzeba, i może to będzie jeszcze hulać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.