Skocz do zawartości

C5 w dobrej cenie bez ogladania - czy warto?


CiniO

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien osobnik ktorego znam z pewnego forum i rozmawiam z nim od dluzszego czasu, postanowil pozbyc sie swojego samochodu i spytal czy nie chcialbym nabyc w dobrej cenie.

Osobnik ten jest Irlandczykiem ktory mieszka w Polsce i wzial ze soba do Polski auto z Irlandii.

Samochod to Citroem C5, 2006 rocznik, 1.6 HDI, przebieg 200kkm. Wyposazenie raczej przyzwoite, bo jest skóra, cruise control, etc... Oczywiscie kierownica po prawej stronie. Auto nadal zarejestrowane w Irl, bo wiadomo w Polsce sie nie da narazie.

Mowi ze odda mi to auto za 1000 euro.

Mnie w Polsce nie ma, wiec jakbym mial brac, to w ciemno - dac gosciowi 1000 euro i poprosic ojca zaby wstawil auto do garazu.

Czy to ma sens, i czy kupilibyscie cos takiego w tak okazyjnej cenie? I czy ta cena wogole jest okazyjna?

Z tego co wiem auto jest w dobrym stanie, ale tak naprawde to kupowanie kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewien osobnik ktorego znam z pewnego forum i rozmawiam z nim od dluzszego czasu, postanowil pozbyc

> sie swojego samochodu i spytal czy nie chcialbym nabyc w dobrej cenie.

> Osobnik ten jest Irlandczykiem ktory mieszka w Polsce i wzial ze soba do Polski auto z Irlandii.

> Samochod to Citroem C5, 2006 rocznik, 1.6 HDI, przebieg 200kkm. Wyposazenie raczej przyzwoite, bo

> jest skóra, cruise control, etc... Oczywiscie kierownica po prawej stronie. Auto nadal

> zarejestrowane w Irl, bo wiadomo w Polsce sie nie da narazie.

> Mowi ze odda mi to auto za 1000 euro.

> Mnie w Polsce nie ma, wiec jakbym mial brac, to w ciemno - dac gosciowi 1000 euro i poprosic ojca

> zaby wstawil auto do garazu.

> Czy to ma sens, i czy kupilibyscie cos takiego w tak okazyjnej cenie? I czy ta cena wogole jest

> okazyjna?

> Z tego co wiem auto jest w dobrym stanie, ale tak naprawde to kupowanie kota w worku.

Ale w jakim celu?

Zeby tym jezdzic w PL to zdecydowanie nie...

Jezeli chcesz tym wrocic do IRl to mozna rozwazyc o ile takie auto jest Ci do czegos potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to ma sens, i czy kupilibyscie cos takiego w tak okazyjnej cenie? I czy ta cena wogole jest

> okazyjna?

bierz jeśli sam dojedzie do garażu do Ciebie w PL

za 1000 euro jak nie będziesz jeździł to poszlachtujesz na części i będziesz do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w jakim celu?

> Zeby tym jezdzic w PL to zdecydowanie nie...

No wlasnie o tym myslalem - miec w Polsce zeby miec czym jezdzic jak przyjezdzam tutaj.

Tylko auto kupie za 1000 euro, ale nawet jak bedzie mozna rejestrowac to i tak koszt rejestracji w Polsce + wymiana swiatel pewnie wyjdzie z 500 euro minimum, wiec juz wychodzi 1500. Takze nie wiem czy sie oplaci

> Jezeli chcesz tym wrocic do IRl to mozna rozwazyc o ile takie auto jest Ci do czegos potrzebne.

Ciezko by bylo wrocic, bo auto ma juz wygasniety przeglad a wybierac sie przez cala europe bez przegladu to chyba sredni pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bierz jeśli sam dojedzie do garażu do Ciebie w PL

> za 1000 euro jak nie będziesz jeździł to poszlachtujesz na części i będziesz do przodu

Czyli 1000 to dobra cena za takie pudlo, nawet jesli kupuje sie kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciezko by bylo wrocic, bo auto ma juz wygasniety przeglad a wybierac sie przez cala europe bez

> przegladu to chyba sredni pomysl.

zaraz pewnie pw dostaniesz i ktoś ci go załatwi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli 1000 to dobra cena za takie pudlo, nawet jesli kupuje sie kota w worku.

jeśli auto jeździ i nie zdechł w nim kierowca albo auto nie jest po powodzi to imho warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa co kupił koparkę w ciemno i ileś lat mu służyła i był zadowolony, ja bym się raczej na zakup bez obmacania nie zdecydował. Wszystko zależy w sumie od grubości portfela- jak Cię stać, żeby w razie wtopy stracić część forsy i kupić coś innego to bierz- jest ryzyko jest zabawa, może uda się trafić prawdziwą okazję wink.gif jeśli jednak musisz sobie kupić auto i masz na ten cel właśnie 1000euro to kota w worku bym nie brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie o tym myslalem - miec w Polsce zeby miec czym jezdzic jak przyjezdzam tutaj.

A przyjeżdżasz do PL czym? hmm.gif

I jeśli to auto, to czemu nie chcesz/nie możesz nim jeździć tu? niewiem.gif

Jak często przyjeżdżasz do kraju - może taniej wyjdzie Cię wynajęcie auta, niż trzymanie nieruchomości na kołach? hmm.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przyjeżdżasz do PL czym?

> I jeśli to auto, to czemu nie chcesz/nie możesz nim jeździć tu?

> Jak często przyjeżdżasz do kraju - może taniej wyjdzie Cię wynajęcie auta, niż trzymanie

> nieruchomości na kołach?

No wlasnie z tych wszyskich powodow sie zastanawiam czy to wogle ma sens.

Ale poprostu wydalo mi sie to dobra oferta za 1000 euro takie auto. Tylko problem taki, ze nie wiem do konca do czego bym mial to auto uzywac tak naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.