Skocz do zawartości

do instruktorow nauki jazdy


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi szkoleniami corocznymi i uprawnieniami? Mam uprawnienia od stycznia 2013. W 2013 nie musiałem tobic szkolenia. W 2014 juz raczej musiałem ale nie brałem udziału. W związku z tym czy straciłem uprawnienia i aby je odzyskać musze sobie zrobić to szkolenie? Póki co jeszcze nie pracowałem jako instruktor ale chciałbym zacząć sobie. Jak na razie z wydziału komunikacji nic nie przyszlo do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to jest z tymi szkoleniami corocznymi i uprawnieniami? Mam uprawnienia od stycznia 2013. W 2013

> nie musiałem tobic szkolenia. W 2014 juz raczej musiałem ale nie brałem udziału. W związku z

> tym czy straciłem uprawnienia i aby je odzyskać musze sobie zrobić to szkolenie? Póki co

> jeszcze nie pracowałem jako instruktor ale chciałbym zacząć sobie. Jak na razie z wydziału

> komunikacji nic nie przyszlo do mnie

W 2014 musiałeś robić warsztaty.

Skoro ich nie zrobiłeś to teraz jest problem.

Zostaniesz/zostałeś skreślony z ewidencji instruktorów. Dziwne tylko, że nic do Ciebie nie przyszło.

Ja zrobiłem te warsztaty, ale nie chciało mi się ich zanosić i mnie skreślili zlosnik.gif

U mnie sprawa banalna, jak zachce mi się odnowić legitymacje to donoszę im ten kwit ze szkolenia, niekaralość i 50zł i jestem już instruktorem ponownie.

Niestety nie wiem co w przypadku jak się NIE zrobiło tych warsztatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 2014 musiałeś robić warsztaty.

> Skoro ich nie zrobiłeś to teraz jest problem.

> Zostaniesz/zostałeś skreślony z ewidencji instruktorów. Dziwne tylko, że nic do Ciebie nie

> przyszło.

Zaleznie od miasta - w każdym miescie inaczej: zawiadamiają lub nie zwiadamiają...

> Ja zrobiłem te warsztaty, ale nie chciało mi się ich zanosić i mnie skreślili

> U mnie sprawa banalna, jak zachce mi się odnowić legitymacje to donoszę im ten kwit ze szkolenia,

> niekaralość i 50zł i jestem już instruktorem ponownie.

> Niestety nie wiem co w przypadku jak się NIE zrobiło tych warsztatów.

Tak samo - jak się nie zrobiło to trzeba zrobić i po zrobieniu dostarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to jest z tymi szkoleniami corocznymi i uprawnieniami? Mam uprawnienia od stycznia 2013. W 2013

> nie musiałem tobic szkolenia. W 2014 juz raczej musiałem ale nie brałem udziału. W związku z

> tym czy straciłem uprawnienia i aby je odzyskać musze sobie zrobić to szkolenie? Póki co

> jeszcze nie pracowałem jako instruktor ale chciałbym zacząć sobie. Jak na razie z wydziału

> komunikacji nic nie przyszlo do mnie

Może Twój urząd nic nie wysyla, zapytaj. Tak czy inaczej szkolenie musisz zrobić, tych co nie przynieśli papieru ze szkolenia skreślają bez pytania wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest, jeśli mam uprawnienia instruktora, ale jeszcze nie przechodziłem kursów doszkalających?

Na pewno jestem skreślony z listy instruktorów i czy jeśli bym chciał zacząć znowu szkolić wystarczy, że przejdę to doszkolenie, czy są jakieś większe problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak to jest, jeśli mam uprawnienia instruktora, ale jeszcze nie przechodziłem kursów

> doszkalających?

> Na pewno jestem skreślony z listy instruktorów i czy jeśli bym chciał zacząć znowu szkolić

> wystarczy, że przejdę to doszkolenie, czy są jakieś większe problemy?

Nie ma zadnych większych problemów zlosnik.gif Wystarczy jedno szkolenie i można szkolić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma zadnych większych problemów Wystarczy jedno szkolenie i można szkolić

Dokłanie ja nie jeżdżę mam papiery ze 3 lata chodziłem 2x na warsztaty ale już chyba sobie dam siana grinser006.gif jak będzie potrzeba to pójdę zrobię i wpiszą mnie znowu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokłanie ja nie jeżdżę mam papiery ze 3 lata chodziłem 2x na warsztaty ale już chyba sobie dam

> siana jak będzie potrzeba to pójdę zrobię i wpiszą mnie znowu

Powiem Ci tak - wiele osob jeździ bez tych warsztatów.. nikt tego nie sprawdzi jak latasz dorywczo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.