Skocz do zawartości

O mały włos...


Rylu

Rekomendowane odpowiedzi

przedwczoraj jadąc powoli przez miasto a po chwili słyszę łututututut z pod maski sick.gif zjeżdżam szybko na pobocze otwieram a tam pasek klinowy w 1/3 rozszarpany pełno śmieci z tylnej osłony myślę no to pewnie narobił bigosu jak się wkręcił w rozrząd. (hałas był dość spory i poszło trochę dymu). Po wyjęciu paska okazało się, że części nie ma ... chwila napięcia odpalam (bo jak już strzeliło to i tak po zawodach) a tu cisza 270635636-JUMP2.gifyay.gif Po demontażu rolka i napinacz wyły jak wściekłe co mnie zastanawiało poniekąd skąd ten dźwięk bo robiłem jakiś czas temu kompleksowo alternator ale z braku czasu nie miałem chwili, żeby tym się zająć no.gif Ale skończyło się baaaardzo optymistycznie zlosnik.gif Pierwszy raz alfa wracała na lince ! To była jej 3 awaria pierwsza to pompa sprzęgła, druga alternator ale w tych przypadkach dało się normalnie jechać, a teraz pasek. Limit wyczerpany zlosnik.gif

Można wpisywać liczbę awarii z powrotem na lince/lawecie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przedwczoraj jadąc powoli przez miasto a po chwili słyszę łututututut z pod maski zjeżdżam

> szybko na pobocze otwieram a tam pasek klinowy w 1/3 rozszarpany pełno śmieci z tylnej osłony

> myślę no to pewnie narobił bigosu jak się wkręcił w rozrząd. (hałas był dość spory i poszło

> trochę dymu). Po wyjęciu paska okazało się, że części nie ma ... chwila napięcia odpalam (bo

> jak już strzeliło to i tak po zawodach) a tu cisza Po demontażu rolka i napinacz wyły jak

> wściekłe co mnie zastanawiało poniekąd skąd ten dźwięk bo robiłem jakiś czas temu kompleksowo

> alternator ale z braku czasu nie miałem chwili, żeby tym się zająć Ale skończyło się

> baaaardzo optymistycznie Pierwszy raz alfa wracała na lince ! To była jej 3 awaria pierwsza

> to pompa sprzęgła, druga alternator ale w tych przypadkach dało się normalnie jechać, a teraz

> pasek. Limit wyczerpany

chyba na ten miesiąc grinser006.gif

> Można wpisywać liczbę awarii z powrotem na lince/lawecie

na lawecie wracałem kilka razy grinser006.gif ostatni raz dwa lata temu po awarii dachu no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przedwczoraj jadąc powoli przez miasto a po chwili słyszę łututututut z pod maski zjeżdżam

> szybko na pobocze otwieram a tam pasek klinowy w 1/3 rozszarpany pełno śmieci z tylnej osłony

> myślę no to pewnie narobił bigosu jak się wkręcił w rozrząd. (hałas był dość spory i poszło

> trochę dymu). Po wyjęciu paska okazało się, że części nie ma ... chwila napięcia odpalam (bo

> jak już strzeliło to i tak po zawodach)

Dlatego ja krótko po zakupie zmieniłem sobie pasek, rolkę, napinacz i sprzęgło alternatora bo nic z tych rzeczy raczej już dłuugo nie było ruszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.