Skocz do zawartości

ukradli mi (albo zgubilem?) dokumenty


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

Z całą resztą dokumentów. Karta bankomatowa zastrzeżona, jutro idę wyrabiać wtórnik PJ i DO. Dostane jakieś potwierdzenie tego faktu kradziezy/zagubienia? Mogę na tym jeździć ? Czy policji to nie wystarczy w ramach kontroli? Mam karte kierowcy która jest jakby potwierdzeniem posiadania PJ. Styknie? icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z całą resztą dokumentów. Karta bankomatowa zastrzeżona, jutro idę wyrabiać wtórnik PJ i DO.

> Dostane jakieś potwierdzenie tego faktu kradziezy/zagubienia? Mogę na tym jeździć ? Czy

> policji to nie wystarczy w ramach kontroli? Mam karte kierowcy która jest jakby potwierdzeniem

> posiadania PJ. Styknie?

50zł za "niemanie" PJ grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z całą resztą dokumentów. Karta bankomatowa zastrzeżona, jutro idę wyrabiać wtórnik PJ i DO.

> Dostane jakieś potwierdzenie tego faktu kradziezy/zagubienia? Mogę na tym jeździć ? Czy

> policji to nie wystarczy w ramach kontroli? Mam karte kierowcy która jest jakby potwierdzeniem

> posiadania PJ. Styknie?

ile miales kontroli policyjnych ostatnio ?

czemu ludzie sami wymyslaja sobie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile miales kontroli policyjnych ostatnio ?

> czemu ludzie sami wymyslaja sobie problemy.

ale ja jeżdżę jako kierowca ciężarówki po Europie. Co jak mnie sprawdzą np we Francji? Zjazd na najbliższy parking i koniec jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koniecznie zastrzeż dokumenty - tu masz podpowiedź . To ważne jeśli nie chcesz później tłumaczyć

> się, że nie jesteś wielbłądem. Zrób to jak najszybciej.

pko juz zastrzeglem. Konsultant również przyjął zgłoszenie o utracie DO. Jutro bede załatwiać resztę w urzędzie miejskim wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy w końcu w Polsce kradzież dokumentów przestanie byc wielkim problemem? Tutaj dowód rejestracyjny leży w samochodzie. Pewnie dlatego ze w Polsce spełnia on dwie role jednocześnie - dowodu rejestracji i aktu własności. Tutaj to dwa osobne dokumenty - jeden leży w samochodzie a drugi w sejfie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam średnio jedna "rutynowa" kontrolę na miesiąc...

Mnie zdarzyło się ZERO przez 2 lata a zaraz potem 4-5 miesięcznie. Raz nawet dwa dni po kolei dwa razy dziennie biglaugh.gif

Tak więc nie znasz dnia ani godziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ja jeżdżę jako kierowca ciężarówki po Europie. Co jak mnie sprawdzą np we Francji? Zjazd na

> najbliższy parking i koniec jazdy...

No to lipa trochę crazy.gif

Znam taki przypadek Kapitana Żeglugi Wielkiej (była żona zniszczyła mu dokumenty) Na szczęście wszystko robił w Hamburgu i w ciągu weekendu wyrobił wszystkie licencje (w poniedziałek miał rejs do Azji). Masę kasy zapłacił ale się dało, a PL terminów nie przeskoczysz. Dla policjanta żadne zaświadczenie nic nie daje sick.gif albo masz kwit albo nie! Jedyne co to sprawdzą że masz uprawnienia i mandat dostaniesz za brak kwita a nie brak uprawnień. tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pan pikuś nasza policja bo z nimi się dogadam, ewentualnie zapłacę 50. Gorzej za granicą

Z naszymi też bywa różnie. 50 zapłacisz ale dalej jechać ci zakaże, bo cyt. "to by oznaczało, że pozwalam panu dalej łamać przepisy" miałem tak, nie miałem kwita z UDT na badanie podnośnika (kumpel na szczęście szybko dowiózł mi dokumenty). sick.gif Popieprzone to zwłaszcza, że do jazdy to zupełnie niepotrzebne. sick.gif Nic nie dawało tłumaczenie jak się służbista uparł. Jedyne co to odpuścił mi ten mandat. tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.