Skocz do zawartości

[KzAK] Auto do 35 kzł klasa D lub C


szandrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Po sprzedaży mojego BMW chciałbym zanabyć samochód, który będzie równie bezawaryjny, jednak na którego eksploatację (paliwo) będę wydawał mniej pieniędzy. Poniżej moje wymagania:

- klasa D lub C

- silnik benzynowy, do którego da radę zamontować instalację LPG

- niezawodność

- osiągi co najmniej na poziomie BMW 116i 122KM

- rok produkcji minimum 2007

- relatywnie niedrogi w utrzymaniu

- budżet na zakup samochodu 35 tys. z pakietem starowym (opony, ubezpieczenie, LPG), 30 tys.zł bez pakietu

- pochodzenie z polskiego salonu

- automatyczna skrzynia biegów będzie miłym dodatkiem, ale nie jest niezbędna

Po przewertowaniu otomoto niesamowicie trudno jest trafić odpowiednie auto. Moje typy to:

- Toyota Avensis 1,8 lub 2,0

- Volvo S60 2,4 benzyna

- Citroen C5

- Renault Laguna 2,0T

Czy szanowna gawiedź może mi jeszcze coś ciekawego zaproponować? Ewentualnie coś odradzić.

W razie czego niektóre kryteria można nagiąć poza LPG i ceną zlosnik.gif

Jestem otwarty na propozycje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze Mondeo 2.0 noPB?

> Chyba bedzie najlatwiej znalezc krajowe

Jest taka opcja ok.gif. Jedynie wnętrze, w szczególności deska rozdzielcza nie bardzo mi się podoba.

> Ogolnie to noPB jest jak na lekarstwo w tych rocznikach

100% racji.

> PS. Ile to BMW palilo?

W moim użytkowaniu (dojazd 50 km w jedną stronę krajówką) około 7 litrów noPb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem otwarty na propozycje

Kup Toyote ale Prius.

Wymiarami zewnetrzynmi blizej mu do segmentu C (plus przy miejskiej jezdzie) ale wewnatrz pelnowymiarowy D. Bezawaryjny, ekonomiczny (szczegolnie przy Twoich 50km dojazdach krajowkami), dodatkowo oszczedzasz na instalacji LPG i dodatowych kosztach z pozniejszym jej utrzymaniem. Generalnie spelnia wszystkie Twoje wymagania, łacznie z automatem.

Wiem, ze nie przeszlo Ci takie auto przez mysl, ale ja, jak mialem dokladnie tak samo, a juz od ok 2.5 lat jestem szczesliwym posiadaczem Priusa i chetnie je za jakis czas na nowszy model wymienie, jak tylo finanse pozwola waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.