Skocz do zawartości

Dzień Dziecka w CREiO Helenów


ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Jak co roku organizuję część offroadową (i nieśmiało motocyklową) w ośrodku rehabilitacyjnym znajdującym się na wprost Centrum Zdrowia Dziecka.

W tym roku impreza jest 2.06 (wiem - wtorek) od 10 do 15 (mniej więcej)

Może ktoś z Was dałby radę podjechać? Może dacie się przekonać pyszną grochówką?

Tutaj relacja z zeszłego roku: DD 2014

W zeszłym roku mieliśmy paru użytkowników 2oo ( SKY - do tablicy! ) - może w tym roku uda się żeby przyjechało Was więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka

> Jak co roku organizuję część offroadową (i nieśmiało motocyklową) w ośrodku rehabilitacyjnym

> znajdującym się na wprost Centrum Zdrowia Dziecka.

> W tym roku impreza jest 2.06 (wiem - wtorek) od 10 do 15 (mniej więcej)

> Może ktoś z Was dałby radę podjechać? Może dacie się przekonać pyszną grochówką?

> Tutaj relacja z zeszłego roku: DD 2014

> W zeszłym roku mieliśmy paru użytkowników 2oo ( SKY - do tablicy! ) - może w tym roku uda się żeby

> przyjechało Was więcej?

W sobotę 30 maja mam ostatnia doszkalająca jazdę. Na 1 czerwca będę chciał się zapisać na egzamin. Jeżeli zdam, a w przepisach nic się nie zmieniło i jazda po zdanym egzaminie jest dalej traktowana ta jak jazda bez dokumentu (50 zeta mandatu) to się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sobotę 30 maja mam ostatnia doszkalająca jazdę. Na 1 czerwca będę chciał się zapisać na egzamin.

> Jeżeli zdam, a w przepisach nic się nie zmieniło i jazda po zdanym egzaminie jest dalej

> traktowana ta jak jazda bez dokumentu (50 zeta mandatu) to się pojawię.

po zdanym egzaminie jazda NIGDY nie byla traktowana jako jazda bez dokumentu, data otrzymania uprawnien jest data wydania prawka w PWPW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po zdanym egzaminie jazda NIGDY nie byla traktowana jako jazda bez dokumentu, data otrzymania

> uprawnien jest data wydania prawka w PWPW

co mozna sprawdzić sprawdzając status na stronie smile.gif

ale tak, datą otrzymania uprawnień nie jest ani data zdania egzaminu jak się wszystkim marzy ani data odebrania prawka z urzędu jak się pozostałej części wydaje ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zeszłym roku mieliśmy paru użytkowników 2oo ( SKY - do tablicy! ) - może w tym roku uda się żeby

> przyjechało Was więcej?

No to się melduję zlosnik.gif Cały czas kombinuję jak to zrobić, żeby być.

Wygląda, że robota, która miała być na początek czerwca, będzie wykonana do końca maja ok.gif

Jakaś szansa jest, że się przykulam paździerzem (i to na full kostce wink.gif ).

A teraz bardziej poważnie... Dobrze by było, gdyby 2oo więcej podjechało niż w zeszłym roku.

Było nas 3, z czego jeden sqt, a kolejka do przejażdżki 2oo jak do mięsnego za czasów PRLu jak baleron rzucili icon_eek.gif

Jeepy zbierały na raz kilkoro dzieciaków, to i łatwiej im było swoją kolejkę rozładować. My siłą rzeczy musieliśmy po jednej sztuce na raz brać.

Kombinować, ludki, kombinować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wpadaj na moto, jeepa daj Tomirowi

Jutro i pojutrze widzę się z "kerownikem" wink.gif Będę negocjował urlop na 2.06 bo widzę, że ten który miałem zaplanowany na 29.05 idzie w kapustę wink.gif

Jak mi się tylko uda wynegocjować, to nie widzę przeszkód, żeby Tomir wziął mojego rzepa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro i pojutrze widzę się z "kerownikem" Będę negocjował urlop na 2.06 bo widzę, że ten który

> miałem zaplanowany na 29.05 idzie w kapustę

> Jak mi się tylko uda wynegocjować, to nie widzę przeszkód, żeby Tomir wziął mojego rzepa

To ja se też urlop rozpiszę na wszelki wypadek jakby pomysł z Jeepem wypalił 270635636-JUMP2.gif270635636-JUMP2.gif270635636-JUMP2.gif

Bo Matiziakiem wozić to żadna radocha hehe.gif

Chociaż mam takie myśli, żeby bude Matiza postawić na czymś większym hehe.gif Tylko najpierw muszę w Totka wygrać hehe.gif

Hitch1Bar--_2404100420041A041E041F04_.jpg_2D00_500x400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wink.gif

jak się świat nie zawali będę i może kumpla na dradze ściągnę

wink.gif

piszcie gdzie zbiórka i o której

ps.

tylko jak mam być sam to się nie pisze bo to ciężka harówka jest i długo ja i moto nie da wtedy rady crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja se też urlop rozpiszę na wszelki wypadek jakby pomysł z Jeepem wypalił

Tomir, jutro/pojutrze będę wiedział czy dostanę wolne ok.gif

Z tego co słyszę, to pewnie będzie klepnięte. To na wszelki wypadek też się organizuj ok.gif

Jakoś się umówimy, podjadę po Ciebie rzepem, potem kulniemy się cobym się przesiadł na 2oo i dzida do Międzylesia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No liczę Panowie na Was

> Choć patrząc na odzew (ogólny - nie tylko na AK) zastanawiam się czy nie robię tego ostatni raz.

Wygląda, że mam klepnięty urlop ok.gif Jutro potwierdzę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No liczę Panowie na Was

> Choć patrząc na odzew (ogólny - nie tylko na AK) zastanawiam się czy nie robię tego ostatni raz.

Jak tylko uda mi się zrobić auto to na pewno podjadę. Nie ma się co załamywać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj znac Tomirowi

Z Tomirem w kontakcie. Jak się wszystko będzie OK to i będzie OK wink.gif

Jak nie, to będę sam na 2oo, no chyba że inny ochotnik znajdzie się na jazdę cywilną wersją rzepa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z Tomirem w kontakcie. Jak się wszystko będzie OK to i będzie OK

> Jak nie, to będę sam na 2oo, no chyba że inny ochotnik znajdzie się na jazdę cywilną wersją rzepa

I się wyjaśniło. Niestety nie mogę być we wtorek. Przed chwilą miałem rozmowę. Muszę być dostępny w firmie i w związku z audytem czeka mnie kilka przejażdżek po mieście z dokumentami do podpisu przez jednego z członków zarządu (jako firmowy IT jestem również przynieś, podaj, pozamiataj frown.gif ) .

Naprawdę chciałbym bardzo, zwłaszcza że fajnie byłoby sobie pojeździć Jeepem i popatrzeć na uśmiechy dzieciaczków no ale naprawdę nie mogę frown.gif

Mógłbym na chorobowe co prawda pójść ale nie chcę przeginać bo i tak w firmie bardzo na rękę mi idą w związku z kursem na kat. A i notorycznymi blisko 2 godzinnymi spóźnieniami lub wcześniejszymi wyjściami związanymi z lekcjami jazdy na moto frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I się wyjaśniło. Niestety nie mogę być we wtorek. Przed chwilą miałem rozmowę. Muszę być dostępny w

> firmie i w związku z audytem czeka mnie kilka przejażdżek po mieście z dokumentami do podpisu

> przez jednego z członków zarządu (jako firmowy IT jestem również przynieś, podaj, pozamiataj

> ) .

> Naprawdę chciałbym bardzo, zwłaszcza że fajnie byłoby sobie pojeździć Jeepem i popatrzeć na

> uśmiechy dzieciaczków no ale naprawdę nie mogę

> Mógłbym na chorobowe co prawda pójść ale nie chcę przeginać bo i tak w firmie bardzo na rękę mi idą

> w związku z kursem na kat. A i notorycznymi blisko 2 godzinnymi spóźnieniami lub

> wcześniejszymi wyjściami związanymi z lekcjami jazdy na moto

Przecież nikt Ci nie będzie wypominał ok.gif

Załapiesz się na inne imprezy jeszcze ok.gif Jak pogoda Cię nie odstraszy, to może motomikołajki wink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież nikt Ci nie będzie wypominał

> Załapiesz się na inne imprezy jeszcze Jak pogoda Cię nie odstraszy, to może motomikołajki

Zobaczę jakie objazdówki będę miał. Na razie wiem, że będę musiał jechać na Mokotów i do Centrum. Jak coś jeszcze dojdzie i będzie więcej kręcenia po mieście to jak na godzinkę się urwę to nikt nie zauważy i chociaż Was odwiedzę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak coś jeszcze dojdzie i będzie więcej kręcenia po mieście to jak na godzinkę się urwę to

> nikt nie zauważy i chociaż Was odwiedzę

Przyjeżdżaj. Zrobię Ci Twój Osobisty Dzień Dziecka i wsadzę na trampiszona z przykazaniem jazdy na padok zlosnik.gif

Nawet jak się wyglebisz, to najwyżej będziesz upaprany zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lojalnie wolę uprzedzić. Na 99,9% przyjadę rzepem.

Po weekendowym wypadzie, trampek oraz moje ciuchy są w strasznym stanie.

Enduro Sprint okazało się na jakimś odcinku typową przeprawówką.

Ciuchy muszę oddać do pralni, buty do szewca (ale to jak już wyschną i jak je z grubsza doczyszczę). A trampiszona w zasadzie muszę rozebrać ze wszystkich plastików itp i wydłubać parę kilogramów błota icon_rolleyes.gif

Tak wyglądał jakieś pół godziny po skończonych zawodach:

10700246_1015074665189656_2964014739137533472_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info gdzie się spotykamy:

Z osobami, które już w poprzednich latach nam pomagały i wiedzą, jak trafić do ośrodka, spotykamy się na miejscu. Impreza startuje o godz. 10.

Dla osób, które będą po raz pierwszy, proponujemy zbiórkę o 9:45 przed Lidlem przy ul. Pożaryskiego 31. Stamtąd organizator poprowadzi Was do ośrodka.

Planowany koniec imprezy ok. godz. 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.