Skocz do zawartości

Prośba o opinię


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, zdałem prawko. Przeglądam ogłoszenia. Już wcześniej, na 90% zdecydowałem się na yamaha xj6.

Oto link do aukcji, która wydaje mi się bardzo atrakcyjna:

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5378790799

Czy są tu wróżbici ze zdjęć, jak na Motokąciku czy lecieć z tym do Jaya na HP?

Thx ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> One aż tak tracą na wartości ? To chyba niemożliwe.

Rozmawiałem ze sprzedającym. Jego opowieść o motocyklu wydawała się wiarygodna, ale powody sprzedaży, oraz to, czemu mu się spieszy i czemu tak niska cena były wręcz nieprawdopodobne, choć życie czasem jest bardziej niewiarygodne od fikcji...

Miałem dużą chęć się przejechać dziś, jednak wczoraj motocykl został sprzedany. Trochę szkoda, bo dobrej oferty xj6 z abs w tej chwili na rynku brak crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzić moto po zdjęciach. W roku 2013 ten moto kosztował ok. 30000 zł. Podobnie na Zachodzie skąd został ściągnięty. Uważasz, że ktoś po 6000 km i półtora roku użytkowania opuści ponad 50% ceny na popularnym modelu moto ot tak sobie i to na początku sezonu? To musiałby być wyjątkowy przypadek. Sam widzisz dodatkowo aktualnie nie ma innych propozycji XJ6 z ABS, a ten tani jak barszcz. Dodaj koszty ściągnięcia go z Zachodu i inne. To ile on kosztował tam wyjściowo? 30% wartości nowego. Nie wierzę w takie cuda. Zdjęcia są mało dokładne, żadne z nich nie wskazuje newralgicznych elementów moto jak np. okolice główki ramy.

Aha nie ma żadnej wzmianki o bezwypadkowości czy bezkolizyjności Nie musi to nic znaczyć, ale dużo daje do myślenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiałem ze sprzedającym. Jego opowieść o motocyklu wydawała się wiarygodna, ale powody

> sprzedaży, oraz to, czemu mu się spieszy i czemu tak niska cena były wręcz nieprawdopodobne,

> choć życie czasem jest bardziej niewiarygodne od fikcji...

> Miałem dużą chęć się przejechać dziś, jednak wczoraj motocykl został sprzedany. Trochę szkoda, bo

> dobrej oferty xj6 z abs w tej chwili na rynku brak

jestem na etapie poszukiwania moto, wszyscy przez telefon zachwalaja sprzety. Dzis o jeden pytalem na forum motocyklowym i dostalem w wiadomosci prywatnej zdjecia jak typ dosc mocno upala sprzet na zlotach palac gume facepalm%5B1%5D.gif

a przez telefon to same ohy i ahy szly, bylem sklonny uwierzyc, ze na prawde igla jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestem na etapie poszukiwania moto, wszyscy przez telefon zachwalaja sprzety. Dzis o jeden pytalem

> na forum motocyklowym i dostalem w wiadomosci prywatnej zdjecia jak typ dosc mocno upala

> sprzet na zlotach palac gume

> a przez telefon to same ohy i ahy szly, bylem sklonny uwierzyc, ze na prawde igla jest

Ten, co to Ci tel wrzuciłem? Bo jak tak, to muszę wziąć grubą poprawkę na to co człowiek mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze, ze z zakupem moto jest tak samo jak z samochodem same perelki, igly itp, a w efekcie

> ostatecznym okazuje sie, ze szrot. Nic trzeba czekac na okazje jak z samochodem

Normalne.

Kolega sprzedaje, bo w rodzinie miał śmiertelny wypadek na 2oo i dostał embargo na maszynę od rodziny.

Już rok temu opowiadał mi historię. Grzmotokot stał przez ostatni rok nie ruszany.

To jest jego wersja.

Co do motocykla, to się nie wypowiem, bo nigdy go nie widziałem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę drożej, słabiej ale moto pewne bo u mnie od nowości eNCek

Napaliłem się na xj6. I tak szukam. A ze fundusze c.a. 14, max raczej... to tak sobie z wyborem... Albo dziwne przypadki albo daleko... Już sam nie wiem.. Dodatkowo doszedł wybór czy xj6 naked wogole, czy tez fz6r. Nieco pobity, ale jest na miejscu. Może brać? Zrobić plastiki jak dla siebie i się cieszyć wiedząc co się ma? (Byłem widziałem macalem, mechanicznie igła)

http://rkmotocykle.pl/view.php?tresc_id=668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podlinkowałeś to jakiś ulep jest crazy.gif

FZ 6 ma kominy w zadupku. A na mój gust to jest XJ i na nią ktoś dał takie plastiki z FZ 6.

Ja mam FZ 6 czarną do sprzedania wink.gif tyle że golas wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co podlinkowałeś to jakiś ulep jest

> FZ 6 ma kominy w zadupku. A na mój gust to jest XJ i na nią ktoś dał takie plastiki z FZ 6.

> Ja mam FZ 6 czarną do sprzedania tyle że golas

To jest Kanada. Tam xj6 diversion jest fz6r

Fz6 nie chce, bo mi się nie podobuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie trudno, jak jest się gotowym zapłacić odpowiednio więcej.

> W handlu używkami nie ma promocji!

No kutde święta racja. Ale u mnie nie ma lotniska żeby po "perełkę" latać jak ten Twój kupiec zlosnik.gif ale zasadniczo racje masz. Kasa i mam dobre moto. Nie ma kasy to oglądam ulepy. Może najwyższy czas zmniejszyć wymagania oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczy mi ktoś po co ta rura w poprzek- tak przed/pod kolananmi kierownika wystaje-takie mini gmole niby? juz to w paru moto widziałem...

Świder: jak mechanicznei ok i rama parametry trzyma, jedzie prosto to co się plastikami przejmujesz?-będziesz się nudził zima to sobie lakierniesz albo jakims aerografem cos dłubniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.