Skocz do zawartości

Weselnie - czyli szukamy auta do ślubu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z sąsiedniego kącika wink.gif Ja z zapytaniem do Szanownego Grona o wynajem samochodu do ślubu smile.gif Mianowicie, moja kuzynka wychodzi za mąż i rozglądają się z narzeczonym za jakimś klasykiem, który by ich woził w tym ważnym dla nich dniu wink.gif Czy ktoś z Was zajmuje się takimi rzeczami?Bądź wiecie gdzie można znaleźć jakiś ciekawy wóz hmm.gif?Co do wymagań to chyba nie są jakieś wygórowane, ważne żeby autko robiło wrażenie i mogło zmieścić w sumie 5 osób (świadkowie też będą jechali z młodymi ok.gif).

Co do lokalizacji to Śląsk, a dokładniej Poręba oddalona ok 30 km od Katowic jadąc w stronę Częstochowy. Termin 19.09.15 r. Z góry dzięki za wszystkie namiary na autko, każde będzie rozpatrzone przez Młodą Parę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Musza obejrzec na zywo. Wiekszosc tych zabytkow do wozenia to jednak pazdzierze ale zewnatrz wygladaja super. Kolega dwa tygodnie temu mial zamowionego duzego fiata, ktory sie rozsypal w drodze po nich. Kasa wplacona wczesniej bez rachunku a koles nie chce oddac. Kosztowalo to jakies 400zl... W dniu slubu zadzwonilem do firmy, ktora ma limuzyny. Nowa S klasa pachnaca nowoscia za 600zl + napiwek dla kierowcy. Zrobila lepsze wrazenie niz zabytek. Przestrzegam rowniez przed starymi Jaguarami sa najczesciej po wypadkach i po przekladce kierownicy. Strach do tego wsiadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda 16 lat temu szukałem klasyka ale robiłem to przez PZM-ot gdzie dostałem namiar na zarejestrowanych u nich ludzi z autami zabytkowymi. Wtedy na rynku oferty kończyły się na kwocie 300 zł, ci z PZM-otu brali od 300 w górę ale nie żałuję. Auto było w stanie tip top ( mercedes z 66 roku S klasse wersja USA), pan przystroił auto bez wsiowego zadęcia, ubrany adekwatnie do auta i epoki z której pochodziło, prawdziwy szofer, drzwi otwierał i zamykał, no i przede wszystkim nie stękał, że trzeba tam albo tu podjechać ( kościół, urząd SC, knajpa, fotki w plenerze) :oki:  W jakiś klubach miłośników bym szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ślubu dla Pary Młodej to jedno, ale dla gości też by się coś przydało...

 

Noo ogórek pierwsza klasa  :jem:  U mnie w mieście chłopaki w warsztacie samochodowym dają powoli nowe życie takiemu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza obejrzec na zywo. Wiekszosc tych zabytkow do wozenia to jednak pazdzierze ale zewnatrz wygladaja super. Kolega dwa tygodnie temu mial zamowionego duzego fiata, ktory sie rozsypal w drodze po nich. Kasa wplacona wczesniej bez rachunku a koles nie chce oddac. Kosztowalo to jakies 400zl... W dniu slubu zadzwonilem do firmy, ktora ma limuzyny. Nowa S klasa pachnaca nowoscia za 600zl + napiwek dla kierowcy. Zrobila lepsze wrazenie niz zabytek. Przestrzegam rowniez przed starymi Jaguarami sa najczesciej po wypadkach i po przekladce kierownicy. Strach do tego wsiadac.

 

Wiadomo, że zawsze jest jakieś ryzyko bo jednak te auta nie są "nowe" :ok:  Ale mnie nie pasuje współczesna motoryzacja w tym jedynym dniu, jednak wolę klasykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda 16 lat temu szukałem klasyka ale robiłem to przez PZM-ot gdzie dostałem namiar na zarejestrowanych u nich ludzi z autami zabytkowymi. Wtedy na rynku oferty kończyły się na kwocie 300 zł, ci z PZM-otu brali od 300 w górę ale nie żałuję. Auto było w stanie tip top ( mercedes z 66 roku S klasse wersja USA), pan przystroił auto bez wsiowego zadęcia, ubrany adekwatnie do auta i epoki z której pochodziło, prawdziwy szofer, drzwi otwierał i zamykał, no i przede wszystkim nie stękał, że trzeba tam albo tu podjechać ( kościół, urząd SC, knajpa, fotki w plenerze) :oki:  W jakiś klubach miłośników bym szukał.

 

Ja kilka lat temu jechałem do ślubu bmką kumpla Zdjęcia :serducha:;/  Kuzynce załatwiliśmy białą warszawę od znajomego...niestety nie garbuskę 8-)  Ale w bardzo ładnym stanie, moja kumpela nią też do ślubu jechała i było fajnie :oki: Także sądzę, że Młodzi będą zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza obejrzec na zywo. Wiekszosc tych zabytkow do wozenia to jednak pazdzierze ale zewnatrz wygladaja super. Kolega dwa tygodnie temu mial zamowionego duzego fiata, ktory sie rozsypal w drodze po nich. Kasa wplacona wczesniej bez rachunku a koles nie chce oddac. Kosztowalo to jakies 400zl... W dniu slubu zadzwonilem do firmy, ktora ma limuzyny. Nowa S klasa pachnaca nowoscia za 600zl + napiwek dla kierowcy. Zrobila lepsze wrazenie niz zabytek. Przestrzegam rowniez przed starymi Jaguarami sa najczesciej po wypadkach i po przekladce kierownicy. Strach do tego wsiadac.

 

Kumpel woził Jaguarem wlasnie po przekładce - w czym problem ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.