Skocz do zawartości

Karta pojazdu auta sprowadzonego


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam wątek o KP i właśnie do mnie dotarło, że nie dostałem swojej KP zlosnik.gif

Rejestrowałem wczoraj sprowadzone z Belgii auto. Dostałem tylko miękki dowód rejestracyjny, nie dostałem KP. Rozumiem, że dostanę ją przy odbiorze twardego dowodu?? Czy się mylę i mam robić raban w WK hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytam wątek o KP i właśnie do mnie dotarło, że nie dostałem swojej KP

> Rejestrowałem wczoraj sprowadzone z Belgii auto. Dostałem tylko miękki dowód rejestracyjny, nie

> dostałem KP. Rozumiem, że dostanę ją przy odbiorze twardego dowodu?? Czy się mylę i mam robić

> raban w WK

było słuchać co Ci kobita w WK wczoraj mówiła icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> było słuchać co Ci kobita w WK wczoraj mówiła

Nic mi nie mówiła....rejestrowałem tylnymi drzwiami, by nie stać w kolejce zlosnik.gif. Dzień wcześniej przed zamknięciem dostarczyłem komplet dokumentów, wczoraj rano odebrałem tablice i DR - w pokoju obok a nie w okienku zlosnik.gif. Do tego mam ładny numer rejestracyjny...tylko nie mam karty pojazdu rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic mi nie mówiła....rejestrowałem tylnymi drzwiami, by nie stać w kolejce . Dzień wcześniej przed

> zamknięciem dostarczyłem komplet dokumentów, wczoraj rano odebrałem tablice i DR - w pokoju

> obok a nie w okienku . Do tego mam ładny numer rejestracyjny...tylko nie mam karty pojazdu

to rusz głową w innym celu niż 'turlanie ze śmiechu' oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może idż pobiegaj, zamiast zabierać głos skoro nie masz nic do powiedzenia?

wiesz co zadajesz na forum pytanie, na które każdy średniorozgarnięty człowiek odpowiedziałby sobie sam, nie wiem czy chciałeś się pochwalić, że nie musiałeś stać w kolejce, czy może posiadaniem 'fajnych numerów', czy znajomościami w WK. Wszystko mało ważne.

Zastanów się przez ułamek sekundy, bo tyle całkowicie wystarczy, gdzie jest drukowana KP skoro DR idzie z PWPW...

Jak dalej nie wiesz to http://bfy.tw/1uy pierwszy link odpowie na Twoje wszystkie pytania w tym temacie.

Dla mnie EOT, kolejne tego typu pytania polecam na HP, do poziomu MK nie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierzesz ze stalym DR, ale skoro zalatwiles temat tylnymi drzwiami, to o KP tez mogles w WK zapytac sie przez tylne drzwi.

PS. Tak, nie lubie tylnych drzwi i ludzi zalatwiajacych przez nie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odbierzesz ze stalym DR, ale skoro zalatwiles temat tylnymi drzwiami, to o KP tez mogles w WK

> zapytac sie przez tylne drzwi.

mogłem, ale wtedy na AK nie miałbym co napisać zlosnik.gif

> PS. Tak, nie lubie tylnych drzwi i ludzi zalatwiajacych przez nie sprawy.

nie musisz mnie lubić, ja Ciebie też ok.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.