Skocz do zawartości

Jeśli nie Bravo to co ?


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

> Albo kupić 2010+ z inną skrzynią

> Coś tam sprawdzą... ale nie za wiele.

Ponoć po 2010 te same awarie mimo innej skrzyni.

Tylko mało coś tych bravolotów jak tak oglądamy boje_sie.gif

A w ASo byśmy chcieli w sumie tylko przebieg sprawdzić. Bo są auta co maja np 80tys. z niemiec....

A pewnie po vinie wyjdzie 150 4 lata temu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponoć po 2010 te same awarie mimo innej skrzyni.

Nie słyszałem o tym

> Tylko mało coś tych bravolotów jak tak oglądamy

> A w ASo byśmy chcieli w sumie tylko przebieg sprawdzić. Bo są auta co maja np 80tys. z niemiec....

Taaa... z pewnością... a jaka cyfra jest przed tą 8ką? Powiem tak - ostatnio kupowałem benzynowego kompakta z końca 2010 roku, przy czym od końca 2014 auto stało. W ciągu niecałych 4 lat przejechało prawie 120tys (przebieg raczej prawdziwy). Resztę dopowiedz sobie sam tongue.gif

> A pewnie po vinie wyjdzie 150 4 lata temu

Gdy sprawdzałem moje Bravo 2.5 roku temu (też sprowadzone), to Fiat miał info tylko o naprawach podczas gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaa... z pewnością... a jaka cyfra jest przed tą 8ką? Powiem tak - ostatnio kupowałem benzynowego

> kompakta z końca 2010 roku, przy czym od końca 2014 auto stało. W ciągu niecałych 4 lat

> przejechało prawie 120tys (przebieg raczej prawdziwy). Resztę dopowiedz sobie sam

No to raczej normalne, że nowe auto kupuje się, żeby jeździć i 30 kkm rocznie to i tak niewielki wynik. Mam na myśli klasę C i wyżej, miejskie maluchy to inna bajka. Wraz z wiekiem i kolejnymi właścicielami przebieg roczny maleje, zazwyczaj 5-letnie auto ma przebieg (prawdziwy) w granicach 150 kkm, ale już 10-letnie może mieć i 200 kkm. Jeżeli ktoś mało jeździ, to nie ma sensu kupować nowego auta, bo niezawodność i koszty utrzymania nie są priorytetem. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, podobnie jak zdarzają się dziewice w burdelu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponoć po 2010 te same awarie mimo innej skrzyni.

bo to włoskie auto, nie sprawdza się tu reguła że jak dłużej robią to dobrze dopracowane jest, oczywiście są na początku wady fabryczne ale całość złożenia jest lepsza - a dlaczego? Otóż włoch dostaje nowy model na taśmę montażową, podjarani składają to dobrze oglądając wszystko jak to wygląda itp itd, po kilku latach nudzi im się i mimo poprawy podzespołów składają na odwal się

> Tylko mało coś tych bravolotów jak tak oglądamy

> A w ASo byśmy chcieli w sumie tylko przebieg sprawdzić. Bo są auta co maja np 80tys. z niemiec....

> A pewnie po vinie wyjdzie 150 4 lata temu

na fiatbravoklub patrzyłeś? Tam też jest giełda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo to włoskie auto, nie sprawdza się tu reguła że jak dłużej robią to dobrze dopracowane jest,

> oczywiście są na początku wady fabryczne ale całość złożenia jest lepsza - a dlaczego? Otóż

> włoch dostaje nowy model na taśmę montażową, podjarani składają to dobrze oglądając wszystko

> jak to wygląda itp itd, po kilku latach nudzi im się i mimo poprawy podzespołów składają na

> odwal się

Myślę ,że trochę pojechałeś z koncepcją.Fiat to nie Ferrari i nie robią tego w malutkiej manufakturze ręcznie tylko w wielkiej fabryce.Stawiam ,że niewiele jest podzespołów które są montowane ,,manualnie''.

> na fiatbravoklub patrzyłeś? Tam też jest giełda

Nie znam tego forum ale bardzo często na forach tzw ,,pasjonatów'' ceny są zabójcze w porównaniu do rynku a auto często też z przeszłością.Na zasadzie kupił ktoś reanimuje i chce sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.