Skocz do zawartości

Transport pracowników i nie tylko...


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Auto 9 osobowe, zarejestrowane na firmę. Jest potrzeba transportu 8 ludzi zatrudnionych na umowę o dzieło. Potrzebuję jakieś kwity, uprawnienia, licencje, żeby legalnie zawieżć ich do miejsca wykonania zlecenia?

 

Pytanie dodatkowe - 8 obcych osób, wynajmują auto z kierowcą, by ich gdzieś zawiózł - jakie uprawnienia musi mieć kierowca czy też jaki profil działalności musi mieć firma, która dysponuje odpowiednim autem?

 

Nie wiem, czy kącik jest odpowiedni - jeżeli nie, proszę o przeniesie do właściwego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi miec jakies papiery bo kiedys robilem jak sie w jednej firmie zatrudnialem, jakies psychotesty musialem robic i inne pierdoly niestety nie pamiętam już jake

 

Jak żeś Ver Satisem podjechał to kazali testy robić przecież nikt normalny tego nie kupi  :ee:;)

A tak na serio to zależy jeżeli kierowca jest przyjmowany na stanowisko kierowca to wtedy każą robić badania itd. Ale tak na prawdę kto powiedział ze nie może murarz prowadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żeś Ver Satisem podjechał to kazali testy robić przecież nikt normalny tego nie kupi  :ee:;)

A tak na serio to zależy jeżeli kierowca jest przyjmowany na stanowisko kierowca to wtedy każą robić badania itd. Ale tak na prawdę kto powiedział ze nie może murarz prowadzić ;)

U mnie właśnie tak było. W firmie było parę ekip i każda miała własne auto ja jeździłem jednym z nich i między innymi woziłem ludzi do i z pracy. Nie byłem zatrudniony jako kierowca i żadnych psychotestów nie musiałem robić. W aucie było 9 miejsc razem z kierowcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie tak było. W firmie było parę ekip i każda miała własne auto ja jeździłem jednym z nich i między innymi woziłem ludzi do i z pracy. Nie byłem zatrudniony jako kierowca i żadnych psychotestów nie musiałem robić. W aucie było 9 miejsc razem z kierowcą.

 

To, że nie robiłeś, nie oznacza, że nie musiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat jest tak, że nawet jak przedstawiciel handlowy jeździ służbowym maluchem to musi mieć psychotesty.

To, że wydaje mi się to bez sensu to inna sprawa.

Pozdrawiam BAS

Psychotechnika jest potrzebna gdy przewozisz innych pracowników. Gdy jeździsz solo nie jest wymagana. Tak jest wg naszej kadrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.