Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze trasy


cypajak

Rekomendowane odpowiedzi

Start : Zawiercie (w nocy)
Meta : Gdańsk
Generalnie trasa łatwa jedynie mam problem z Łodzią.
Jak jechać od Częstochowy do Autostrady A1 ?
W okolicach Piotrkowa jechać na Brzeziny czy standardowo z Czewy na Łódz i potem na A1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jak wjedziesz na jedynke to masz prosto aż do morza wpadniesz, gdzie ty chcesz skręcać? ;]

On dobrze kombinuje,

Ja w "szczycie" na pewno nie pchał bym się przez Łódź,

przed Piotrkowem na S8 na Wawa, potem w prawo na Koluszki i na Brzeziny i Stryków - czas jazdy coś około 1:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start : Zawiercie (w nocy)

Meta : Gdańsk

Generalnie trasa łatwa jedynie mam problem z Łodzią.

Jak jechać od Częstochowy do Autostrady A1 ?

W okolicach Piotrkowa jechać na Brzeziny czy standardowo z Czewy na Łódz i potem na A1

 

Zależy o jakiej porze chcesz mijać Łódź,

jak w nocy to wal przez Łódź, jak w dzień to za zjazdem na Piotrków T. skręć w prawo na S8 potem w prawo na Koluszki (wąsko ale dasz radę), potem na Brzeziny, Stryków i wylatujesz na rondku w Strykowie, czas przelotu w dzień (np dzisiaj jechałem) to coś koło 1:10 max.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Start : Zawiercie (w nocy)

Meta : Gdańsk

Generalnie trasa łatwa jedynie mam problem z Łodzią.

Jak jechać od Częstochowy do Autostrady A1 ?

W okolicach Piotrkowa jechać na Brzeziny czy standardowo z Czewy na Łódz i potem na A1

 

Zależy o jakiej porze chcesz mijać Łódź,

jak w nocy to wal przez Łódź, jak w dzień to za zjazdem na Piotrków T. skręć w prawo na S8 potem w prawo na Koluszki (wąsko ale dasz radę), potem na Brzeziny, Stryków i wylatujesz na rondku w Strykowie, czas przelotu w dzień (np dzisiaj jechałem) to coś koło 1:10 max.

 

pozdrawiam

 

 

W Łodzi będę między 4 a 5 rano (niedziela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi będę między 4 a 5 rano (niedziela)

Rozumiem, że już przejechałeś, ale dla potomnych: W nocy, zwłaszcza w weekend, jedziesz cały czas prosto, nie wjeżdżasz na trasę Łódź-Górna, jak dojedziesz do skrzyżowania, gdzie musisz skręcić w prawo lub w lewo to skręcasz w prawo a później po znakach na Gdańsk, nie pakuj się tą trasą w dzień, nawet w weekend jest to kiepski pomysł bo są tam prowadzone roboty drogowe przy Skrzyżowaniu Marszałków (Piłsudskiego/Rydza-Śmigłego/Kopcińskiego).

W tygodniu w dzień wjeżdżasz na trasę Łódź-Górna i dalej po znakach na Gdańsk, przytyka się na odcinku 6-Sierpnia->Drewnowska a później na Zgierskiej, ale jak porównasz czas ominięcia Łodzi to okaże się, że lepiej odstać tą chwilę w korkach.

Pozdrawiam BAS

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedź przez Łódź - będzie spokój :oki:

Dzisiaj przelecialem z katowic do krynicy morskiej w 5h ;)spokojna i plynna jazda.

W lodzi bylem kolo 5.40 - przejechalem całą plynnie na stryków, w strykowie tez pusto. Miasto wymarłe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W lodzi bylem kolo 5.40 - przejechalem całą plynnie na stryków,
Bo o 5:40 w niedzielę to nie ma korków w Łodzi.

w strykowie tez pusto. Miasto wymarłe

Po co wjeżdżałeś do Strykowa? Przecież od strony Łodzi masz rondko, którym wskakujesz na A2.

 

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dojedziesz do skrzyżowania, gdzie musisz skręcić w prawo lub w lewo to skręcasz w prawo a później po znakach na Gdańsk

 

I tym sposobem skierowałeś ludzi na najbardziej dziurawą trasę przez Łódź, z wystającymi szynami na ładnych kilka centymetrów gdzie trzeba zwalniać do 5km/h by nic w zawieszeniu nie uszkodzić lub opon nie pociąć... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem skierowałeś ludzi na najbardziej dziurawą trasę przez Łódź, z wystającymi szynami na ładnych kilka centymetrów gdzie trzeba zwalniać do 5km/h by nic w zawieszeniu nie uszkodzić lub opon nie pociąć... ;]

Pracuję w okolicach tego remontowanego skrzyżowania, jeżdżę tamtędy 2 razy dziennie. Nikt Ci nie każe jechać tam 150km/h, jak zwolnisz na skrzyżowaniach do 50km/h to nic nie urwiesz.

To jest najszybszy/najkrótszy przelot przez Łódź do A2/A1 w nocy.

 

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w okolicach tego remontowanego skrzyżowania, jeżdżę tamtędy 2 razy dziennie. Nikt Ci nie każe jechać tam 150km/h, jak zwolnisz na skrzyżowaniach do 50km/h to nic nie urwiesz.

To jest najszybszy/najkrótszy przelot przez Łódź do A2/A1 w nocy.

 

Pozdrawiam BAS

 

A, zapomniałem o koleinach. I to nie była kwestia jednego remontowanego skrzyżowania, tylko każdego...

Koło kościoła św. Teresy jadąc na północ musiałem prawie się zatrzymać, by przejechać przez tory tramwajowe.

A jadąc na południe przytarłem osłoną w Punto o koleiny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguję, że w Łodzi część dróg jest kiepska, ale nie demonizuj, da się przejechać, wystarczy przestrzegać ograniczeń prędkości.

 

Pozdrawiam BAS

 

No tak, 5km/h to zawsze mniej niż 50km/h... ;]

 

I o ile w trasie jeżdzę szybko i często za szybko, to akurat w Łodzi byłem jednym z najwolniejszych... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy moglibyście zamieścić mapkę google jak przejechać przez Łódź? Będę w Łodzi około godziny 7-8 rano w niedzielę.. Jadę od strony częstochowy na A1. Dzięki 

O tej godzinie nigdzie nie powinno być korków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.