Skocz do zawartości

kanadyjskie samochody


Pigmej

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie rozmawiałem ze znajomym, kóry ma zaufanego człowieka w Kanadzie...

Myslimy nam (małym na początek) biznesem sprowadzania i rejestracji samochodów z Kanady w Polsce.

Kupno, transport poprzez zaprzyjaźniona firmę i rejestracje na miejscu mamy zapewnione.

Interesuje mnie natomiast, które auta byłby najchetniej kupowane?

Nietypowe, luksusowe, to rozumie sie samo przez się. A kanadyjskie (lub amerykańskie) wersje samochodów powszechnie w Europie znanych?

Wypowiedzcie się prosze na ten temat bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nietypowe, luksusowe, to rozumie sie samo przez się. A kanadyjskie

> (lub amerykańskie) wersje samochodów powszechnie w Europie

> znanych?

> Wypowiedzcie się prosze na ten temat

zwykly samochod dostepny w EU mialbym obawy kupic. gdybym sie do tego przymierzal, to musialbym sie dowiedziec:

- czy wszystkie czesci sa takie same i nie sprawia problemow z dostepnoscia

- przerobka swiatel

- czy sruby sa 'ludzkie' - w podobnym temacie na motokaciku ktos zwrocil uwage na to, ze tam stosuja inny system miar

nie mowie ze te problemy musza wystapic, ale kupujac samochod chyba wolalbym nasz lokalny (europa) - zawsze pewnosc ze nie bedzie tych klopotow. tak wiec, cena musialaby mi rekompensowac to ryzyko.

z pickupami to imho dobry pomysl. faktycznie chyba tylko mitsubishi ma je w swojej ofercie. hmm, moze jeszcze ford, ale nie jestem pewien - po prostu pare jezdzilo u nas wink.gif

pozdrawiam

fosfor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze pracuje w kanadyjskiej firmie. Do niedawna w firmie było kilka autek sprowadzonych z Kanady...i koszmarny problem z serwisowaniem i dostępnością części. A jesli juz były to na zamówienie i w kosmicznych cenach. Nawet lakier dobrac po stłuczce to był problem. Dlatego wszystko sie sprzedało i kupiło normalne "europejskie". Został jeden, tyle że prywatny. Urwane lusterko płynęło zza oceanu za bajońską sumę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wydaje mi sie, ze tak - jesli mowimy o amerykanskim stylu czyli cos w

> stylu HILUX

zamówienia na Hiluxa w tym momencie przyjmowane są na dostawę wrzesień/październik, co może w jakimś stopniu może odzwierciedlić zainteresowanie tym autem.. choć może raczej bardziej pokazuje to kiepską dostępność modelu.. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozesz zdradzic jakiej marki i jaki model auta byl tak klopotliwy?

> mamy 21 wiek i wszystkie czesci sa praktycznie w pare dni dostepne do

> amerykanow a jesli sprowadzamy prywatnie za 1/3 ceny to 2

> tygodnie max

Hmm siakas krowiasta mazda w wersji amerykańskiej, ale modelu zabij mnie a sobie teraz nie przypomnę crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodge Challenger

Dodge Charger

Ford Mustang

Pontiac

z lat 60-70

Za rozsądną cenę znajdą się chętni.

Znajomy tak ściągnął Challengera z Kanady właśnie. Jedno z ładniejszych aut z tamtego kontynentu.

Jak byś miał Mustanga rocznik 67-68 cabrio wersja Pony z silnikiem ponad 302cid, to bym się pisał. cool.gif

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.