Skocz do zawartości

Kilkadziesiąt km za polską granicą...


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

... dzieją się takie cuda :oki: :

 

 

 

U nas komendant dostałby 3 x sraczki (gdyby miał wydać zgodę na coś takiego), a wśród mieszkańców na trasie znalazłoby się kilkudziesięciu oszołomów :zona: , którzy storpedowali by ideę, bo przeszkadzałby im hałas, no i nie mogliby w niedzielę dojść do kościoła... :facepalm:

 

Trasa świetnie zabezpieczona, publiczność zdyscyplinowana (brak pijanego motłochu znanego z imprez motoryzacyjnych w naszym kraju), pełna kulturka.

 

Ktoś z braci motocyklowej też zawitał w tamte strony w weekend?

 

0w0OuTF.jpg

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Resztę zawodów oglądałem z klatki schodowej na 1 piętrze (widocznej na printscreenie yt) dzięki uprzejmości dwóch małoletnich obywatelek Czeskiej Republiki. :phi:

W drodze powrotnej wjechał tradycyjny smazny syr z tatarska omaćką i hranolkami, cały dzień w siodle zaliczony.

 

A na koniec urządziłem buni "moto spa", doprowadziłem sprzęt do stanu salonowego, w ruch poszedł quickdetailer i benzynka ekstrakcyjna:

 

CWfHPoK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest koniec bardzo długiej prostej opadającej w dół, miejsca niebezpieczne były wyłączone całkowicie, ale fakt, że gdyby doszło do upadku i motocykl nawet na prostej poleciałby w bok to nie wiele chroniło publiczność.

 

Od 21 sek. jest ta prosta w dół na końcu której stałem, można obejrzeć zabezpieczenia.

Filmik  z 2013r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy młoda wie, że "kibicowałeś" z dwoma Czeszkami? ;]

 


 

P.S. Resztę zawodów oglądałem z klatki schodowej na 1 piętrze (widocznej na printscreenie yt) dzięki uprzejmości dwóch małoletnich obywatelek Czeskiej Republiki. :phi:


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

... dzieją się takie cuda :oki: :

 

 

 

U nas komendant dostałby 3 x sraczki (gdyby miał wydać zgodę na coś takiego), a wśród mieszkańców na trasie znalazłoby się kilkudziesięciu oszołomów :zona: , którzy storpedowali by ideę, bo przeszkadzałby im hałas, no i nie mogliby w niedzielę dojść do kościoła... :facepalm:

 

Trasa świetnie zabezpieczona, publiczność zdyscyplinowana (brak pijanego motłochu znanego z imprez motoryzacyjnych w naszym kraju), pełna kulturka.

 

Ktoś z braci motocyklowej też zawitał w tamte strony w weekend?

 

0w0OuTF.jpg

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Resztę zawodów oglądałem z klatki schodowej na 1 piętrze (widocznej na printscreenie yt) dzięki uprzejmości dwóch małoletnich obywatelek Czeskiej Republiki. :phi:

W drodze powrotnej wjechał tradycyjny smazny syr z tatarska omaćką i hranolkami, cały dzień w siodle zaliczony.

 

A na koniec urządziłem buni "moto spa", doprowadziłem sprzęt do stanu salonowego, w ruch poszedł quickdetailer i benzynka ekstrakcyjna:

 

CWfHPoK.jpg

Szukam czegos fajnego w grupce kolesi jezdzacych po otasmowanych ulicach...hmmm

Nie o halas, czy kosciol chodzi ale i cel takiego czegos w miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.