Skocz do zawartości

Warn Piaseczyński Lajt


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

Serią na AT tam pojadę?

 

Turystyczną na 100%. Z tego co czytałem na FB, to Turystyk jest trasą spokojną/łatwą i przyjemną. Typowy rajd na orientację, znajdź pkt kontrolne i wykonaj na nich zadania.

Ja będę jechał typową serią z oponami stricte szosowymi (jeśli się zdecyduję na imprezę - pewnie dzisiaj/jutro podejmę decyzję, chciałbym zabrać ze sobą żonę i córę na rodzinną zabawę)

 

Sznurek do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/762756040513692/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę. Jako kierowca niestety nie startuję, ale...

Dostałem zaproszenie jako wujek dobra rada na 3ciego w klasie Extrem.

 

Ja na razie namawiam i żonę i córę ;) Córa już prawie, prawie jest na tak. Zainteresował ją zjazd tyrolką (uwielbia parki linowe) ;)

Z żoną gorzej, bo jak usłyszała, że trzeba być na 8 rano, to się tylko popukała w głowę :(

Nic, najwyżej sam przyjadę (ewentualnie może jakiegoś kumpla namówię na prawy fotel i obsługę itinerera) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie namawiam i żonę i córę ;) Córa już prawie, prawie jest na tak. Zainteresował ją zjazd tyrolką (uwielbia parki linowe) ;)

Z żoną gorzej, bo jak usłyszała, że trzeba być na 8 rano, to się tylko popukała w głowę :(

Nic, najwyżej sam przyjadę (ewentualnie może jakiegoś kumpla namówię na prawy fotel i obsługę itinerera) ;)

Zmuś ją siłą :)

Załapie bakcyla i na następną imprezę będzie wstawała przed budzikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuś ją siłą :)

Załapie bakcyla i na następną imprezę będzie wstawała przed budzikiem :)

 

Na razie posłałem PW na FB do orga, jak to wygląda z opłatami. Jakoś nie mogę znaleźć info, co jak jadę sam.

Jak nie ma "zniżki", to w sumie mam jeszcze 2 tygodnie na namawianie :D

 

Ale gadałem dzisiaj z Pawłem z GS4x4 (jeden ze sponsorów i chyba też pomaga przy organizacji) czy dam radę swoją serią i namawiał mnie na udział.

Nie zdradził, jakie mogą być niespodzianki na trasie turystycznej, ale prawił że ubaw po pachy i w ogóle :D

 

ps. Kuźwa, nie miałem problemów to se kupiłem dżipa... Właśnie Paweł liczy ile mam wykasłać za progi przeprawowe...  :facepalm:  

Teraz mam cholerną zagwozdkę, bo nie wiem w jakiej kolejności motać, czy najpierw motór, czy rzepa  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie narzekaj - ja wczoraj usłyszałem w jakim stanie był blacha w moim aucie... Nie dziwię się że na wykrzyżach mi się tylne drzwi otwierały :D Nie miałem podłogi, progów i części słupków. Auto się trzymało na dachu (wzmocnionym bagażnikiem) oraz tunelu środkowym. Teraz podłogę już mam, wczoraj wjechały progi a pod koniec tygodnia Paweł bierze się za klatkę. A Ty płaczesz o progach  ;l

Też się zastanawiam na ta imprezą - w końcu w tym roku jeepem może 1000 km zrobiłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty płaczesz o progach  ;l

Też się zastanawiam na ta imprezą - w końcu w tym roku jeepem może 1000 km zrobiłem.....

 

Ale u mnie te obecne progi działają, tylko ja zaczynam kombinować  :hehe: No bo spodobały mi się te przeprawowe  ;)

I w kolejce jeszcze felgi, opony, podstawowy lift 2"  :phi: A potem to już chyba z górki poleci  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie te obecne progi działają, tylko ja zaczynam kombinować  :hehe: No bo spodobały mi się te przeprawowe  ;)

I w kolejce jeszcze felgi, opony, podstawowy lift 2"  :phi: A potem to już chyba z górki poleci  ;l

 

A ja se głośniczki zmieniłem :)

I myślę coby jakieś zimówki kupić

Bo mi @@Ozarek powiedział, że na moich Geolandar AT nie da się w zimę jeździć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se głośniczki zmieniłem :)

I myślę coby jakieś zimówki kupić

Bo mi @@Ozarek powiedział, że na moich Geolandar AT nie da się w zimę jeździć :(

 

Ale głośniczki ze stajni Infinity?

Ja chyba daruję sobie opony. Zeszłą zimę pikusiem na letnich Riken Maystorm 2B2 przelatałem bez problemów.

A wygląda na to, że teraz będę baaaardzo mało jeździł. Do firmy pewnie ze 2 razy w miesiącu, a tak praca z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głośniczki ze stajni Infinity?

Ja chyba daruję sobie opony. Zeszłą zimę pikusiem na letnich Riken Maystorm 2B2 przelatałem bez problemów.

A wygląda na to, że teraz będę baaaardzo mało jeździł. Do firmy pewnie ze 2 razy w miesiącu, a tak praca z domu.

 

Padły mi głośniki w podszybiu więc zakupiłem polecane na forum PowerBass S-275.

Wymiana banalna.

A co do opon, to ponieważ nie planuję nic w zimę zwiedzać chyba poturlam się na tym co mam.

Na razie i tak większy koszt to instalacja LPG.

 

Właśnie, macie u siebie LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuś ją siłą :)

Załapie bakcyla i na następną imprezę będzie wstawała przed budzikiem :)

 

Taaadaaaaaam!!!

 

Dzisiaj odbyło się rodzinne głosowanie! Wynik pozytywny, jadziem na rajd, już nas zgłosiłem  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaadaaaaaam!!!

 

Dzisiaj odbyło się rodzinne głosowanie! Wynik pozytywny, jadziem na rajd, już nas zgłosiłem  :jump:

Ale... że tak tylko samą demokracją poszło, musiałeś coś obiecać. :)

Do zobaczenia na miejscu w takim razie. Ja pewnie przyjadę swoją terenówką, ale na miejscu wskakuję do auta kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padły mi głośniki w podszybiu więc zakupiłem polecane na forum PowerBass S-275.

Wymiana banalna.

A co do opon, to ponieważ nie planuję nic w zimę zwiedzać chyba poturlam się na tym co mam.

Na razie i tak większy koszt to instalacja LPG.

 

Właśnie, macie u siebie LPG?

Do Sorento zakupiłem gumy "chińczyki" produkowane w Indonezji,

mianowicie Zeetex na lato i zimę, rozmiar 235/65/17, 

2 komplety opon udało mi się kupić za 2100pln :ok: 

Na letnich zrobiłem 2kkm w różnych warunkach i całkiem spoko się jeździ, wczoraj bujnąłem do licznikowych 170km/h i zaskakująco dobrze :chipsy:  :chipsy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... że tak tylko samą demokracją poszło, musiałeś coś obiecać. :)

Do zobaczenia na miejscu w takim razie. Ja pewnie przyjadę swoją terenówką, ale na miejscu wskakuję do auta kumpla.

 

No ba. Żona powiedziała, że nie pojedzie jak nie oddam rzepa na wymianę oleju w skrzyni, mostach itd  ;l

Takie warunki to ja lubię  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba. Żona powiedziała, że nie pojedzie jak nie oddam rzepa na wymianę oleju w skrzyni, mostach itd  ;l

Takie warunki to ja lubię  :hehe:

Cud Kobieta. Idź za ciosem, wynegocjuj zderzak i wyciągarkę ( progi odpuść ).

A teraz na poważnie, jak oleje w podzespołach masz jeszcze klarowne, a ten w skrzyni nie śmierdzi spalenizną oraz nie zostawia czarnych małych kropek na papierze po wytarciu bagnetu, to wymianę zrób dopiero po Piaseczyńskim Lajcie.

Wiem, że to tylko turystyk, ale różnie może być.

Ja tam, czym bym nie jechał to jak już się rozjeżdżę to mam problem z trzymaniem emocji, co owocuje dziwnymi wklejkami i wtopami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud Kobieta. Idź za ciosem, wynegocjuj zderzak i wyciągarkę ( progi odpuść ).

 

 

Pokazałem Gozi  ten wpis... Stwierdziła, że chyba sobie koszulkę na rajd zrobi... Taką z napisem "Cud Kobieta"  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem Gozi  ten wpis... Stwierdziła, że chyba sobie koszulkę na rajd zrobi... Taką z napisem "Cud Kobieta"  :hehe:

Pochwalę się, dostałem awans na pełnoetatowego pilota w Extrem.

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo biorąc pod uwagę moje przygotowanie kondycyjne, będzie śmiesznie ;l Latanie po drzewach z pasami od 9 do 20 :hehe: Kierowca jest raczej z tych co nie trzymają ciśnienia, więc będzie atak wszystkiego :panic:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, dostałem awans na pełnoetatowego pilota w Extrem.

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo biorąc pod uwagę moje przygotowanie kondycyjne, będzie śmiesznie ;l Latanie po drzewach z pasami od 9 do 20 :hehe: Kierowca jest raczej z tych co nie trzymają ciśnienia, więc będzie atak wszystkiego :panic:

 

Będzie, będzie zabawaaaa  ;] Dzisiaj byłem w GS4x4 odstawić rzepa na wymianę oleum i przy okazji gadałem o Ryjkowozie. Wygląda na to, że jest szansa na bytność Ryjka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie zabawaaaa  ;] Dzisiaj byłem w GS4x4 odstawić rzepa na wymianę oleum i przy okazji gadałem o Ryjkowozie. Wygląda na to, że jest szansa na bytność Ryjka ;)

To jak zobaczycie mnie gdzieś na trasie, jak będę błagał żeby mnie dobić, to droga wolna. :palacz:

Od ostatniego razu jak się widzieliśmy, przybyło mnie całkiem sporo. Fajki, niestety nie sprzyjają kondycji.

Ogólnie, jak coś to szukać mnie w niebieskim krótkim Patrolu Y61 ( na moim profilu fb są jego zdjęcia razem z moim Y60 )

Do zobaczenia Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zobaczycie mnie gdzieś na trasie, jak będę błagał żeby mnie dobić, to droga wolna. :palacz:

Od ostatniego razu jak się widzieliśmy, przybyło mnie całkiem sporo. Fajki, niestety nie sprzyjają kondycji.

Ogólnie, jak coś to szukać mnie w niebieskim krótkim Patrolu Y61 ( na moim profilu fb są jego zdjęcia razem z moim Y60 )

Do zobaczenia Panowie

 

Luzik, będę pamiętał  :hehe: Jak coś, to mam taki fajny kluczyk do kół ze sklepu na L. Taki teleskopowy. Całkiem dobrze idzie się zamachnąć  ;l

 

ps. A ostatni raz to się widzieliśmy chyba na Żeraniu? Kuźwa, to już ponad 5 lat będzie chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie zabawaaaa  ;] Dzisiaj byłem w GS4x4 odstawić rzepa na wymianę oleum i przy okazji gadałem o Ryjkowozie. Wygląda na to, że jest szansa na bytność Ryjka ;)

 

Ja też wczoraj byłem zobaczyć co w trawie piszczy - dziwne mam auto - nie ma dziur  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - ja odpadam.

Auto będzie gotowe dopiero w środę (przyszłą) i nie zdążę go poskładać do soboty. 

Także miłej zabawy Wam życzę - będzie na pewno fajnie :)

 

Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@_sky_
Jakby co to jadę autem z jakimś tam zapleczem technicznym. Narzędzia różnej maści, miernik etc., kompresor, wiertarka, szlifierka ( pod warunkiem że będzie 230V ).
Jakbyś coś potrzebował jak będę na miejscu, a nie w już błocie, to szukaj niebieskiej Dacii Logan Van, ze złośnikiem na tylnych drzwiach.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@_sky_

Jakby co to jadę autem z jakimś tam zapleczem technicznym. Narzędzia różnej maści, miernik etc., kompresor, wiertarka, szlifierka ( pod warunkiem że będzie 230V ).

Jakbyś coś potrzebował jak będę na miejscu, a nie w już błocie, to szukaj niebieskiej Dacii Logan Van, ze złośnikiem na tylnych drzwiach.

 

 

Ej! My jedziemy na turystyka  ;]

Trytytki i pałertaśma powinny wystarczyć  ;l

 

Ale będę pamiętał  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ptysie ;) No to kto będzie oprócz Bravusa i mnie?  :hmm:

Obejrzałem sobie dzisiaj materiał z poprzedniego lajta i powiem tak.

Mam nadzieję, że tam nie było pokazanych kawałków z turystyka  :panic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ptysie ;) No to kto będzie oprócz Bravusa i mnie?  :hmm:

Obejrzałem sobie dzisiaj materiał z poprzedniego lajta i powiem tak.

Mam nadzieję, że tam nie było pokazanych kawałków z turystyka  :panic:

Widziałeś film Bartka? Jechaliśmy w turystyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.