Skocz do zawartości

Prawie kradzież?


conra

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Dzisiaj rano jak zwykle poszedłem do samochodu. Ku mojemu zdziwieniu pod kołem (tym gdzie jest wlew paliwa) leżał korek wlewu paliwa.
Dzyndzel od centralnego pod klapką paliwa (plastikowy) ułamany w pół).
To nie musi być dziwne - chcieli spuścić paliwo.

Jednakże samochód był otwarty (a co za tym idzie klapka paliwa była zamknięta).

Z samochodu nic nie zginęło.

Po co więc siłowo otwierać klapkę paliwa jeżeli otworzyło się później cały samochód? Po co to robić by nic z niego nie zabierać?

 

Sprawdzałem siłownik - jak samochód zamknięty i wcisnę siłownik to samochód się nie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zostali spłoszeni albo w Twym aucie jest pokrętne połaczenie z bakiem przez które nie chciał przejsc ich wężyk...

 

kiedyś była akcja przecinania w cc/sc plastikowego węża w nadkolu zeby dostac sie do baku. To było bardzo kłopotliwe do usuniecia i drogie  :no:

 

takie coś sobie załóż ;]

post-143336-0-64017000-1451380156_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zostali spłoszeni albo w Twym aucie jest pokrętne połaczenie z bakiem przez które nie chciał przejsc ich wężyk...

 

kiedyś była akcja przecinania w cc/sc plastikowego węża w nadkolu zeby dostac sie do baku. To było bardzo kłopotliwe do usuniecia i drogie  :no:

 

takie coś sobie załóż ;]

Akcja przecinania wlewu nadal jest aktualna. we wrześniu przecięli mi wlew w SC i ukradli mi pewnie ze 28 litrów. Dodam że prawie nigdy nie było paliwa więcej niż 5 - 7 litów. Ale dostałem jakieś talony na BP i zatankowałem............. Cieszyłem się paliwem chyba 5 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rostex pisze, dzyndzel był ulamany, a samochód otwarty. Jakbym nie zamknął samochodu to dzyndzel byłby cały.

Dziwne, że jak już otworzyli to nic dalej nie zrobili.

Może się tylko uczyli jak otworzyć  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja przecinania wlewu nadal jest aktualna. we wrześniu przecięli mi wlew w SC i ukradli mi pewnie ze 28 litrów. Dodam że prawie nigdy nie było paliwa więcej niż 5 - 7 litów. Ale dostałem jakieś talony na BP i zatankowałem............. Cieszyłem się paliwem chyba 5 dni. 

Trzeba było nie mieć zamykanego wlewu to by może spuścili normalnie :) Pamiętam że kiedyś SC standardowo nie miały wlewu na kluczyk i mi spuścili w SC bak z pełnego do samej rezerwy, no prawie cały bo przy okazji pod samochodem zrobili benzynową kałużę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.