Skocz do zawartości

Tarcze hamulcowe


jahooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mikoda jest dobra, bo jest tania i dobra smile.gif . Używałem.Teraz mam wynalazek pt.Hartz (czy jakoś tak), no i autko jakoś hamuje.A cena jak Mikody.Klocuszki Remsa-też tanie,a hamują smile.gif Lucasy też miałem, ale miękkie jakieś były-chociaż to wcale nie do końca źle.Cenowo wychodziły podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to prawda ze szybcie padaja klocki na Brembo

jak to sie ma w praktyce to niewiem ale w teori im szybciej padaja to znaczy ze sa z miekkszej gumy* (tworzywa) co oznacza ze lepije hamuja smile.gif

jak bys mial klocki metalowe to wystarczyly by na duzo wiecej kilometrow ale hamowac by niehamowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tarcze Mikoda już prawie rok i bez zastrzeżeń - żadnego bicia itp ok.gif Ceny atrakcyjne. Klocki założyłem to tego Fomar - nie piszczą wcale ok.gif ale jeszcze nie wiem czy nie są za twarde, jak będzie cieplej to zajrzę do nich, bo coś mi się zdaje że wcale się nie zużywają, więc nie chce żeby mi ścięły nowe tarcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.