Skocz do zawartości

omnires.pl


luccass

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ktory dokladnie model? Pamietasz?

Ja mialem 3 z termostatami. Niestety ta na wannie siadla po niecalych 2 latach (byla kilka razy naprawiana po czym wymienilem ja na taka bez termostatu). Na umywalce z racji tego ze termostat ustawiony jest na stale jeszcze dzial idealnie, natomiast taka przysznicowa zaczyna szwankowac (podcieka na termostacie) Wszystkie z termostatami maja po 7 lat. Ta bez termostatu ma 5 i nic sie z nia nie dzieje. Dodam ze mam bardzo twarda wode.

www.omnires.pl/oferta/baterie_łazienkowe/omnires/termo/termomini_te8044/

Wszystkie z tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 3 z termostatami. Niestety ta na wannie siadla po niecalych 2 latach (byla kilka razy naprawiana po czym wymienilem ja na taka bez termostatu). Na umywalce z racji tego ze termostat ustawiony jest na stale jeszcze dzial idealnie, natomiast taka przysznicowa zaczyna szwankowac (podcieka na termostacie) Wszystkie z termostatami maja po 7 lat. Ta bez termostatu ma 5 i nic sie z nia nie dzieje. Dodam ze mam bardzo twarda wode.

www.omnires.pl/oferta/baterie_łazienkowe/omnires/termo/termomini_te8044/

Wszystkie z tej serii

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze te baterie  wersji z termostatem?

 

ja mam z termostatem, działała równo rok po czym zaczęła puszczać letnią wodę

jeden z kolegów z AK bardzo pomógł w naprawie (serdeczne dzięki raz jeszcze Tommmm), po czym po paru tygodniach znowu zaczęła puszczać letnią - nie da się zmienić temperatury na wyższą

 

leży od pół roku w garażu, teraz szukam następcy, bo jak ostatnio zwykłą baterię trąciłem ramieniem i dostałem wrzątkiem w tyłek to musiałem dziecko oduczać wielu popularnych inwektyw...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze po tym co piszecie, to chyba warto zastanowic sie nad zrezygnowaniem z termostatycznych baterii Omniresa. Tylko co w zamian? Czyzby pozostawalo tylko przelknac pigulke i wykosztowac sie na Grohe? :hmm:

 

dwa lata temu kupowałem do mieszkania mamy całą armaturę. Padło na Grohe, u siebie w mieszkaniu mam hansgrohe. W moim słuchowym odczuciu hansgrohe wypada korzystniej, nie szumi tak, jak Grohe. Nie są to jakieś wielkie decybele, ale jeśli zamierzasz montować baterię w ścianie sąsiadującej z sypialnią, to już bym się poważnie zastanawiał :)

Hansgrohe mam przy wannie od ok. 8 lat i <odpukać> działa cały czas tak samo dobrze :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurcze po tym co piszecie, to chyba warto zastanowic sie nad zrezygnowaniem z termostatycznych baterii Omniresa. Tylko co w zamian? Czyzby pozostawalo tylko przelknac pigulke i wykosztowac sie na Grohe?

 

Miałem bardzo podobny dylemat. Byłem bliski zakupu Omniresa, słyszałem same dobre opinie. Ostatecznie zdecydowałem się na komplet firmy Tres (w tym bateria termostatyczna). Podobno w Grohe/Hansgrohe można trafić na chińszczyznę (co nie znaczy że złej jakości). Tres produkuje tylko w Hiszpanii i chyba jest nieco tańszy. Moja opinia jest czysto teoretyczna - piszę co wybrałem po długim namyśle, sprzęt jest kupiony ale jeszcze nie zamontowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy sie tego bac? ;]

 

Maja swoja marke (pewnie klepane w Chinach?) I dodatkowo sprzedaja Grohe - gdzie tu sens? Ten Grohe od nich to jakis 'drugiej kategorii'?

 Na obrazkach calkiem ciekawie te produkty Omniresa wygladaja, ale mial ktos stycznosc w praktyce? :)

 

mam ich kabine i daje radę już drugi rok. Na pewno lepiej się trzyma niż moja wcześniejsza kabina znanej firmy, w której rolki w ten czas zadrzewiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobny dylemat. Byłem bliski zakupu Omniresa, słyszałem same dobre opinie. Ostatecznie zdecydowałem się na komplet firmy Tres (w tym bateria termostatyczna). Podobno w Grohe/Hansgrohe można trafić na chińszczyznę (co nie znaczy że złej jakości). Tres produkuje tylko w Hiszpanii i chyba jest nieco tańszy. Moja opinia jest czysto teoretyczna - piszę co wybrałem po długim namyśle, sprzęt jest kupiony ale jeszcze nie zamontowany ;)

Tres to już nie tylko Hiszpania;)...

wszyscy już kupują bądź produkują u skośnych;)

teraz to chodzi tylko o zaplecze serwisowe;), design i tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.