Skocz do zawartości

Jaguar s-type 2002r 3.0


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupienia jaguara s-type 2002r 3.0 automat z Niemiec z oryginalnym przebiegiem 160kkm. Auto zadbane, użytkowane z głową, nigdy nie pałowane itp. 8 lat w jednych rękach, właściciel sprzedaje bo chce kupić 3-letnią bmw 7.

Warto się w to pakować?

Jak wyglądają koszty utrzymania tego?

Jeździł ktoś?

Interesują mnie wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupienia jaguara s-type 2002r 3.0 automat z Niemiec z oryginalnym przebiegiem 160kkm. Auto zadbane, użytkowane z głową, nigdy nie pałowane itp. 8 lat w jednych rękach, właściciel sprzedaje bo chce kupić 3-letnią bmw 7.

Warto się w to pakować?

Jak wyglądają koszty utrzymania tego?

Jeździł ktoś?

Interesują mnie wszystkie informacje.

 

Odpowiem Ci jutro dokładniej jak zadasz konkretne pytania - kolega z pracy jeździ takim od dobrych kilku lat. Silnik 3.0 automat, benzyna bez gazu, rocznik chyba 2003. Nie pamiętam przebiegu ale wnętrze lepiej utrzymane jak z moim E39, a obaj mamy jasne skórzane wnętrze...

Auto ujęło mnie silnikiem, w zasadzie w ogóle go nie słychać, a jak depniesz jest tylko delikatny pomruk i uczucie wciskania w fotel.

 

Ostatnio padły mu wycieraczki, tzn silniczek działa, przełącznik działa - oba sprawdzane poza autem lub zakładane na podmianę inne, zestaw nie działa... Auto było u kilku mechaników, wszyscy się poddali, ostatni zrobił mu obejście kablem spod maski do wnętrza i przełącznik jak z lampki nocnej... Cały czas szuka elektronika który się podejmie naprawy. Wiem, że auto serwisowane było u jakiegoś fachowca od Jagów w Bielsku-Białej.

 

Świetne audio, kokpit i zegary trącą myszką.

 

Ja jestem na tak. Gdyby nie to, że lubię kombi, może bym się rozglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpowiem Ci jutro dokładniej jak zadasz konkretne pytania

 

Pytanie podstawowe, jaki ma przebieg?

Trwałość skrzyni biegów, co ile wymienia olej i czy u niego są jakieś objawy zużycia typu szarpanie, przeciąganie na biegach?

Zawieszenie, czy często trzeba coś w nim wymieniać?

Awarie elektryki, poza tymi wycieraczkami był z czymś problem?

No i ogólnie czy miał kiedyś jakiś poważny problem przez który musiał zrezygnować z wyjazdu Jaguarem? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe, jaki ma przebieg?

Trwałość skrzyni biegów, co ile wymienia olej i czy u niego są jakieś objawy zużycia typu szarpanie, przeciąganie na biegach?

Zawieszenie, czy często trzeba coś w nim wymieniać?

Awarie elektryki, poza tymi wycieraczkami był z czymś problem?

No i ogólnie czy miał kiedyś jakiś poważny problem przez który musiał zrezygnować z wyjazdu Jaguarem? ;] 

 

 

Nie kupuj go. 

 

 

 

Pojeździsz, a potem każde inne do którego wsiądziesz to będzie padaka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupienia jaguara s-type 2002r 3.0 automat z Niemiec z oryginalnym przebiegiem 160kkm. Auto zadbane, użytkowane z głową, nigdy nie pałowane itp. 8 lat w jednych rękach, właściciel sprzedaje bo chce kupić 3-letnią bmw 7.

Warto się w to pakować?

Jak wyglądają koszty utrzymania tego?

Jeździł ktoś?

Interesują mnie wszystkie informacje.

 

 

Wyślij zdjęcia wnętrza, czy masz już polifta czy przedlift. Skrzynia automat 5 czy 6 biegów? Pali w mieście 15 litrów w trasie 11-12 litrów przy przelotowej 150. Ponoć da się zejść do 8 litrów, ale to wersja ekstremalna dla emerytów.

 

Tyle póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij zdjęcia wnętrza, czy masz już polifta czy przedlift. Skrzynia automat 5 czy 6 biegów? Pali w mieście 15 litrów w trasie 11-12 litrów przy przelotowej 150. Ponoć da się zejść do 8 litrów, ale to wersja ekstremalna dla emerytów.

 

Tyle póki co.

 

Nie mam jeszcze zdjęć, ale podejrzewam że przedlift. Jak dobrze pójdzie to będę miał je w weekend, na razie czekam aż obecny właściciel kupi wymarzone bmw. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze zdjęć, ale podejrzewam że przedlift. Jak dobrze pójdzie to będę miał je w weekend, na razie czekam aż obecny właściciel kupi wymarzone bmw. :)

 

To podeślij - kumpel naprawdę sporo wie o Jagach. Twierdzi że w 2002 roku masz szanse 50/50 na poliftowe wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie marca powinien być u mnie. :ok::)

 

W jasnych skórach i automacie to w tym gabinecie prosze ja Ciebie będziesz leżał jak jakie panisko , czyli tak jak powinien człowiek sukcesu  :ok:

Pod domem go postawisz to sąsiady pomyślą że sam biskup Was odwiedził  :ok:

Troche minie zanim się przyzwyczają  :ok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszesz coś więcej o tym wynalazku? :)

 

Nie mam za bardzo co, bo dłużej nie użytkowałem. Cichy, wygodny dupowóz, nt eksploatacji niestety się nie wypowiem, a chyba w zasadzie głównie o to Ci chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś takim?

 

Ja jeszcze dodam od siebie po ostatnich jazdach, na plus Jaguara porównując z moim E39 - drewno w środku to drewno, w E39 plastik. Skóra dużo lepszej jakości, miękka i delikatna, choć tutaj może być winny brak konserwacji skór w moim przez poprzednich właścicieli. Sprzęt grający, Jag ma Harman Kardon bez suba, ja mam DSP i fabryczny subwoofer, w Jagu odsłuch tych samych płyt daje dużo lepsze wrażenia. Wyciszenie na podobnym poziomie, przy czym ja mam diesla i to jednak słychać.

 

Jednym zdaniem - pierwsze auto, na które byłbym skłonny się przesiąść bez żalu za BMW.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.