Skocz do zawartości

Panie i panowie...


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

...słońce w pełni,temp. 5*C zaraz biegnę do sklepu po śledzika (prikaz żony), ze święconką zasuwa syn. Wyciągam maszynę i zasuwam pośmigać. Te osoby u których pada mogą zazdraszczać.;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem parę godzinek. Troszkę zmarzłem ale i tak banan na twarzy. Parę motongów po drodze widziałem ale nie dużo. Pewnie szykują przysmaki na święta.;) Słoneczko było fajne teraz u mnie mgła. Po świętach będzie dłuższy dzień i miejmy nadzieję że cieplej, to będzie więcej okazji do polatania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na innym pomorzu mieszkam bo u mnie cały tydzień nieciekawie... :buu:

Bo Ty bardziej na wschód mieszkasz a na wschodzie wiadomo co jest.

Ja natomiast bardziej na zachodzie a wiadomo co jest na zachodzie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piekna pogoda slonce cieplutko (podpinke z kurtki i spodni juz sciagnalem) zrobione kilkadziesiat km, cudownie

To ile stopni u Ciebie było wczoraj, żeś się tak roznegliżował? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...słońce w pełni,temp. 5*C

 

No dzisiaj to rozumiem... chociaż niebo nie jest idealnie bezchmurne, to jednak przydrożny termometr w Ostrawie wskazywał 13*C a 26* jako ciepłotę podłoża  :phi: 

A 1 prawie pusta, aut mało, ludzie świętują... :)  155km zrobione z nowym aku na pokładzie :narcyz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś polatalem i ja, zrobione prawie 400km, zaliczone Tatry i zamek w Niedzicy. Ponad polowe trasy przejechalem na moim następnym sprzęcie i jest baardzo fajnie :-) w drodze powrotnej kolega zaczął zgłaszać problemy w xjocie- chyba sie obraziła, że idzie na sprzedaż i wysrało sie sprzęgło, do domu wróciłem na slizgajacym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś ja znów nie wytrzymałem. Żona do pracy a ja na motonga. Znów słońce w pełni i temperatura o wiele wyższa bo około 15*C. Prawie czułem lato. :) 230 km nawinięte między K-g a Międzyzdroje i z powrotem. Co tu pisać pięknie, po prostu pięknie. I tak się zachwyciłem że wypróbowałem ile można przejechać na rezerwie. 25 km a katalogowo jest 30 km. Dobrze że nie było pchanka. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słońce w pełni i temperatura o wiele wyższa bo około 15*C. Prawie czułem lato. :) 230 km nawinięte. Co tu pisać pięknie, po prostu pięknie.

 

 

Ooooooooooooooo taaaaaaaaak :phi:  dzisiaj było cudownie... chociaż 4oo więcej (inna trasa), to 223km przybyło na liczniku :narcyz:

Łącznie to już 378km, a to dopiero dwa dni... jak tak dalej pójdzie, to będzie rekordowy sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na pomorzu zachodnim znów pięęęęękna pogoda. Słońce i +18/19*C. Wczoraj i dziś. Ale że wczoraj grzebałem przy swoim FSO bo powoli szykuję go na zlot to nie polatałem. Ale dziś to już musiałem. Grzechem było by siedzieć w domu. :) Parę km pękło. Trasa K-g - Darłowo - Ustka - Słupsk - Koszalin - K-g zaliczona. Piękne widoki, fajne zakręty i świetne proste. ;) Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.