Skocz do zawartości

Wahacze do C8 - jeśli nie Lemforder to co?


s_krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Po niecałych dwóch latach, sworznie wahaczy FEBI radośnie sobie postukują. Zdecydowanie niesatysfakcjonujący okres życia tychże, biorąc pod uwagę niezłe opinie na temat producenta.

 

Polecicie coś bardziej trwałego, niekoniecznie w cenie Lemfordera? Czy tylko jednak ten ostatni zapewni kilka lat spokoju?

 

Kolegów handlujących częściami poproszę o oferty na priv :) C8 2006 RHR. Aha - potrzebuję też komplet linek ręcznego ;] Muszę zrobić jakiś wiosenny przegląd i już mnie kieszeń boli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym zawieszenie kilka lat spokoju? no kurcze ciezko bedzie... lepiej podeslij vin, albo wstaw bo w sumie byly 3 rodzaje wahadel w tym aucie :D

 

Żeś mnie pocieszył ;[ Rozumiem łącznik - ale wahacze żeby tak szybko leciały? VF7EARHRH13306066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeś mnie pocieszył ;[ Rozumiem łącznik - ale wahacze żeby tak szybko leciały? VF7EARHRH13306066

 

No niestety :) włoski typ :) a ile przejeździłeś na poprzednich ? jak je wymieniałem jakoś po 190-195 kkm - Magneti-Marelli było na pudełku a w środku TRW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety :) włoski typ :) a ile przejeździłeś na poprzednich ? jak je wymieniałem jakoś po 190-195 kkm - Magneti-Marelli było na pudełku a w środku TRW :)

 

Wymieniłem jakiś rok po kupnie. No i teraz nie minęły 2 lata i znowu stukają. Żeby to był sam sworzeń za 100 to bym nie marudził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem jakiś rok po kupnie. No i teraz nie minęły 2 lata i znowu stukają. Żeby to był sam sworzeń za 100 to bym nie marudził :)

 

Rok rokiem - ile to km było ?? :) jak wymieniałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee - kto by to pamiętał :) Rocznie robię jakieś 25-27kkm.

W pierwszym chyba było więcej :) no ale to i tak daje jakieś 60000-65000 km, czy to mało na taki sworzeń, tyle że on zintegrowany z resztą i to boli cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety :) włoski typ :) a ile przejeździłeś na poprzednich ? jak je wymieniałem jakoś po 190-195 kkm - Magneti-Marelli było na pudełku a w środku TRW :)

 

Tez zakladalem ostatnio Magneti, potwierdzam ze w srodku jest TRW. BTW - po roku jazdy przy okazji innej naprawy zauwazylem peknieta gumowa oslone na jednym - to jest wg mnie glowna przyczyna szybkiego zuzycia. Kupilem zapas samych gumek, bede sprawdzal co jakis czas.

 

Wczesniej przerabialem rozne inne marki - TRW, Sidem a nawet QAP - wszystkie wytrzymywaly mniej wiecej tyle samo, wszystkie z dziurawa guma na sworzniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niecałych dwóch latach, sworznie wahaczy FEBI radośnie sobie postukują. Zdecydowanie niesatysfakcjonujący okres życia tychże, biorąc pod uwagę niezłe opinie na temat producenta.

 

Polecicie coś bardziej trwałego, niekoniecznie w cenie Lemfordera? Czy tylko jednak ten ostatni zapewni kilka lat spokoju?

 

Kolegów handlujących częściami poproszę o oferty na priv :) C8 2006 RHR. Aha - potrzebuję też komplet linek ręcznego ;] Muszę zrobić jakiś wiosenny przegląd i już mnie kieszeń boli :lol:

To dopiero pocieszenie. W styczniu rozpadl mi sie wahacz no name i postanowilem zaszalec kupujac febi za ponad 4 stowki. Chcialem miec spokoj na wieki wiekow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero pocieszenie. W styczniu rozpadl mi sie wahacz no name i postanowilem zaszalec kupujac febi za ponad 4 stowki. Chcialem miec spokoj na wieki wiekow...

Jesli to cie pocieszy, to jak kupowalem mojego C8 z przebiegiem 78tys to mial juz w ksiazce gwarancyjnej adnotacje o regeneracji wahaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.