Skocz do zawartości

Co kupić po raz nty


Beep

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Rozglądam się za kolejnym pojazdem, budżet na zakup samochodu max 50 tyś. Aktualnie smigam Audi a6 c5 2.4v6 i chciałbym coś gabarytowo podobnego (a6 c6 ma niestety mocno awaryjne silniki)

 

Wymagania:

-Mocna benzyna minimum 180KM

- fajnie jeśli będzie gazowalna ale to nie jest warunek konieczny

- Nie francuz (mam dosyć francuskich wynalazków po firmowej lagunie)

- Sedan albo kombi

- koniecznie podgrzewane siedzenia i fabryczna navi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 

Przez 4 lata przy silniku nie robiłem nic poza zmianą rozrządu (1000 zł za części INA robocizna za darmo bo robiłem sam) i uszczelek pod nastawnikami i pokrywami zaworów (jakieś 250 zł za części), ogólnie to silniki pancerne nawet taksiarze je chwalą że są nie do zajechania. Podobno lubią gaz ale tego potwierdzić nie mogę bo nie mam w moim instalacji lpg. Z awarii to padła mi pompka paliwa już ze starości ;)

Edytowane przez Beep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Rozglądam się za kolejnym pojazdem, budżet na zakup samochodu max 50 tyś. Aktualnie smigam Audi a6 c5 2.4v6 i chciałbym coś gabarytowo podobnego (a6 c6 ma niestety mocno awaryjne silniki)

 

Wymagania:

-Mocna benzyna minimum 180KM

- fajnie jeśli będzie gazowalna ale to nie jest warunek konieczny

- Nie francuz (mam dosyć francuskich wynalazków po firmowej lagunie)

- Sedan albo kombi

- koniecznie podgrzewane siedzenia i fabryczna navi

 

Mondeo 2,0 ecoboost 240 KM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jak na lekarstwo i nie w tej cenie. Sam jestem na etapie poszukiwania mk4 w Pb, ale nie ma w czym wybierać.

 

Za 50kPLN juz cos znajdzie, ale faktycznie ilosc egzemplarzy raczej znikoma :ok:

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-titanium-led-navi-turbo-f-a-vat-12-m-cy-gwarancji-ID6yqp5P.html#bb8a203741

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jak na lekarstwo i nie w tej cenie. Sam jestem na etapie poszukiwania mk4 w Pb, ale nie ma w czym wybierać.

 

Bo rynek się już nasycił TDikami, padającymi dwumasami, wtryskami, regeneracjami turbo i powoli ludzie przestawiają się, że Pb jest lepsze i tańsze w eksploatacji a jak już silnik lubi LPG to takiego auta zadanego ciężko znaleźć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 

Tak ale napisałem: "Aktualnie smigam Audi a6 c5 2.4v6 i chciałbym coś gabarytowo podobnego (a6 c6 ma niestety mocno awaryjne silniki)"

 

Model który posiadam czyli C5 ma silniki niezniszczalne w modelu C6 lecą napinacze łańcucha rozrządu, a koszt naprawy tego wynosi przy dobrych wiatrach 10000 zł gdyby nie to przesiadłbym się do C6

 

A zmieniam bo moje C5 kończy w tym roku 19 lat i chciałbym coś nowszego :)

 

Co do tematu to te MK4 całkiem fajne, gdybym szukał z automatem na jakiś szczególnie trzeba uważać?

Edytowane przez Beep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 

Tak ale napisałem: "Aktualnie smigam Audi a6 c5 2.4v6 i chciałbym coś gabarytowo podobnego (a6 c6 ma niestety mocno awaryjne silniki)"

 

Model który posiadam czyli C5 ma silniki niezniszczalne w modelu C6 lecą napinacze łańcucha rozrządu, a koszt naprawy tego wynosi przy dobrych wiatrach 10000 zł gdyby nie to przesiadłbym się do C6

 

A zmieniam bo moje C5 kończy w tym roku 19 lat i chciałbym coś nowszego :)

 

Ale w C6 chyba tez masz silnik 2,4 noPB, przynajmniej w pierwszych rocznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.