Skocz do zawartości

wypożyczalnia Warszawa-Chorzów


akisel

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś coś podpowie

potrzebuje odebrać samochód w warszawie a następnego dnia (lub nawet tego samego) oddać w Chorzowie.

znalazłem kilka wypożyczalni, ale wszędzie opłata dodatkowa za oddanie w innym punkcie "zabija"

pomysł jechać samochodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś coś podpowie

potrzebuje odebrać samochód w warszawie a następnego dnia (lub nawet tego samego) oddać w Chorzowie.

znalazłem kilka wypożyczalni, ale wszędzie opłata dodatkowa za oddanie w innym punkcie "zabija"

pomysł jechać samochodem.

To całkiem normalne. Prościej i ostatnio nawet szybciej jest jechać pociągiem

Wysłane z mebla kościelnego w kształcie zabudowanego krzesła przy którym ksiądz wysłuchuje spowiedzi. Format wyznaje swoje grzechy przed kapłanem, czyni to na klęczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem normalne. Prościej i ostatnio nawet szybciej jest jechać pociągiem

Wysłane z mebla kościelnego w kształcie zabudowanego krzesła przy którym ksiądz wysłuchuje spowiedzi. Format wyznaje swoje grzechy przed kapłanem, czyni to na klęczniku.

 

biorąc pod uwagę kilka szczegółow (start nie z warszawy, tylko z otwocka, cel na miejscu, to też NIE dworzec, niestety) nie chce być a ni prościej, a ni szybciej :(

a z doświadczenia w innych krajach wiem, że nie zawsze zmiana punktu oddania coś kosztuje

dla tego pytam, czy ktoś w PL zna taką firmę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do Carnet, może akurat potrzebują z Warszawy przerzucić jakieś auto do Katowic i Cię nie skasuja za oddanie w innej lokalizacji. 

 

carnet właśnie sprawdzałem chyba

 

ale, jak mówisz, że można spróbować zadzwonić, a nie wierzyć temu co wyskakuje na stronie, to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnet właśnie sprawdzałem chyba

 

ale, jak mówisz, że można spróbować zadzwonić, a nie wierzyć temu co wyskakuje na stronie, to ok

 

Czasem sie trafi, ze potrzebuja przeprowadzic auto z jedno oddzialu do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś coś podpowie

potrzebuje odebrać samochód w warszawie a następnego dnia (lub nawet tego samego) oddać w Chorzowie.

znalazłem kilka wypożyczalni, ale wszędzie opłata dodatkowa za oddanie w innym punkcie "zabija"

pomysł jechać samochodem. 

 

Co znaczy zabija?

Sprawdzales express car? Ceny samego wynajmu konkurencyjne, nie wiem jak z uslugami dodatkowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę kilka szczegółow (start nie z warszawy, tylko z otwocka, cel na miejscu, to też NIE dworzec, niestety) nie chce być a ni prościej, a ni szybciej :(

a z doświadczenia w innych krajach wiem, że nie zawsze zmiana punktu oddania coś kosztuje

dla tego pytam, czy ktoś w PL zna taką firmę...

Zwykle po kilku dniach opłata już nie jest pobierana, ale Ty masz bardzo krótki czas od pobrania do oddania.

Sprawdź express.pl...

Edytowane przez grogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle po kilku dniach opłata już nie jest pobierana, ale Ty masz bardzo krótki czas od pobrania do oddania.

Sprawdź express.pl...

 

Odradzam EX, w ostatnich audytach jakości wypadała fatalnie, rozrosło się to dziadostwo i jakość mega spadła... to już nie ten sam stary dobry expres, teraz to badziew i nie jest to tylko moja opinia. Często (z racji pracy w innym rencie)  wymieniamy opinie o wypożyczalniach i 8 na 10 opinii jest negatywnych. Niestety, ale rosnąć to trzeba umieć :) 

 

Co do zwrotu w innym mieście to... pamiętaj, że w rentach jest sezon i mało kto potrzebuję oddać auto do innego miasta z Warszawy, odwrotnie pewnie byłoby łatwiej znaleźć wynajem bez opłaty za zmianę oddziału. U mnie też mogę zaproponować wynajem w jedną stronę, ale cenę zaproponuję standardową z cennika. Wynajem na 1 dobę ze zwrotem w innym oddziale jest bez sensu dla danego oddziału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.