Skocz do zawartości

Village Circuit w najbliższą sobotę? - grupa wawa i okolice


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

Daj znać, jeżeli byś się wybierał. Mnie co prawda bardziej pasowała by niedziela, ale w sobotę powinno udać mi się wyrwać.

 

No to daję znać ;) Chcę z domu wyjechać tak około 10:00 czyli do village powinienem dojechać do 11:00

 

@@Bravus , @@mati1.6dohc , @@ryjek ??? Dacie radę? Tomir niestety ponoć w tyrce kibluje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daję znać ;) Chcę z domu wyjechać tak około 10:00 czyli do village powinienem dojechać do 11:00

 

@@Bravus , @@mati1.6dohc , @@ryjek ??? Dacie radę? Tomir niestety ponoć w tyrce kibluje :(

Marcin, niestety ale nie dam rady.

Przykro mi, ale jestem już umówiony. Chętnie bym przyjechał, ale nie mogę się wypiąć na przyszłych teściów. Jeszcze trochę za wcześnie. Później dam im popalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, niestety ale nie dam rady.

Przykro mi, ale jestem już umówiony. Chętnie bym przyjechał, ale nie mogę się wypiąć na przyszłych teściów. Jeszcze trochę za wcześnie. Później dam im popalić ;)

 

Przyszłym teściom trzeba kadzić ;) No to do następnego, może na choince? ;) Tylko tym razem ja na lewym w swoim parowozie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miałby ochotę jutro się tam pobawić, to ja z domu ruszam około 10 rano, pewnie na miejsce dojadę w okolicach 11:00.

Planuję siedzieć do około 16 - 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miałby ochotę jutro się tam pobawić, to ja z domu ruszam około 10 rano, pewnie na miejsce dojadę w okolicach 11:00.

Planuję siedzieć do około 16 - 17

 

mam awarię w robocie :( jeszcze jest szansa, że się zdążę ogarnąć i przyjechać w drugiej połowie, ale niestety nie do końca ode mnie to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu fajnie było   :) Chłopaki zmajstrowali nowy zjazd/podjazd. Dosyć stromo   ;)

Podczas pierwszego zjazdu jakoś tak dziwnie mi było, no dobra, miałem cykora    :skromny:

Łezkę, w której boka zaliczył UAZ, udało mi się pokonać. Podpuszczali mnie jeszcze do pokonania jednej rynny wodno-błotnej, ale tam odpuściłem ;)

No i udało się  poznać osobiście kolegę @@dellti . Szkoda że tak krótko razem pojeździliśmy, może następnym razem (ale to już raczej w przyszłym miesiącu)?

 

ps. @@dellti , fajny ten Twój Patrol    :jem:

Edytowane przez _sky_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu fajnie było   :) Chłopaki zmajstrowali nowy zjazd/podjazd. Dosyć stromo   ;)

Podczas pierwszego zjazdu jakoś tak dziwnie mi było, no dobra, miałem cykora    :skromny:

Łezkę, w której boka zaliczył UAZ, udało mi się pokonać. Podpuszczali mnie jeszcze do pokonania jednej rynny wodno-błotnej, ale tam odpuściłem ;)

No i udało się  poznać osobiście kolegę @@dellti . Szkoda że tak krótko razem pojeździliśmy, może następnym razem (ale to już raczej w przyszłym miesiącu)?

 

ps. @@dellti , fajny ten Twój Patrol    :jem:

 

Miejsce naprawdę bardzo fajne, polecam każdemu :) I myślę, że jeszcze nie raz się będę tam wybierał.

 

@@_sky_, dzięki wielkie za rundę zapoznawczą po terenie - wystarczyło, żeby pasażerce podniosło się ciśnienie :) Zwłaszcza, że jak ostatnio zabrałem ją na lajtowe pojeżdżenie do skończyło się na dzwonieniu po "ekipę ratunkową" :) Następnym razem zapraszam na rundkę za kierownicą, jeszcze muszę nad nim trochę popracować jak finanse pozwolą, ale już teraz fajnie się jeździ :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.