Jump to content

mati1.6dohc

moderator
 • Content Count

  2926
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

650 Przezacny kompan

About mati1.6dohc

 • Rank
  wiarus
 • Birthday 09/25/1976

Profile Information

 • Name
  Mateusz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa Wawer
 • Zainteresowania
  sporty (pod)wodne
 • Car
  za gotówkę :)

Recent Profile Visitors

2787 profile views
 1. Pamiętajcie proszę o ochronie twarzy i oczu. Przepraszam za off topa. A, okulary zazwyczaj nie starczają.
 2. właśnie sprawdziłem w Husqvarna- ha, prawie się nie pomyliłem 😁 Do mojej działki kosiarka ok 7 tys, zestaw drucików 1 tys. Jeszcze montaż. Zakładam, że z kebsem na obiad wydatki zamkną się w "dyszce". Powierzchnia trawnika - tak do 1000 metrów, może mniej. edit: stiga i al-ko też ca.7 000 pln sam pojazd. gdzie jeszcze sprawdzić? edit 2: worx landroid ? Macie opinie ? https://allegro.pl/listing?string=WORX Landroid m800&bmatch=baseline-al-product-eyesa2-engag-dict43-hou-1-3-0318
 3. zacząłbym od szukarki na FB "offroad Gdynia/Trójmiasto" etc. Gdynia 4x4 Albo patrol nieci. I tam zapytać. Zabiorą , pokażą. Temat renegade przemilczę. Ale kierunek słuszny. Dobrej zabawy.
 4. tylko po co? Możesz kupić golfa GTI albo stroić 1.6. Można ? pewnie. Każdy robi jak chce. Dla mnie to nie do pomyślenia tak czy siak, @jqr zmierzasz w dobrym kierunku. Za pół roku będziesz szukał V6, za rok V8. Założymy się ?
 5. z 2.3 ? 400 KM.? A ja głupi kupiłem 5.0 . I jeszcze głupszy w 351 .
 6. użyj FB, Mustang Klub Polska - ogłoszenia. Ten Twój nie ma silnika (2.3 ? ) Za tyle kasy możesz kupić dwie takie padaki. Polecam : Mustang Klub Polska forum i wspomniane na FB. Jeżeli masz taką kasę, to 5.0 i będzie hulać. I poszukaj już gotowego w PL.
 7. Nie obraź się, czym mierzyliście ? Termometrem ?
 8. Tiguan tak jakoś urósł, że stracił proporcje bryły do kółeczek. Wygląda niezgrabnie, jeszcze nie jak X4 , ale słabo. A w temacie napędu, dobry sobie radzą oba. Może to wrażenie, ale chyba lepiej niż Merc.Benz, BMW i Audi ? @vavoom jak Twoje odczucia ?
 9. to faktycznie zmienia postać rzeczy. u mnie raz jest ok .
 10. właśnie się nad takim rozwiązaniem zastanawiałem. koszt to pewnie ok 10000 pln. ogrodnik to jednorazowy koszt 100 pln (zaokrąglam, bo słaby z matmy jestem 😱). koszenie co tydzień, przez 5 (?) miesięcy. czyli 5 lat koszenia ogrodnikiem = montaż smart kosiarki. (Czym tańszy ogrodnik, tym współczynnik mniej korzystny dla elektroniki). zostaje: prąd, konserwacja, awarie, pewnie rzeczy o których nie wiem. Czyli- jak z samochodem na prąd- po prostu się nie kalkuluje 😁 A, ogrodnik to ogarnie w tygodniu, żebym nie musiał słuchać kosiarki w łikend. a smart buczy cały czas.
 11. a to jestem zaskoczony. Co prawda podczas wycieczek nie zwróciłem na to uwagi, jest to poprostu nielogiczne. Zastanawiam się nad mustangiem z Dubaju- ma ogrzewanie, ciepłe fotele. ale cenowo wychodzi słabo. Bo generalnie kosztuje mniej więcej tyle co w PL, a trzeba doliczyć jeszcze ok 50% wartości. A może i więcej . EDIT: z ok. 95 tys importer wycenia na 150 pod dom. 2015 rok. A w PL wyjdzie ca. 100-110 więc impreza traci sens. a np. z 35 wyszło im 60 🙄 co także daje cenę w PL - ale tu już właściwie nie ma różnicy . Wychodzi na to samo. W temacie terenówek i Pajero- analizowaliśmy Patrole z Bliskiego Wschodu - faktycznie miały dziwne zestawy wyposażenia, zazwyczaj bez blokady tylnego mostu 😱.
 12. pitolicie Hipolicie . na jak? Przecież na pustyni jest zimno. W nocy . nie ma takiej możliwości. co do Japonii- podobno przebieg był zerowany w momencie sprowadzenia do Kraju Kwitnącej Wiśni- może ktoś zdementuje?
 13. no i pytanie zasadnicze - jak często przechodzisz koło drzwi ? Czy z łazienki do sypialni mijasz drzwi ? jak nie , to pomysł z lampką na hasiok .
 14. racja, Zośka ma takie na pilota żarówki. zobaczymy za kilka tygodni.
 15. to masz mrówkowe pole podobno MAJERANEK taki z kuchni odstrasza tych małych robotników - ogrodnicy przed chwilą zaskoczyli mnie taką informacją.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.