Jump to content

mati1.6dohc

moderator
 • Content Count

  3170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

795 Przezacny kompan

7 Followers

About mati1.6dohc

 • Rank
  wiarus
 • Birthday 09/25/1976

Profile Information

 • Name
  Mateusz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa Wawer
 • Zainteresowania
  sporty (pod)wodne
 • Car
  za gotówkę :)

Recent Profile Visitors

3047 profile views
 1. szukam i znalazłem pozytywne recenzje: Neolin NeoSport . Kosztują tyle co pampersy
 2. A ja bym wybrał tego, który ma awd czy jak to szwaby nazywają 😉
 3. Crv zawsze miał dziwny system. Przednionapędówka, która czasami potrafiła dopędzić tył. Zaskakując kierowcę.. Rav fajnie. Szkoda, że na koniec nie ogarnął. Ale jak na taki samochodzik to dobrze wypadł.
 4. witamy w dziale 4x4 😉 Pociągnijmy jednak temat, bo jest wszekże górka w tle. trakcja- off, skrzynia zblokowana na 1 (chyba, że nie ma takiej opcji?? ) i jazda. przy dużej motywacji możesz jeszcze obniżyć ciśnienie w oponach. O 1/3-1/2.
 5. Czołem, możecie polecić coś, co będzie sygnalizowało "koniec" szamba ? No i stosunkowe proste w montażu urządzenie. Przeglądałem internet i jest kilka sposobów do wyboru. No wiem, łycha do pokrywy jest najprostszym urządzeniem. Ale dość analogowym . Spławik także. Chociaż to była moja pierwsza koncepcja. Szambo i dom stoją od dawna.
 6. tak, musiał być strzelony od tyłu. Zawsze był problem z geometrią tylnej belki. Wtedy takie auto to był duży wydatek. i taczka szpachli.
 7. a to za późno na radę. Ja zawsze biorę rzeczoznawcę z PZMOTu. Od czasu jak w 1998 kupiłem Lanosa po grubym dzwonie. Co wyszło 3 lata później po moim dzwonie i kasacji auta.
 8. Ja w takich sytuacjach jadę na statoil/kółko k. kilka lat temu bardzo mi pomogło ich paliwo przy mrozach15-20 st
 9. Dla mnie miejskie jest Pajero 5D, więc rozumiesz, to JEST downsizing Mini to już taki maluch, poniżej którego nie zejdę (taki 3D). Kwestie bezpieczeństwa w moim rozumieniu. Nie chcę. Zresztą zacząłem od I3, teraz Mach. Założenia ekonomiczne już się podwoiły Chyba nie jestem gotów na taki wynalazek jak elektryk.
 10. Mam! Mustang mach e wersja GT tylko jeszcze niedostępny.
 11. ciemne - zgodzę się. A co do polaryzacji.. Kwestia auta i wyświetlaczy/zegarów. Używam wyłącznie z polaryzacją. edit: z ali też mam. Nie różnią się od RB i Polaroid .
 12. masz rację. W sumie powinniśmy rozważać takie wrażenia. Bo ta 100 jest umowna. Wrażenia z jazdy I3 są fajne. Dlatego pomysł powraca co jakiś czas. Muszę poczytać o Mini, bo coś mi mówi, że obecny wieśniak (Countryman) zawrócił w głowie kobitce.
 13. Czołem, Kiedyś przez kilka miesięcy mieliśmy BMW i3 z tym większym silniczkiem. Podobało mi się. Niedługo będę wymieniał Countrymana na coś jego długości (ograniczenie małego miejsca w garażu) i może warto rozważyć elektryka.. Które są dynamiczne ? Zakładając, że 6.5 s to sporo. Czyli szybciej w budzie poniżej 4.3 metra długości. Co przychodzi Wam do głowy ?
 14. zapytaj na FB Michał Łagutko. Ubezpiecza mi od roku wszystkie auta.
 15. Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy kupują współczesne auta z manualną skrzynią biegów. Mam kilka takich, ale współczesne nie są nawet dla Konika Poza mustangiem -no ale on też już ma 9/10 lat. Najczęściej zostaje w garażu, bo w ciężkim tygodniu nie mam ochoty gnieść sprzęgła i machać lewarkiem (bardzo żałuję, że nie jest AT).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.