Jump to content

mati1.6dohc

moderator
 • Content Count

  2976
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 56m 48s

Community Reputation

671 Przezacny kompan

About mati1.6dohc

 • Rank
  wiarus
 • Birthday 09/25/1976

Profile Information

 • Name
  Mateusz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa Wawer
 • Zainteresowania
  sporty (pod)wodne
 • Car
  za gotówkę :)

Recent Profile Visitors

2850 profile views
 1. czytam ten wątek, i zastanawiam się nad jednym rozwiązaniem na mojej ulicy. Panele są skierowane na wschód i na północ, w Warszawie. Ma to jakiś sens ? Na szczęście to nie o mój dach chodzi. Ja się ciągle wacham.No i mam wszystkie kierunki do wyboru. A tak przy okazji, możecie polecić firmę realizującą w Warszawie ?
 2. mati1.6dohc

  Pomysł na V8

  tu wkradło się jakieś nieporozumienie. Zestawiałem volvo. Moja siostra miała takie v8. Ani do przodu, ani do ucha. A do serwisu to chętnie 🙄
 3. mati1.6dohc

  Pomysł na V8

  tego nie napisałem. Bo i nie wiem. Zwyczajnie nie podoba mi się taka mydelniczka na kółkach Auta amerykańskie są tanie w utrzymaniu. Poszukaj na FB grupy amcar ze swojego regionu i idź pogadać. Oczywiście , nie jestem obiektywny wobec motoryzacji z EU, więc nie chcę Cię zniechęcać. Ale takie dźwięki jak w tym wątku to raczej mizerne są. Mam dwa V8 więc byle co nie robi na mnie wrażenia.
 4. mati1.6dohc

  Pomysł na V8

  no szczere Ci powiem, nie robi na mnie żadnego wrażenia . Pomimo filmowania w tunelu Zresztą każdy dźwięk można regulować dopasowując wydechy. Głośniej, ciszej, bulgot, golftuniglansremiza - każdy uzyskasz z dużego V8.
 5. mati1.6dohc

  Pomysł na V8

  mustang 5.0. tani w utrzymaniu jak barszcz. a takie volvo nigdy nie widziało przodu mustanga . tylko tył albo corvette. właśnie się rozglądam
 6. dla mnie to okropne urządzenie. Wyciągałem z oczu kawałki szczotek drucianych, opiłki z tarczy i z ciętych materiałów. I tarcze z twarzy, ale to już z chirurgami szczękowymi i laryngologami. polecam okulary YATO i okulary z militaria.pl - mają ładnie zabudowane boki i górę. Pękniętej tarczy pewnie nie da się zatrzymać, ale resztę można. Pewnie warto pamiętać o rękawicach, łatwiej zamówić 5 piw jedną ręką po robocie
 7. Pamiętajcie proszę o ochronie twarzy i oczu. Przepraszam za off topa. A, okulary zazwyczaj nie starczają.
 8. właśnie sprawdziłem w Husqvarna- ha, prawie się nie pomyliłem 😁 Do mojej działki kosiarka ok 7 tys, zestaw drucików 1 tys. Jeszcze montaż. Zakładam, że z kebsem na obiad wydatki zamkną się w "dyszce". Powierzchnia trawnika - tak do 1000 metrów, może mniej. edit: stiga i al-ko też ca.7 000 pln sam pojazd. gdzie jeszcze sprawdzić? edit 2: worx landroid ? Macie opinie ? https://allegro.pl/listing?string=WORX Landroid m800&bmatch=baseline-al-product-eyesa2-engag-dict43-hou-1-3-0318
 9. zacząłbym od szukarki na FB "offroad Gdynia/Trójmiasto" etc. Gdynia 4x4 Albo patrol nieci. I tam zapytać. Zabiorą , pokażą. Temat renegade przemilczę. Ale kierunek słuszny. Dobrej zabawy.
 10. tylko po co? Możesz kupić golfa GTI albo stroić 1.6. Można ? pewnie. Każdy robi jak chce. Dla mnie to nie do pomyślenia tak czy siak, @jqr zmierzasz w dobrym kierunku. Za pół roku będziesz szukał V6, za rok V8. Założymy się ?
 11. z 2.3 ? 400 KM.? A ja głupi kupiłem 5.0 . I jeszcze głupszy w 351 .
 12. użyj FB, Mustang Klub Polska - ogłoszenia. Ten Twój nie ma silnika (2.3 ? ) Za tyle kasy możesz kupić dwie takie padaki. Polecam : Mustang Klub Polska forum i wspomniane na FB. Jeżeli masz taką kasę, to 5.0 i będzie hulać. I poszukaj już gotowego w PL.
 13. Nie obraź się, czym mierzyliście ? Termometrem ?
 14. Tiguan tak jakoś urósł, że stracił proporcje bryły do kółeczek. Wygląda niezgrabnie, jeszcze nie jak X4 , ale słabo. A w temacie napędu, dobry sobie radzą oba. Może to wrażenie, ale chyba lepiej niż Merc.Benz, BMW i Audi ? @vavoom jak Twoje odczucia ?
 15. to faktycznie zmienia postać rzeczy. u mnie raz jest ok .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.