Jump to content

mati1.6dohc

moderator
 • Posts

  3222
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About mati1.6dohc

 • Birthday 09/25/1976

Profile Information

 • Name
  Mateusz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa Wawer
 • Zainteresowania
  sporty (pod)wodne
 • Car
  za gotówkę :)

Recent Profile Visitors

3182 profile views

mati1.6dohc's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

852

Reputation

 1. trochę inny https://www.top-grille.pl/weber-q-2200-stand-grill-gazowy.html Polecam, używam. Na wszystkie butle, także takie małe. a najtańsza opcja to takie grille okrągłe, za kilkanaście pln. Traktuję je jak jednorazówki, i nie wracają z wypadów.
 2. "Robiłem" tydzień temu. I pompę wody czy czegoś tam 😂 Zrobiłem kurs "Jak statycznie strzelić dach i nie zmieniać spodni" 😉 obyło się bez "boka" . Gacie czyste. Zdałem. powód: rutyna i zlekceważenie znanego terenu.
 3. "Robiłem" tydzień temu. I pompę wody czy czegoś tam 😂 Zrobiłem kurs "Jak statycznie strzelić dach i nie zmieniać spodni" 😉 obyło się bez "boka" . Gacie czyste. Zdałem. powód: rutyna i zlekceważenie znanego terenu.
 4. Warto mieć osobny do błota, wtedy nie ograniczasz się ryzykiem usterki. Bo i tak masz czym jechać do fabryki w poniedziałek. A grata wysyłasz do warsztatu, bo łikend znowu za 5 dni
 5. ja mam skrzynie od tira Zobacz ofertę: Skrzynka narzędziowa duża JUST DAKEN skrzynia TIR https://allegro.pl/oferta/skrzynka-narzedziowa-duza-just-daken-skrzynia-tir-8269523020 zamiast zblocza (koszt kilkadziesiąt pln) kombinuję teraz z rolką zapinaną na trzpieniu szekli . Bo zblocze nieporęczne jest.
 6. Zobacz czy szekle "wchodzą" na kinetyka. Szekli nigdy za dużo w aucie. W kilku rozmiarach. Wrzuć metalowe patyki do kiełbasek i rozpałkę + zapalniczkę . Ja nigdy ich nie wyjmuję - są najczęściej używanym elementem wyposażenia .. Hebel przełóż do środka lub na zderzak. Pod maską jest bezużyteczny. Saperka wystarczy. Karimata. Latarki 2. Okulary ochronne. siekierka lub piła (polecam takie wysuwane z rączki od Fiskarsa - tnie 10x szybciej niż siekiera) Oświetlenie auta do przemyśleń, pewnie jakiś płaski bagażnik Cię czeka. Zapasowe buty i spodnie. ZBLOCZE. Tak na szybciocha przeleciałem przez wyposażenie. Chyba najpotrzebniejsze już mamy spisane. Dobrej zabawy !
 7. gdzie masz hebel ? @jimbo22 Wydatki jeszcze się nia zaczęły. A co do stopni, to chyba już wiesz "O tyle o ile mnie mechanior trollował, że jak on przeleci Patrolem przez wertepy to będzie miał spoko luz z zawiasem, a Jeep mi się rozpadnie i pognie. " Cierpliwości Na razie nie wjeżdżaj tam gdzie "stare terenówki". Żeby nauka nie była zbyt kosztowna. Trzeba dużo jeździć. Motto "nie omijać" na razie zostaw. Ważne, że jest w Tobie duch włóczęgi. Super. Spisz co masz na wyposażeniu z akcesoriów (liny, pasy etc.), pomożemy. Hak zapinaj o ten cały kieł, który masz nad zderzakiem. Nie pod. Tablicę stracisz, jeżeli zostanie w tym miejscu. Rozważ naklejaną na maskę.
 8. tak. Tak samo jak BMW. Kolega ma X6 jakieś tam niby eM (za ok 500 tys). Jeździ w systemie 50/50 lub tez hybrydowym Raz swoim raz zastępczym. W salonie MB czułem się jak petent. A szukałem auta za 300-400. Dal mnie to drogie auto.
 9. śruby nic nie dają, a w Warszawie jest PLAGA kradzieży kół. Ostatnio jakieś Audi straciło także układ hamulcowy - zostawione na kobyłkach na chodniku. Zapisz się do WheelHoldSelfie na FB. Taka grupa warszawska @sherif
 10. Po latach szuflowania oponami, kołami, wulkanizatorami kupiłem do "codziennego" całoroczne. Pajero, Warszawa., właściwie cały rok RWD (bez potrzeby 4x4) W życiu nie wrócę do 2 kompletów. A w letnich autach mam letnie, po soli i tak nie jeżdżą. Kobiecy daily ma 2 pary i jest to do dupy (ale daje dziewczynie poczucie bezpieczeństwa.. No to ma. Dość szybkie miejskie awd. W końcu sama jeździ do wulka )
 11. Jak jestem na gazie, to kiełbasa z ogniska 😂
 12. opalarka jak do kremu brule lub rozpalania ogniska .)
 13. Chyba wszystko od fiskars jest bardzo dobre. Mam noże kuchenne, siekierkę, piłę składaną, sekatory etc. Wieczne są. Jeden z sekatorów mieszka w kieszeni skafandra do nurkowania (w mokrej kieszeni). Nawet specjalnie nie zardzewiał przez kilka lat.. No i dalej tnie jak dziki.
 14. Zaskakujące. Byłem przekonany, że to oszustwo. Fajne urządzenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.