Jump to content

mati1.6dohc

moderator
 • Content Count

  1249
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 13h 49m 27s

About mati1.6dohc

 • Rank
  wiarus
 • Birthday 09/25/1976

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa Wilanów
 • Zainteresowania
  sporty (pod)wodne
 • Car
  za gotówkę :)

Recent Profile Visitors

2592 profile views
 1. Może stary dobry sposób z IT. klemy zdejmij 😁
 2. Wymieniaj natychmiast. Bo będzie crowd control system off. stang zawsze ślizga , ale jeżeli już masz raport, to o czym tu myśleć?
 3. mati1.6dohc

  Kabrio EV?

  Czesc, rozglądam się za kolejnym kabrio. ale byłyby jaja, gdybym zamienił V8 na EV 😂 miałem I3 na prąd, lubię takie auta. Są dostępne bezdachowce na energię elektryczną?
 4. Do rolek jeszcze miska na olej by się przydała 😂 Test super. Pozamiatane. Fajny samochód. Chociaż chyba nigdy takiego nie kupię.. jakoś nie mam przekonania. Ale układ napędowy extra 🏆
 5. Dzięki. dobry kierunek 👍
 6. Czołem, zaczarowała mnie ostatnio 10 letnia e-klasa od merca /wyjazd z kolegą na nurki/ . I tak sobie wymyśliłem, żeby połączyć wygodne z przyjemnym, wywalić mustanga i kabrioletować się w mercu. Moją uwagę zwrócił silnik V6 /mam chyba sprawdzoną ofertę na takie auto/. Lubię V8 z 5.0 420 KM made in USA , ale troszkę się już znudził, komfort coraz mniejszy /znaczy ja coraz starszy /, kilka lat temu chciałem manual (nie było fajnych AT) i teraz muszę mieszać drągiem. Ale do brzegu: czy na AK znane są powody techniczne, dla których nie warto myśleć o E- gwieździe z motorem V6/300 KM ? W założeniu roczniki - 2012 do 2019 /pierwsza oferta na takie już starsze z 2012 spowodowała moje zainteresowanie. Nowego także nie mogę wykluczyć. Ciekaw jestem Waszych opinii. Nie szukam innych kabrio, pozostańmy przy Mercedes Benz (no chyba, że BMW 6 ? ) Made in USA i wszelakie dwumiejscowe odpadają /Szkoda, że Corv ma tylko 2 miejsca/.
 7. I szybszy i ładniejszy 😂😂 dobra, nie przeszkadzam w rozważaniach 👍
 8. Twoja sprawa. robisz bałagan . tak jak ja bym wszędzie pisał, że poniżej 200 KM nie da się jeździć (chociaż tak uważam 💪). Nikogo to nie interesuje. Idź na HP posmęcić, kolego z AK 😁
 9. a MINI ? Wczoraj zaglądałem do 500 (chyba nówki). Śmiesznie wygląda przy Pajero 🤣 Taki "słodki" samochodzik. Mam nadzieję, że opcję "smart" już zamknąłeś ?
 10. Ha, niezła ciekawostka ! 23 lata to szmat czasu, ale wynik troszkę mnie zaskoczył. a próba z dohamowaniem ? Robicie coś takiego, czy ma poprostu sam zjechać? (W sumie tak powinno być .)
 11. Przeczytałem cały artykuł. wygląda na to, że rodzice w ten sposób chronią własną psychikę. Współczuję wszystkim zaangażowanym w taką sytuację .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.