Skocz do zawartości

C4GP - opony zimowe


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można kupić 1-2 letnie opony marek premium z bieżnikiem min 7mm (bo zakładam, że o takich tutaj mowa) czyli po max 2 sezonach) ?

Serio pytam, bo na portalach aukcyjnych handlusy krzyczą sobie za takie opony tyle co za np. nowe Dębice czy Barumy, to ja już wolę nowe Dębice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić 1-2 letnie opony marek premium z bieżnikiem min 7mm (bo zakładam, że o takich tutaj mowa) czyli po max 2 sezonach) ?

Serio pytam, bo na portalach aukcyjnych handlusy krzyczą sobie za takie opony tyle co za np. nowe Dębice czy Barumy, to ja już wolę nowe Dębice.

Właśnie na tych portalach aukcyjnych....

Tylko że trzeba polować, a nie oglądać ogłoszenia które wiszą i wiszą ...

Trzeba pisać/dzwonić/targować...

Na przełomie września i października kupiłem tak ContiWinterContact TS830P 225/45R18 95V XL RSC z 38 tyg. 2014 roku z bieżnikiem ponad 7 mm, nie łatane za .... 775 zł z przesyłką.

Takie same na innej aukcji, chyba ciut starsze, były (może nadal są) za 1700 +przesyłka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tych portalach aukcyjnych....

Tylko że trzeba polować, a nie oglądać ogłoszenia które wiszą i wiszą ...

Trzeba pisać/dzwonić/targować...

Na przełomie września i października kupiłem tak ContiWinterContact TS830P 225/45R18 95V XL RSC z 38 tyg. 2014 roku z bieżnikiem ponad 7 mm, nie łatane za .... 775 zł z przesyłką.

Takie same na innej aukcji, chyba ciut starsze, były (może nadal są) za 1700 +przesyłka...

ale ts830 to już dwa modele wstecz od tego co teraz produkują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić 1-2 letnie opony marek premium z bieżnikiem min 7mm (bo zakładam, że o takich tutaj mowa) czyli po max 2 sezonach) ?

Serio pytam, bo na portalach aukcyjnych handlusy krzyczą sobie za takie opony tyle co za np. nowe Dębice czy Barumy, to ja już wolę nowe Dębice.

 

 

niestety, za dobre pieniadze, to trzeba miec dojscia, a i tak nie zawsze przyjda takie jakbysmy sobie zyczyli... ja nie moge narzekac ;) na lato mam ContiPremiumContact 5 a na zime TS830P oba zestawy z zeszlego roku :) a cena taka jak jedrocha zaplacil za swoj komplet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ts830 to już dwa modele wstecz od tego co teraz produkują

 

No i co w związku skoro mają 1,5 roku i >7 mm ?

Uważasz, że są o niebo gorsze od tych "za 2 modele" ?

 

Przecież Ci nikt nie broni kupić HIT sezonu .... za 775 zł za SZTUKĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.