Skocz do zawartości

Dzień dobry- mam lat...


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

@@r1sender

Rybka jest to już plus 20 na dzielni :ok:  ;l

lakier niby ok ale jak spojrzeć to w uj mikro rys, generalnie do polerki się nadaje- myślę, że któryś weekend obskoczę całe auto to i rybka zniknie :hehe:

za cenę średniego roweru nie ma tragedii ;)  :ok:  mechanicznie za to jest :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
13 godzin temu, r1sender napisał:

nie clio II poszło w świat:hehe: Debil ostatni to ja jeszcze nie jestem:hehe:

I co lepsza zamiana?W sensie obszerności wnętrza to pewnie tak, ale mnie w hankach krótkie skrzynie wkurzają.

A z meganki zadowolony jesteś?Ty masz 1.6 b?Też podobno skrzynie bardzo krótkie, ale w sumie potrzebuję coś takiego nie za drogiego do 10-15 tys na jakiś rok z gaziwem i chyba by się nadawał renifer. Laguna 2.0 T też fajna, bo 6 biegów ma i nieźle jedzie, ale wybór mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AkuQ napisał:

I co lepsza zamiana?W sensie obszerności wnętrza to pewnie tak, ale mnie w hankach krótkie skrzynie wkurzają.

A z meganki zadowolony jesteś?Ty masz 1.6 b?Też podobno skrzynie bardzo krótkie, ale w sumie potrzebuję coś takiego nie za drogiego do 10-15 tys na jakiś rok z gaziwem i chyba by się nadawał renifer. Laguna 2.0 T też fajna, bo 6 biegów ma i nieźle jedzie, ale wybór mały.

Tak 1.6, skrzynia w meg II krótka i przy 130 masz 3.5 krpm, także jest głosniej. Zadowolony z meg II - Żona tym na co dzień lata po Obwodnicy i trochę Gdańska. 7.5 litra jej podjada. Na pewno ciszej przy tych predkościach jest jak w octavi I.  Od zakupu 40 tyś. ponad strzelone i poza tulejami wahaczy i 1 końcówką ( to wiedziałem jak kupowałem), 1 kompletem klocków z przodu, 1 kompletem tarcz i klocków nic nie robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, r1sender napisał:

Tak 1.6, skrzynia w meg II krótka i przy 130 masz 3.5 krpm, także jest głosniej. Zadowolony z meg II - Żona tym na co dzień lata po Obwodnicy i trochę Gdańska. 7.5 litra jej podjada. Na pewno ciszej przy tych predkościach jest jak w octavi I.  Od zakupu 40 tyś. ponad strzelone i poza tulejami wahaczy i 1 końcówką ( to wiedziałem jak kupowałem), 1 kompletem klocków z przodu, 1 kompletem tarcz i klocków nic nie robione.

Och octa I to było mistrzostwo niewyciszenia :) wytrzymałem z nią od września do lutego, a mój wtedy 3.5 r syn pytał na autostradzie przy 140-Tata co tak buczy. Mówię-kura buczy. Kura???:phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.