Skocz do zawartości

Nowa akcyza


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rozważacie zakup auta jeszcze w tym roku z dużym silnikiem starego do pojeżdżawki? ;) Ja się zastanawiam jak rynek się zachowa od stycznia jak wprowadzą nową akcyzę. Teoretycznie stare nie mogą podrożeć za dużo ale będzie blokada na sprowadzane. Myślę o jakimś Jeepie z silnikiem 4.0 lub jakimś BMW E38 ;) Rozstrzał jest ale 2 nie dam rady kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rozważacie zakup auta jeszcze w tym roku z dużym silnikiem starego do pojeżdżawki? ;) Ja się zastanawiam jak rynek się zachowa od stycznia jak wprowadzą nową akcyzę. Teoretycznie stare nie mogą podrożeć za dużo ale będzie blokada na sprowadzane. Myślę o jakimś Jeepie z silnikiem 4.0 lub jakimś BMW E38 ;) Rozstrzał jest ale 2 nie dam rady kupić. 

 

A czy w ogóle jest pewne że nowa akcyza zostanie wprowadzona z dniem 1.01.2017? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle jest pewne że nowa akcyza zostanie wprowadzona z dniem 1.01.2017? ;)

do  końca  roku  jest  jeszcze  kilka  nocy  ;l 

 

 

 

ja  rozważam ale  jednak  juz  po  nowym  roku  :ok: 

 

te  ktore  sa  sprowadzone  i  przygotowane  do rejestracji  przeciez  nagle  nie  zdrożeja  o  kilka  tysi   :hmm: 

 

tak wiem  - ale  przeciez  dostane  papiery  do  wglądu  przed  zakupem   i  bede  widział  ile  akcyzy  było  zapłacone    :hmm: chyba  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz widział :phi:

eh  :( 

 

 

ale  ze  szukam auta  raczej  niszowego  i  zerkam  na  popularny  portal  z  ogłoszeniami   stale  to  może  uda  mnie  sie  jakoś  wybrnąć z  tej chorej sytuacji  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wydaje mi się że jak ma zdrożeć to zdrożeje szybko. Wiadomo że w granicach rozsądku bo jak się zapatruje na Jeepa to nie zdrożeje on np. o 30 tysi :) Jakoś tego nie widzę. Ale wzrost o kilka tysi z racji ograniczonego dostępu do rynku jest możliwy IMO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą akcyzą to niezłe jajka są. W skrócie nikt nic nie wie :D sam miałem coś teraz kupować ale się wstrzymuje jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.