Skocz do zawartości

Wycieraczka tył - Stilo MW


kubussss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich w Święto Trzech Króli :)

 

Dzień rozpocząłem od złamanej tylnej wycieraczki. Widocznie komuś przeszkadzała na parkingu :/ :(

Ale do rzeczy. Pomocy! Nie mogę odkręcić nakrętki trzymającej tylną wycieraczkę. Jest zardzewiała i zapieczona na amen :/ Wypsikałem wszystko WD40 i nic. Macie na to jakiś pomysł? Jak to odkręcić? Co z tym zrobić? Jutro kupię pewnie nową wycieraczkę, ale i tak jej nie zamontuje jeśli nie odkręcę tej starej nakrętki. Co o tym myślicie?

 

Czekam na wasze pomysły :)

 

Miłego świętowania :piwko:

kubussss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się odkręcić nakrętkę :) Uff :) Tak to teraz wygląda (jak w załączniku).

 

Powiedzcie czy jeszcze coś trzeba odkręcić? Czy mam już to gotowe pod nową wycieraczkę? Bo zastanawia mnie ten zaznaczony element. Hmmm... :/

post-183475-0-42209300-1483717055_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulejka jest częścią ramienia wycieraczki.Wykonana jest prawdopodobnie ze stopu aluminium. Jak nie będzie chciała zejść spróbuj delikatnie przeciąć szlifierką kątowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie nic nie pomogę bo nie robiłem, ale nie zapomnij nasmarować porządnie tej nakrętki, następnym razem odkręci się bezproblemowo, jeśli wkręcisz na sucho zapomnij że ją ruszysz następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@kubussss

Tak na marginesie, wycieraczka do SC i pandy jest oficjalnym zamiennikiem wycieraczki do stilo 3d i 5d. w MW zrobili grubszą ośkę, stąd nie pasuje, a kosztuje w dodatku 2 albo 3 razy tyle co ta od SC :)

Także poszedłeś jedyną słuszna drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.