Skocz do zawartości

Do którego z tych aut zmieści się wózek?


mich89

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, mich89 napisał:

Ogólnie to ostatnio z żoną zrobiliśmy rajd po autach. Przypasowaly jej 2 Toyota Yaris II którą możemy od znajomych kupić. No i Dacia Sandero Stepway i tu możliwe że wchodziła by nowka w rachubę.

 

Kup sobie tą Dacię jak Ci się podoba. Później pojedziesz po wózek i weźmiesz taki co się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Najśmieszniejsze ze kupiliśmy Scenica II :hehe: a żon jak była przeciw jeździe - bo za duży tak teraz wysiadac nie chce :phi:  no i te gadżety: automatyczny ręczny, automatyczne wycieraczki i światła czy guzik do odpalania. Tak jej to przypasowalo że szok.;l kobiecie się nie dogodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Ford Fusion. Charakterystyka auta zbliżona do Pandy, jednak badaznik zdecydowanie większy, spokojnie wózek wejdzie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka




Właśnie zauważyłem ostatni post, że fura kupiona :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2017 o 12:20, mich89 napisał:

Powiększa nam się rodzina i myślimy o zmianie auta mojej żony na większe do którego zmieści się wózek dla dziecka.

 

Dla porównania.

Do bagażnika Fiata Idea, po niedużym przesunięciu tylnej kanapy zmieścił się spory wózek, duża waliza, łóżko turystyczne i parę innych tobołków. Także samochód porównywalny do Idea powinien spełnić Wasze oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.