Skocz do zawartości

Zasięg na jednym baku Cruze


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie zasięgi na jednym baku. U mnie jazda coraz bardziej emerycka i po tankownaiu pokazuje prawie 800, choć zdarzało mi się i przekroczyć 800. Wiadomo, wcześniej trzeba zatankować, bo rezerwa się pali, ale 700 km jest do osiągnięcia silnikiem 1,8 :ok:

 

Zasieg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile palił Lacetti 1.8?

8l/ 100 km?

Czyli tyle co 1.6 w Lacetti.

I tu zgoda. Paliły podobnie.

Ale 1.8 w ciężym Cruze też pali 8.

Więc IMO jednak poprawili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie komp pokazuje 7.8. W rzeczywistości średnie spalanie jest ciut wyższe - około 8. Ale ja mało jeżdżę w korkach i raczej lekko teaktuję pedał gazu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spalanie masz naprawde niskie. Mi w porownywalnych warunkach pogodowych Nubira 1.6 przy podobnych przebiegach dziennych po Wawie (majaca 106 zamiast 160 KM i wazaca dobre 250kg mniej) palila okolo 11l/100km takze jednak jakis postep technologiczny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dobrze depnę pedał gazu na autostradzie, to i Lacetti i Cruze potrafiły spalić 12 ;]

Na co dzień raczej nie popędzam, ale średnią mam 48 km/h, więc nieźle jak na jazdę miejsko-podmiejską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kasuję.

Ja jeżdżę często Wisłostradą jeszcze przed porannymi korkami, także obwodnicą. No i sporo poza miasto.

Jeśli mam jechać do centrum, to wybieram komunikację miejską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.