Skocz do zawartości

Jeździ ktoś wannami?


RABIN

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam o koszty wynajmu.

Potrzebuje wozić kruszywa w pętli 70km potrzebuje ok 10 aut i dostałem ofertę 13zł/t trochę wydaje mi się drogo. Podzielcie się swoimi stawkami za km lub t ładunku.

Dodam że zlecenie stałe na 20 dni roboczych.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RABIN napisał:

Potrzebuje wozić kruszywa w pętli 70km potrzebuje ok 10 aut i dostałem ofertę 13zł/t trochę wydaje mi się drogo.

 

Podejdź do tego w następujący sposób (trochę teoretyczny):

Weź ładowność naczepy, tak żeby było przepisowo z masą całkowitą całego zestawu, czyli w uproszczeniu 29 ton.

Pomnóż to przez zaproponowaną stawkę, czyli 13 zł za tonę. Da to razem 377 zł za kurs (2x35km).

I teraz odpowiedz sobie na pytanie , czy to drogo, czy nie. Czy sam, mając firmę transportową, podjąłbyś się tego zlecenia?

I już będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego "wannami" jeżdżą nie prawdziwi kierowcy tylko jakieś tumany cholera wie skąd wyrwani. 

Bez obrazy ale na drodze ci z "wannami" są nieprzewidywalni. Czasami takie manewry uskuteczniają że aż grozą wieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Dnia 23.02.2017 o 01:10, Danielpoz. napisał:

To zaproponuj podpisanie kontraktu na te 12 miesięcy. 20 dni dla firmy która ma te 10 zestawów to jest popierdułka.

Dokladnie. Szczegolnie, ze te zestawy nie stoja raczej na placu caly miesiac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiem że temat stary ale także się wypowiem 

 

Drogo nie drogo pytanie ile kursów dziennie zrobisz, jeżeli jeden kurs a resztę dnia masz stać na załadunku/rozładunku to interes bez sensu. Na takie coś powinna być stawka godzinowa tak jak jest np przy wożeniu masy(asfaltu). takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.