Skocz do zawartości

Kask i gruba szyja


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że muszę mieć jakoś specjalnie grubą szyję (choć nie wygląda na to), bo każdy kask, jaki przymierzałem (Nolan, HJC, Airoh, Scorpion), uwierał mnie zapięciem w grdykę. No nie wierzę, że jestem jakiś wyjątkowy pod tym względem, więc pewnie są jakieś kaski, które mają zapięcie nieco bardziej do przodu, a przy tym zmieszczą się w nich okulary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Olleo napisał:

Wydaje mi się, że muszę mieć jakoś specjalnie grubą szyję (choć nie wygląda na to), bo każdy kask, jaki przymierzałem (Nolan, HJC, Airoh, Scorpion), uwierał mnie zapięciem w grdykę. No nie wierzę, że jestem jakiś wyjątkowy pod tym względem, więc pewnie są jakieś kaski, które mają zapięcie nieco bardziej do przodu, a przy tym zmieszczą się w nich okulary?

Kolega w shoei qwest jeździ w brylach p/słonecznych,

Drugi kumpel w shoei neotec w brylach korekcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drogie. Nie wiem jeszcze, czy mnie moto wkręci, a wydawać 1600-2500 na kask, którego potem nie sprzedam, to przegięcie. Celuję w maks 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dużego sklepu i przymierzać po kolei każdy...

ja też mam problem zawsze bo mam szeroki łeb na górze, a kaski są na głowy jak u alienów (jajo), jak był szeroki już dobrze to za dużo luzu przód tył i szczęki nie trzymał, kupiłem w końcu sharka s900c z pompowanymi polikami i dopiero ten pasował (chyba ze 4 z rzędu który posiadałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większego sklepu, niż 4biker, na razie nie znalazłem, a przymierzyłem tak ok. 8 kasków XL, jakie były - sam rozmiar, to już towar mniej liczny, niż eMki i eLki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bielaPL napisał:

skocz może jeszcze do inter motors

"Trochę" mi Długołęka nie po drodze, ale jak nic nie znajdę, to się pofatyguję :ok:

Ale powiem Ci, że na stronie za dużego wyboru nie mają:

https://intermotors.pl/51-kaski-szczekowe#/rozmiar-xl/material-lexan-poliweglan_termoplastik-wlokno_kompozyt/cena-220-1276

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lessero napisał:

Kolega w shoei qwest jeździ w brylach p/słonecznych,

Drugi kumpel w shoei neotec w brylach korekcyjnych.

mam shoei qwest i potwierdzam. jezdze nim w okularach (czasem).

 

z kolei do Shark RAW (pomijam ze ma gogle) - nie dałbym rady wsunąć nic na uszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.