Skocz do zawartości

junioras7


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2022 o 15:23, roach napisał:

Pasy są kozackie 😍 chcę takie 🤩

Dziękuję 😊 Mogę dać namiar na firmę co je robi. Możesz sobie sam wzór wymyślić jaki chcesz 😁 Te moje to mojego autorstwa 🤭 Nie jest to niestety tanie €10 za metr. Serwis to €50. Dostajesz certyfikaty oraz homologacje 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
1 minutę temu, roach napisał:

A jak tam ogólnie fura śmiga??  Mój od listopada w garażu a upalam żółtego 😁 i tym razem chyba żółtym jadę do Szwecji.

Powoli zbieram graty na swap 1.2 8v 75km w sierpniu będę w Polsce więc chciałbym to ogarnąć 😁😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak SWAP i chyba w dowodzie zostanie 1.1😜 więcej kucy się przyda zawszę 😁a myślałeś nad faldachem??? Mega jestem z niego zadowolony w lato 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, roach napisał:

Czyli jednak SWAP i chyba w dowodzie zostanie 1.1😜 więcej kucy się przyda zawszę 😁a myślałeś nad faldachem??? Mega jestem z niego zadowolony w lato 🤩

Dokładnie 😁 Ja mam faltdach 😊 Też uważam że to najlepsza inwestycja w seju 😁😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, CentoPassion napisał:

Dokładnie 😁 Ja mam faltdach 😊 Też uważam że to najlepsza inwestycja w seju 😁😊

Słuchaj a możesz otworzyć dach jak masz.bagaznik dachowy??? Bo ja chcę założyć deskę do serfingu. Aa obawiam.sie że nie otworzę.dachu bo będzie wadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.02.2022 o 15:48, roach napisał:

Słuchaj a możesz otworzyć dach jak masz.bagaznik dachowy??? Bo ja chcę założyć deskę do serfingu. Aa obawiam.sie że nie otworzę.dachu bo będzie wadzić.

Nie da rady przy bagażniku otworzyć dachu. Chyba że masz bagażnik ori do seicento. On jest wyższy od Thule i możliwe że wtedy będzie możliwość otworzenia dachu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, cio napisał:

Mam pytanie o rozpórkę którą widać na foto:
Ona jest przykręcona tylko w mocowanie pasa czy jeszcze do słupka? Właśnie takie coś planuje wykonać ale się zastanawiam jak ją przykręcić

A widziałeś na "Allegro" Irek Górny ma gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cio napisał:

Mam pytanie o rozpórkę którą widać na foto:
Ona jest przykręcona tylko w mocowanie pasa czy jeszcze do słupka? Właśnie takie coś planuje wykonać ale się zastanawiam jak ją przykręcić

Jest przykręcona tylko w miejscu pasa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 28.03.2022 o 17:22, roach napisał:

A widziałeś na "Allegro" Irek Górny ma gotowe.

Tylko tu chodzi o taką która nie zabierze możliwości pozostawienia pasów, a takiej nie widzę u górnego na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2022 o 22:09, cio napisał:

samoróbka czy można taką gdzieś kupić?

Generalnie taka rozpórkę jesteś wstanie sobie sam zrobić. Mało tego do każdej takiej rozpórki jesteś wstanie wmontować rzymska śrubę która jeszcze poprawi sztywność kilka ,kilkanaście procent. 

Swojego czasu zrobiłem sobie na przód z rzymska śruba efekty bez rozpórki  a z rozpórka która jeszcze podkręciłem były znacząco widoczne w zakrętach. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Wzmacniacze w nowej zabudowie nareszcie ożyły. Narazie podpięte są tylko głośniki ( wzmacniacz 4 kanałowy) Zostało tylko wystroić drugi wzmacniacz ( 3  subwoofery) Poprowadzić nową instalację do bagażnika ( gniazdo zapalniczki) aby monitor uruchomić i czekać na wolny termin w celu obszycia zabudowy 

20220712_044452.jpg

20220712_044635.jpg

20220712_044621.jpg

20220712_044626.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.