Skocz do zawartości

tłumik KM w uniaczu - pytanie o sens montażu (cierpienia)...


djo

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukiwałem forum z nadzieją, że znajde coś na temat takiego tłumika:

link na allegro

W sumie to komentarze nieprzychylne, bo się podobno szybko przepala...

Dostałem taki w zeszłym tygodniu od kumpla, on miał go w lupo 1.0 założony niecały rok,ale musiał się z nim rozstać, bo jego autem mieli zamiar jeździć rodzice i wydech musiał zostać wymieniony na seryjny:]. Autko fajnie z tym mruczało i zastanawiam się czy go nie zmontować u mniehmm.gif. Czy ktoś ma/miał taki wydech w uniaczu? Jeżeli tak, to jak się sprawował?

Ja wolałbym oczywiście wydech Michael'a TS II dedykowany do 1.1 ale tutaj mówimy o kosztach rzędu 300zł, a skoro dostałem KM za friko, to musze się nad nim najpierw zastanowić...

Będe wdzięczny za wszelkie opinie/propozycje dot. wydechu bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeszukiwałem forum z nadzieją, że znajde coś na temat takiego

> tłumika:

> link na allegro

> W sumie to komentarze nieprzychylne, bo się podobno szybko

> przepala...

> Dostałem taki w zeszłym tygodniu od kumpla, on miał go w lupo 1.0

> założony niecały rok,ale musiał się z nim rozstać, bo jego autem

> mieli zamiar jeździć rodzice i wydech musiał zostać wymieniony

> na seryjny:]. Autko fajnie z tym mruczało i zastanawiam się czy

> go nie zmontować u mnie. Czy ktoś ma/miał taki wydech w uniaczu?

> Jeżeli tak, to jak się sprawował?

> Ja wolałbym oczywiście wydech Michael'a TS II dedykowany do 1.1 ale

> tutaj mówimy o kosztach rzędu 300zł, a skoro dostałem KM za

> friko, to musze się nad nim najpierw zastanowić...

> Będe wdzięczny za wszelkie opinie/propozycje dot. wydechu

jak dostales za free to nie zastanawiaj sie tylko montuj waytogo.gif,

KM ogolnie ladnie chodza, a jesli mowa o szybkim wypalaniu to nie wiem jak to jest, ale zreszat po co sie glowkowac jezeli w kazdej chwili bedziesz mogl zdjac KM i zalozyc serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dostales za free to nie zastanawiaj sie tylko montuj ,

> KM ogolnie ladnie chodza, a jesli mowa o szybkim wypalaniu to nie

> wiem jak to jest, ale zreszat po co sie glowkowac jezeli w

> kazdej chwili bedziesz mogl zdjac KM i zalozyc serie

Dobrze mówi, założ spróbuj jesli za głosno powrócisz do serii, skoro za darmo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,zastanow sie nad tym czy to mam sens Chodz chyba kazdy musi przez to przejsc ja teraz ten temat przerabialem mam tlumik Ultera.

Pamietaj ze bedzie to dokuczliwe w trasie i to bardzo bedziesz zmeczony po dlugiej podrozy a sluchanie radia cich bedzie nie mozliwe

Chyba sie starzeje juz zlosnik.gif bo zaczyna mnie interesowac pojazd bardziej bezpieczny i niezawodny niz uno i nie mam wcale w palnach tuningowanie w taki sposob autaka juz nigdy .

Dodam ze ja w swoim stopniowo wycinalem tlumik po tlumiku a skonczylem na katalizatorze efek tego ... hmm.gif nie buczy bardzo glosno ale ma bardzo fajny dzwiek bo strzela i to jak WRC jak schodzi z obrotow Niektorzy mowia mi ze jest to taki dzwiek jaki nie slyszeli nigdy

Ale wybor nalezy oczywiscie do Ciebie i zawsze mozna wrocic do starego rozwiaznia 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego, nawet dwa zlosnik.gif. Poza buczeniem, ktore rzeczywiscie jest uciazliwe w trasie, nie mam zastrzezen ok.gif.

Gwoli scislosci - buczenie zanika przy okreslonych obrotach, u mnie jest to 2500-2700 obr. ktore na piatym biegu przekladaja sie na 90-110 km/h a wiec na predkosc podrozna. Wtedy nie jest to juz buczenie a cichy pomruk przechodzacy w bulgot z lekka zalatujacy praca V8 na niskich obrotach cfaniaczek.gif. Tak wiec przy odrobinie wprawy da sie w miare komfortowo pokonywac dlugie dystanse waytogo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.