Skocz do zawartości

Tłumaczenia dokumentów online


Prezo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Prezo napisał:

Potrzebuję przetłumaczyć brief francuski.

Przecież to musi być tłumaczenie przysięgłe i musisz czekać na oryginały tłumaczenia. łatwiej i szybciej chyba do tłumacza normalnego się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Prezo napisał:

Korzystał ktoś?
Jeżeli tak, to z jakiej strony?

Potrzebuję przetłumaczyć brief francuski.

 

Interpolisa.pl (umowa)

Tlumaczeniaexpress.pl (wysyłam skany, odbiór w punkcie LUB wysyłają poczta.

 

7 godzin temu, shapyr napisał:

Przecież to musi być tłumaczenie przysięgłe i musisz czekać na oryginały tłumaczenia. łatwiej i szybciej chyba do tłumacza normalnego się udać.

 

Skany wysyła się mailem, a oryginały przychodzą pocztą. Jak ktoś nie ma czasu w ciągu dnia to jest to wygodniejsza sprawa. U mnie listonosz wrzuca listy polecone do skrzynki, więc na pocztę nie muszę chodzić żeby to odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eurekabiuro.pl/#cennik sprawnie, szybko, bez zbędnych komplikacji. Współpracuję już kilka lat, żadnych umów itp. :ok:

 

9 godzin temu, shapyr napisał:

Przecież to musi być tłumaczenie przysięgłe i musisz czekać na oryginały tłumaczenia. łatwiej i szybciej chyba do tłumacza normalnego się udać.

 

Musi być przysięgłe, a czy łatwiej?Co kto woli, tu załatwiasz wszystko z domu bez potrzeby szukania, jeżdżenia dowiezienie/odbiór. Cena też często jest "różna". Mi taka forma bardzo odpowiadała bo różne języki w jednymi miejscu za przyzwoite pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.