Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jak to mówią perełka z PL salonu - Astra J

Featured Replies

Napisano

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-polski-salon-rejestracja-2016-niski-przebieg-bezwypadkowy-ID6D2ovK.html#gallery-open

 

Widzicie jakieś niedomagania?

Jak na BI i komis cena wydaje się niska.

Zastanawiam się czy obejrzeć czy odrzucić w przedbiegach (na szczęście daleko nie mam).

Serwis w ASO do 2018.

 

Do znawców, występowała fabrycznie kierownica z takim obszyciem (perforowana skóra)?

Fotel to chyba po jakimś ciężkim gościu, nawet ja tak fotela nie potrafię zmasakrować?

Edytowane przez ZUBERTO

Napisano

Pewnie zalezy Ci na LPG. Ale taki hultaj za duzo nie pali. Wychodzi drozej ale wszystko w cenie. Sam mialem i20 w abonamencie samochod straszny ale za dobra cene. I30 powinien byc duzo lepszy https://www.samar.pl/__/3/3.a/107839/Hyundai-i30-w-wynajmie-długoterminowym--Poniżej-1000-zł-miesięcznie.html?locale=pl_PL  A dodatkowo wrzucisz sobie te raty w koszty.

Edytowane przez wujek

Napisano
19 minut temu, ZUBERTO napisał:

 

 

Do znawców, występowała fabrycznie kierownica z takim obszyciem (perforowana skóra)?

 

 

Występowała, niestety nie mogę żadnymi dostępnymi dekoderami rozszyfrować, czy ten konkretny model wyjechał z nią z fabryki.

Fotel cóż, albo ktoś sporo wsiadał/wysiadał, albo miał spory tyłek.

Napisano
  • Autor
14 minut temu, wujek napisał:

Pewnie zalezy Ci na LPG. Ale taki hultaj za duzo nie pali. Wychodzi drozej ale wszystko w cenie. Sam mialem i20 w abonamencie samochod straszny ale za dobra cene. I30 powinien byc duzo lepszy https://www.samar.pl/__/3/3.a/107839/Hyundai-i30-w-wynajmie-długoterminowym--Poniżej-1000-zł-miesięcznie.html?locale=pl_PL  A dodatkowo wrzucisz sobie te raty w koszty.

Nie wrzucę, bo to nie dla mnie.

Tak LPG jest ważne i kombi lub spory bagażnik.

 

Napisano
  • Autor
6 minut temu, rostex napisał:

Fotel cóż, albo ktoś sporo wsiadał/wysiadał, albo miał spory tyłek.

Łatwo je tak ugnieść (wiem, że od osoby i sposobu wsiadania dużo zależy, ale jakaś reguła pewnie jest)?

Mam inne fotele w Insignii i brak porównania.

Napisano
  • Autor

Byłem widziałem.

Tytułowa perełka. :hehe:

Edytowane przez ZUBERTO

Napisano
42 minuty temu, ZUBERTO napisał:

Byłem widziałem.

Tytułowa perełka. :hehe:

co było nie tak?

 

Skrzynia wyła?

Napisano
  • Autor
3 minuty temu, bielaPL napisał:

co było nie tak?

Skrzynia wyła?

Nie wyła.

Faktycznie była z PL salonu i nawet nieźle poskładana, wyglądało że długo pod drzewem stała.

W papierach słabiutko.

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.