Skocz do zawartości

Co to est???


velo86

Rekomendowane odpowiedzi

> po przyspieszaniu jak poszcze gaz to cos mi brzeczy w silniku co to

> moze byc?? prawdopodobnie z prawej strony

z prawej strony to prawie wszystko może brzęczeć, za wyjątkiem tych elementów które są umieszczone z lewej strony.

Co to za brzęk - co przypomina?Czy rytmiczny czy jakiś jednorazowy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po przyspieszaniu jak poszcze gaz to cos mi brzeczy w silniku co to

> moze byc?? prawdopodobnie z prawej strony

Mi brzeczął niedawno zapomniany nie przykręcony po zdjęciu zderzaka filtr z weglem aktywnym, ale nie wiem czy masz takowe coś w 1.1 z 92 roku, na wszelki wypadek sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po przyspieszaniu jak poszcze gaz to cos mi brzeczy w silniku co to

> moze byc?? prawdopodobnie z prawej strony

mi przeczy przy pewnych obrotach puszka filtra powietrza bo nie mam tej sprezynki ico dociska do silnika ja i mam ja na jednej srubce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hm brzekot jest tak jakby metaliczny tak jakby cos tarlo dzieje sie

> tak przez 2-3 sek na niskich obrotach to nie wystepuje.

A przypadkiem nie brzęczy/grzechocze Ci gdy dodajesz gazu? Ja mam to samo ale wychodzi, że może to być związane z padającym sprzęgłem chociaż sam nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wleźć pod autko i sprawdzić kolektor wydechu i elastyczne łącze które od niego odchodzi. Jeżeli tam masz jakąś nieszczelność, lub pękł ci w którymś miejscu kolektor (ten element odlewają z żeliwa) brawo.gif, to będziesz słyszał basowe burczenie przy przyspieszaniu. Ja tak jeździłem 3 miesiące, co warsztat słyszałem inną diagnozę hmm.gif, ale i tak mi nie pomogli offtopic.gif. W końcu kolektor ropadł się i ledwo doturlałem się do serwisu - w takiej sytuacji może zapalić się pod machą. bbq.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz słyszał basowe

> burczenie przy przyspieszaniu.

Ale ja slysze brzekot dopiero po przyspieszeniu gdy poszcze pedal gazu nie w trakcie. I tak jak mowie dzieje sie tak na duzych obrotach lub przy predkosci powyzej 90 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.