Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wraca WRC

Featured Replies

Napisano

Tym razem Estonia. Trochę jak Finlandia, trochę jak Polska. 

Długa skrzynia będzie bardzo pożądana:

 

 

Napisano
7 minut temu, Markin napisał:

Tym razem Estonia. Trochę jak Finlandia, trochę jak Polska. 

Długa skrzynia będzie bardzo pożądana:

 

 

Ze wszystkich sportow motorowych to jest dla mnie najwieksze wariactwo ;]

 

Napisano
  • Autor
38 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Ze wszystkich sportow motorowych to jest dla mnie najwieksze wariactwo ;]

 

 

Ze wszystkich sportów motorowych ten jest najbliższy normalnej jeździe samochodem ;]

 

Napisano

Cieszmy się kolejnymi sezonami, elektryfikacja niebawem...

Napisano
45 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Ze wszystkich sportow motorowych to jest dla mnie najwieksze wariactwo ;]

 

 

 

Wariactwo to jest jak masz po prawie roku budowy i zgodnie z planem na Świdnicki gotową budę ale "nabój" nie gotowy. :sciana:

 

8 minut temu, Markin napisał:

Ze wszystkich sportów motorowych ten jest najbliższy normalnej jeździe samochodem ;]

 

W końcu odbywa się na normalnych drogach. 

 

 

Napisano
23 minuty temu, Markin napisał:

 

Ze wszystkich sportów motorowych ten jest najbliższy normalnej jeździe samochodem ;]

 

 

Najbliżej to był Frog, to go wzięli i przymknęli...

Napisano
3 minuty temu, RSSSS napisał:

 

Najbliżej to był Frog, to go wzięli i przymknęli...

 

To bandyta drogowy a nie sportowiec. 

 

 

Napisano

Szkoda że sezon tak krótki w tym roku,  jeden nieskończony rajd może sporo namieszać w punktacji, nie będzie kiedy nadrobić strat.

Ciekawe jaka będzie  taktyka i czy zespoły pojadą bardziej zachowawczo czy wręcz przeciwnie na maxa.

Napisano
1 minutę temu, lnk napisał:

Szkoda że sezon tak krótki w tym roku,  jeden nieskończony rajd może sporo namieszać w punktacji, nie będzie kiedy nadrobić strat.

Ciekawe jaka będzie  taktyka i czy zespoły pojadą bardziej zachowawczo czy wręcz przeciwnie na maxa.

 

Taktyka będzie na zdobywanie możliwie największej ilości punktów. 

 

Czasu trudne a tytuł jest tytuł, pomaga zbierać fundusze. 

Napisano
  • Autor
3 minuty temu, lnk napisał:

Szkoda że sezon tak krótki w tym roku,  jeden nieskończony rajd może sporo namieszać w punktacji, nie będzie kiedy nadrobić strat.

Ciekawe jaka będzie  taktyka i czy zespoły pojadą bardziej zachowawczo czy wręcz przeciwnie na maxa.

 

Rozmnożyli eliminacji... Jak Sainz zdobywał mistrzostwo, to też chyba tylko 8 ich było. 

Tylko punktów mniej dawali.

Napisano
  • Autor
2 minuty temu, chojny napisał:

 

Taktyka będzie na zdobywanie możliwie największej ilości punktów. 

 

Czasu trudne a tytuł jest tytuł, pomaga zbierać fundusze. 

 

Na razie wszyscy stawiają na Tanaka w Estonii. 

Napisano
3 minuty temu, Markin napisał:

 

Na razie wszyscy stawiają na Tanaka w Estonii. 

 

Nie dziwne, mocny zespół, zmotywowany i psychicznie bardzo dobrze przygotowany Ott a do tego jedzie u siebie. 

 

Będzie fajny rajd. 

Napisano

Tanak u siebie to zyska przewagę.

Swoją droga niełatwą ma chłop sytuację,  ma sporo do odpracowania w tabeli. Myśląc o zwycięstwie na koniec sezonu, musi być w czołówce w każdym z rajdów.

Ciekawe tez jak forma Yarisa vs. i20.

Mieli sporo czasu aby popracować. F1 pokazuje że czasami niektórym nie wychodzi. 

Napisano

Na Shakedownie pierwszy czas i tylko jeden przejazd więc czuje się mocny. 

Napisano
Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Ze wszystkich sportow motorowych to jest dla mnie najwieksze wariactwo ;]

 

 

True. 

Chociaz w kategorii wariactwa to ostatnio dla mnie Figure 8 racing wygrywa ;) 

Napisano
3 minuty temu, Filipfm napisał:

 

True. 

Chociaz w kategorii wariactwa to ostatnio dla mnie Figure 8 racing wygrywa ;) 

 

Ale bzdura :hehe:

 

Napisano
3 minuty temu, Filipfm napisał:

 

True. 

Chociaz w kategorii wariactwa to ostatnio dla mnie Figure 8 racing wygrywa ;) 

 

To jest tylko zabawa, takie destruction derby, wrak race ze skrzyżowaniem. Prędkości niewielkie, dużo miejsca na ucieczki i błędy. 

 

Widowiskowa zabawa. 

Napisano
4 minuty temu, chojny napisał:

Na Shakedownie pierwszy czas i tylko jeden przejazd więc czuje się mocny. 

no i jaki czas

Miejsca 2-5 mieszczą się w 0,4s.

Tanak wyprzedził drugiego Ogiera o 1,4s.

Będzie ogień. 

Napisano
8 minut temu, lnk napisał:

no i jaki czas

Miejsca 2-5 mieszczą się w 0,4s.

Tanak wyprzedził drugiego Ogiera o 1,4s.

Będzie ogień. 

 

 

Bardzo ładnie tez młody Solberg. Fajny i utalentowany chłopak, warto mieć na niego oko.  

 

1. #8 flag Tänak Ott - Järveoja M. icon Hyundai i20 Coupe WRC 2:58.8 2:57.2 2:56.8
2. #17 flag Ogier S. - Ingrassia J. icon Toyota Yaris WRC 2:59.8 2:58.5 2:58.8 2:58.2
3. #4 flag Lappi Esapekka - Ferm Janne icon Ford Fiesta WRC 3:01.8 3:00.1 2:58.6 2:59.3 2:58.3
4. #69 flag Rovanperä K. - Halttunen J. icon Toyota Yaris WRC 3:00.1 2:58.4 2:58.4
5. #11 flag Neuville T. - Gilsoul N. icon Hyundai i20 Coupe WRC 3:00.5 2:58.9 2:58.6
6. #33 flag Evans Elfyn - Martin Scott icon Toyota Yaris WRC 3:00.9 2:59.2 3:00.2 3:00.5
7. #42 flag Breen Craig - Nagle Paul icon Hyundai i20 Coupe WRC 3:02.2 2:59.4 2:59.7
8. #18 flag Katsuta T. - Barritt D. icon Toyota Yaris WRC 3:14.3 3:00.0 3:11.2
9. #7 flag Loubet P. - Landais V. icon Hyundai i20 Coupe WRC 3:06.0 3:02.6 3:00.2 3:02.1
10. #3 flag Suninen Teemu - Lehtinen J. icon Ford Fiesta WRC 3:06.8 3:01.7 3:00.7 15:53.9
11. #44 flag Greensmith G. - Edmondson E. icon Ford Fiesta WRC 3:14.5 3:08.3 3:03.9 3:02.2 3:05.1
12. #21 flag Østberg Mads - Eriksen T. icon Citroën C3 R5 3:14.7 3:11.3 3:09.4 3:13.4
13. #27 flag Huttunen Jari - Lukka Mikko icon Hyundai i20 R5 3:12.3 3:10.9 3:10.1

Edytowane przez chojny

Napisano
52 minuty temu, chojny napisał:

 

To jest tylko zabawa, takie destruction derby, wrak race ze skrzyżowaniem. Prędkości niewielkie, dużo miejsca na ucieczki i błędy. 

 

Widowiskowa zabawa. 

 

Zalezy od klasy i zawodow. Sa faktyczne wraki po szutrze, sa asfaltowe outlaw i tam juz sie jakos rozpedzaja te auta. No i jednak są ofiary smiertelne wiec jednak tej predkosci troche jest. Ale zgoda, to bardziej cyrk niz motorsport 🤡

Napisano
  • Autor
4 godziny temu, RSSSS napisał:

Cieszmy się kolejnymi sezonami, elektryfikacja niebawem...

 

Taaaa.....

I będzie tak:

 

 

Ciiiiiiiiiszszszszaaaaaa.......

 

Dobrze, że tam Subaru robi  ambient.

Edytowane przez Markin

Napisano
36 minut temu, Markin napisał:

Ciiiiiiiiiszszszszaaaaaa.......

 

Mój mózg się pogubił i nie może tego logicznie połączyć -słychać pisk opon a nie słychać wydechu. Ognia tez nie ma.

To nie rajdy...

Napisano
1 godzinę temu, Markin napisał:

 

Taaaa.....

I będzie tak:

 

 

Ciiiiiiiiiszszszszaaaaaa.......

 

Dobrze, że tam Subaru robi  ambient.

 

w RX juz zaczyna byc ciekawie, bo Manfred juz wygral pierwsze zawody ze spalinowkami

https://www.motorsport.com/rallycross/news/stohl-electric-car-stard-debut/4833376/

 

a w 2021 rusza seria eRX

 

W rajdach troche inne dystanse wiec wieksze/ciezsze aku itp.

Na razie od 2022 beda hybrydy

Napisano
  • Autor
3 godziny temu, Filipfm napisał:

 

w RX juz zaczyna byc ciekawie, bo Manfred juz wygral pierwsze zawody ze spalinowkami

https://www.motorsport.com/rallycross/news/stohl-electric-car-stard-debut/4833376/

 

a w 2021 rusza seria eRX

 

W rajdach troche inne dystanse wiec wieksze/ciezsze aku itp.

Na razie od 2022 beda hybrydy

 

Citronowie zaczęli kombinacje już w 2008

 

 

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.