Skocz do zawartości

Akcja serwisowa modułu ładowania


format

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, zinger napisał:

Nie. O co chodzi?

 

O to że Citigo-E mają akcję serwisową polegająca na aktualizacji modułu ładowania baterii

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez dzownili, tylko, ze z salonu z Rybnika, gdzie auto kupilem i tylko tam mnie chcieli umowic, a jak gdzie indziej to juz na wlasna reke musze.

Pierwszy minus :no:

Umowilem wizyte przez formularz www w interesujacym mnie serwisie, wybralem dostepna z grafiku godzine 10.00 wizyty w dniu 24.12 (generalnie caly dzien byl wolny). Przed chwila dostalem maila z tegoz serwisu: " Dostaliśmy informację, że jest Pan zainteresowany wykonaniem akcji w naszym serwisie. 

W chwili obecnej do elektryka mamy wolny termin 2020-12-24 godz. 8:30 proszę o informację czy Panu odpowiada."

Ciekawe, na elektryki maja osobne grafiki, czy ki pieron. A 8.30 mi nie odpowiada, bo wtedy zamierzam wstac, wiec drugi minus :no: :phi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zinger napisał:

 

Ciekawe, na elektryki maja osobne grafiki, czy ki pieron. A 8.30 mi nie odpowiada, bo wtedy zamierzam wstac, wiec drugi minus :no: :phi:

Do obsługi EV trzeba mieć papiery i szkolenie. Także pewnie nie wszyscy na warsztacie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mrBEAN napisał:

Do obsługi EV trzeba mieć papiery i szkolenie. Także pewnie nie wszyscy na warsztacie mają. 

No ok, to niech sobie grafik na www zaktualizuja ;) Przed umowieniem podawalem vin auta, wiec wiadomo bylo, ze to ev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nikt nie dzwonił, sam się dodzwoniłem bo miałem inną sprawę. Pani nazwała to aktualizacją softu w module zarządzania baterią.

Niestety ta inna sprawa to kontrola auta bo coś zaczęło strasznie chrobotać pod autem, jakby coś o koło tarło. Niestety nic takiego nie widać. Co ciekawe po chwili wszystko ustało, może jakaś śruba czy kamień w zacisk wpadł. Bez problemu umówiłem się na przyszły tydzień w najbliższym ASO. Aktualizacja ma trwać 30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i ja dzisiaj. Ponad 1h :facepalm:, organizacja serwisu mocno średnia. Nie wiedzą co to daje, nie mogli mi też sprawdzić harmonogramu przeglądów.

Poprzednio w domu auto brało ok 2.2kW, co odpowiada ok 10A. Zapewne zmian tutaj nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zauważyłem że ładowanie na słupku AC spadło mi z 8.04kW do 6.64kW. Ale doładowywałem z 80% więc to może tylko ten przedział jest tym objęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zinger napisał:

Gdzie sprawdzacie jakim pradem sie auto laduje?

W aplikacji od gniazdka "inteligentnego" przez który jest wpięta ładowarka (aby nie wyciągać kabla za każdym razem).

Plus mam jeszcze licznik 3-fazowy w domu, więc widzę ile idzie na każdej fazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Dzwonił do mnie serwis i prosi o przyjazd na aktualizacje oprogramowania licznika - taką informacje mi przekazano. Być może chodzi właśnie o moduł ładowania, wiec mam pytane do osób które były na serwisie czy zauważyli jakieś różnice po aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.06.2021 o 18:58, tomixxl napisał:

Dzwonił do mnie serwis i prosi o przyjazd na aktualizacje oprogramowania licznika - taką informacje mi przekazano. Być może chodzi właśnie o moduł ładowania, wiec mam pytane do osób które były na serwisie czy zauważyli jakieś różnice po aktualizacji. 

 

Kiedy kupiona Skoda? (czas produkcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.