Skocz do zawartości

Serwis Tesli


komandos80

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pytanie mam, wlasciwie chyba tylko do @formata, ale moz inni z Was tez sie jakos orientuja
Jak to jest z serwisem Tesli, jesli nie mieszkam w Warszawie?
Zalozmy, ze kupuje nowy samochod, wiec mam gwarancje. Domyslam sie, ze jak cos grubego sie zepsuje i samochod calkiem stanie to dostane jakiegos zastepczaka. Dobrze mysle? :)
ale co w sytuacji jakichs mniejszych awarii. Takich, przy ktorych da sie jezdzic, ale jednak warto by to naprawic, np. cos stuka, jakas klamka w drzwiach niedomaga, albo cos. Co wtedy? Mam jechac do Warszawy do serwisu?
Albo jakies przeglady (zakladam, ze jakies sa), tez za kazdym razem bym musial do Warszawy jechac?

To raczej taki teoretyczny watek, bo zona powiedziala, ze bez serwisu pod nosem moge zapomniec o Tesli, ale mimo wszystko chcialbym wiedziec jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, format napisał(a):

W największym skrócie źle jest z polskim serwisem. Obsługę klienta szkolono na filmach Barei.

moze i jest tylko jeden serwis na Polske, ale przynajmniej kiepski :P

no nic, musze czekac az otworza oddzial w Lodzi :)

 

kiedys obserwowalem na FB profil bodajze "Moja Tesla" jakiegos kolesia z Norwegii i on mial kilka przygod z samochodem (wlacznie z wymiana silnika, jesli dobrze kojarze), wiec fajnie by bylo gdyby te serwisy byly jednak w miare dostepne i ogarniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, komandos80 napisał(a):

To raczej taki teoretyczny watek, bo zona powiedziala, ze bez serwisu pod nosem moge zapomniec o Tesli, ale mimo wszystko chcialbym wiedziec jak to jest

Na ten moment jest niestety jest gorzej niż sobie możesz wyobrazić. 
Teoretycznie jest serwis mobilny do drobnych napraw, ale w praktyce wiele serwisów jest odwoływanych. Terminy z kosmosu (tygodnie/miesiące), a potem przykładowo anulacja zgłoszenia. 
 

A serwis w Ząbkach to już legendarny się robi. Kilkutomowe książki mogłyby powstać na ten temat i
 

W skrócie jest dramat 😕

 

Aut przybywa, i już absolutne minimum, to jeden serwis na większe miasto potrzebny, a nadal jest jeden od wszystkiego.

Ale ponoć zaczynają już telefony odbierać co jakiś czas 😁
 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mrBEAN napisał(a):

Na ten moment jest niestety jest gorzej niż sobie możesz wyobrazić. 
Teoretycznie jest serwis mobilny do drobnych napraw,

Hmm, pomysl wydaje sie sensowny, pod warunkiem, ze sprawnie by to dzialalo.
pozostaje jeszcze kwestia przegladow (bo domyslam sie, ze jakies gwarancyjne przeglady sa), bo tez by mi sie nie chcialo w tym celu jezdzic do Warszawy :)

 

57 minut temu, mrBEAN napisał(a):

Aut przybywa, i już absolutne minimum, to jeden serwis na większe miasto potrzebny, a nadal jest jeden od wszystkiego.

 

w Lodzi nie ma nawet salonu, wiec chyba trzeba jeszcze chwilke poczekac :P nie wszystko naraz :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, komandos80 napisał(a):

Hmm, pomysl wydaje sie sensowny, pod warunkiem, ze sprawnie by to dzialalo.
pozostaje jeszcze kwestia przegladow (bo domyslam sie, ze jakies gwarancyjne przeglady sa), bo tez by mi sie nie chcialo w tym celu jezdzic do Warszawy :)

 

w Lodzi nie ma nawet salonu, wiec chyba trzeba jeszcze chwilke poczekac :P nie wszystko naraz :P

 

 

Nie ma przeglądów, to jakis chory wymyśl korporacji jak wyciągnąć więcej kasy ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, komandos80 napisał(a):

pozostaje jeszcze kwestia przegladow (bo domyslam sie, ze jakies gwarancyjne przeglady sa), bo tez by mi sie nie chcialo w tym celu jezdzic do Warszawy :)

Nie ma, to akurat jest piękne w Tesli. 
 

A reszta na razie równia pochyła niestety.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wujek napisał(a):

To tylko jeden serwis jest? Ten pod Wawa? Pozostaje trzymać kciuki żeby nic się nie psuło.

Jak jeden?

Przecież piszemy wyraźnie, że jest jeszcze w Berlinie, Pradze i Wiedniu, do tego mobilny na pstryknięcie 😎

  • Haha 2
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.