Skocz do zawartości

Skrzynia transportowa Westfalia


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa jako alternatywa dla boxa dachowego?

Odpowiedni bagażnik rowerowy jako baza mam, zdaję sobie sprawę z największej wady tego rozwiązania - rowerów jednocześnie już nie przewiozę.

To ma 200L/45kg i kosztuje ok 1500zl.

 

Wychodzi taniej niż zakup poprzeczek i Boxa.

W teorii, oprócz wspomnianej wyżej wady, wydaje się być dobrym rozwiązaniem, żona już się napaliła

 

https://www.strefakierowcy.pl/44879,westfalia-skrzynia-transportowa-do-platformy-bc60-bc70-bc80.html?gclid=CjwKCAjwqZSlBhBwEiwAfoZUIBLhS1OtEPqZG8iluWQpKukmkUHMd2QAY0b8oc87arvypuRQJPIO3xoC7RkQAvD_BwE

 

pozdr.IMG_20230705_192213.jpg

 

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ktoś używa jako alternatywa dla boxa dachowego?
Odpowiedni bagażnik rowerowy jako baza mam, zdaję sobie sprawę z największej wady tego rozwiązania - rowerów jednocześnie już nie przewiozę.
To ma 200L/45kg i kosztuje ok 1500zl.
 
Wychodzi taniej niż zakup poprzeczek i Boxa.
W teorii, oprócz wspomnianej wyżej wady, wydaje się być dobrym rozwiązaniem, żona już się napaliła
 
https://www.strefakierowcy.pl/44879,westfalia-skrzynia-transportowa-do-platformy-bc60-bc70-bc80.html?gclid=CjwKCAjwqZSlBhBwEiwAfoZUIBLhS1OtEPqZG8iluWQpKukmkUHMd2QAY0b8oc87arvypuRQJPIO3xoC7RkQAvD_BwE
 
pozdr.IMG_20230705_192213.thumb.jpg.f15c090423e86880044749e669c1599d.jpg
 
Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 
 
Nart nie przewieziesz.


Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ktoś używa jako alternatywa dla boxa dachowego?
Odpowiedni bagażnik rowerowy jako baza mam, zdaję sobie sprawę z największej wady tego rozwiązania - rowerów jednocześnie już nie przewiozę.
To ma 200L/45kg i kosztuje ok 1500zl.
 
Wychodzi taniej niż zakup poprzeczek i Boxa.
W teorii, oprócz wspomnianej wyżej wady, wydaje się być dobrym rozwiązaniem, żona już się napaliła
 
https://www.strefakierowcy.pl/44879,westfalia-skrzynia-transportowa-do-platformy-bc60-bc70-bc80.html?gclid=CjwKCAjwqZSlBhBwEiwAfoZUIBLhS1OtEPqZG8iluWQpKukmkUHMd2QAY0b8oc87arvypuRQJPIO3xoC7RkQAvD_BwE
 
pozdr.IMG_20230705_192213.thumb.jpg.f15c090423e86880044749e669c1599d.jpg
 
Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 
 

Ale wiesz, ze to kosztuje 1500 pod warunkiem, ze masz dedykowana platformę na rowery tego producenta? Bo w tej cenie jest sama skrzynka jako nakładka. No i w tej cenie masz kufer na dach o dwukrotnie większej pojemności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale wiesz, ze to kosztuje 1500 pod warunkiem, ze masz dedykowana platformę na rowery tego producenta? Bo w tej cenie jest sama skrzynka jako nakładka. No i w tej cenie masz kufer na dach o dwukrotnie większej pojemności.
Drugi akapit

Na razie się wstrzymaliśmy z zakupem. Spróbujemy raz jeszcze ( na razie pierwszy wyjazd wakacyjny z dzieckiem za nami) zapakować się "normalnie" ograniczając niepotrzebne rzeczy. Jeśli się nie uda, wrócimy do detamtu

pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi akapit

Na razie się wstrzymaliśmy z zakupem. Spróbujemy raz jeszcze ( na razie pierwszy wyjazd wakacyjny z dzieckiem za nami) zapakować się "normalnie" ograniczając niepotrzebne rzeczy. Jeśli się nie uda, wrócimy do detamtu

pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Kup dedykowane torby do bagażnika twojego auta. Niewarygone ile więcej się mieści wtedy do baznika.

Problemem są biwakowe sprzęty czy sprzęt sportowy.

Ale na normalne zzeczy te torby są super !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup dedykowane torby do bagażnika twojego auta. Niewarygone ile więcej się mieści wtedy do baznika.

Problemem są biwakowe sprzęty czy sprzęt sportowy.

Ale na normalne zzeczy te torby są super !
Mamy walizki które fajnie pasują ale przyczepka rowerowa Thule która robi nam też za wózek wszystko zmieniła, do tego dość duże nosidełko turystyczne Deutera, łóżeczko turystyczne... i bagażnik Leona kombi wymięka


pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leszcz napisał(a):

 łóżeczko turystyczne...

wiem, ze nie w temacie, ale polecam cos takiego:
https://www.olx.pl/d/oferta/lozeczko-turystyczne-deryan-namiot-CID88-IDUnA9d.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=4

rozkladanie tego to kilka sekund, zlozone zajmuje malo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, technix napisał(a):

@leszcz, a skoro masz hak, to może kup/wynajmij sobie taką normalną małą przyczepkę bagażową.

Że już nie wspomnę, że są takie, co mają alu pokrywy a na nich bagażnik na rowery - to jest mega sprawa 👍

Screenshot_20230707-102033~2.png

Screenshot_20230707-102109~2.png

Tylko to jednak znacznie spowalnia prędkość podróżowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leszcz, a skoro masz hak, to może kup/wynajmij sobie taką normalną małą przyczepkę bagażową.
Że już nie wspomnę, że są takie, co mają alu pokrywy a na nich bagażnik na rowery - to jest mega sprawa
Screenshot_20230707-1020332.png.0ec7907ecfd1370993ad9dfb9ccd443e.png
Screenshot_20230707-1021092.png.b99eeafc1403ac32db541679d6efa2fb.png
Muszę żonie pokazać


pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze nie w temacie, ale polecam cos takiego:
https://www.olx.pl/d/oferta/lozeczko-turystyczne-deryan-namiot-CID88-IDUnA9d.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=4
rozkladanie tego to kilka sekund, zlozone zajmuje malo miejsca.
Te niestety się nie sprawdzi, mamy coś takiego

https://www.olx.pl/d/oferta/lozeczko-turystyczne-hauck-CID88-IDWhFAR.html


pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leszcz napisał(a):

Te niestety się nie sprawdzi, mamy coś takiego

czemu sie nie sprawdzi?
my takiego klasycznego lozeczka uzylismy raz, ale potem zona gdzies w czelusciach internetu znalazla ten namiocik

uzywalismy go przez kilka lat, dla dwojki dzieci i nie widze zadnych wad w porownaniu do takiego lozeczka, ktore Ty wrzuciles

dodatkowa zaleta, w dzien wynosilismy je do ogrodka i sluzylo jako zabawka dla dzieci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sie nie sprawdzi?
my takiego klasycznego lozeczka uzylismy raz, ale potem zona gdzies w czelusciach internetu znalazla ten namiocik
uzywalismy go przez kilka lat, dla dwojki dzieci i nie widze zadnych wad w porownaniu do takiego lozeczka, ktore Ty wrzuciles
dodatkowa zaleta, w dzien wynosilismy je do ogrodka i sluzylo jako zabawka dla dzieci.
Przy niemal dwulatce się nie sprawdzi, jest przyzwyczajona do swojego łóżeczka, a nasze turystyczne jest niemal identyczne rozmiarowo i od razu jej się spodobało. Taki namiocik by rozniosła, niestety...

pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka


  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.