Skocz do zawartości

Kontrola policyjna a skrzyżowanie.


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w weekend taką dziwną sytuację. Wracałem z imprezy, żona prowadziła.  :milicja: ustawili się za skrzyżowaniem, gdzie zwykle stoją przed (długa prosta) i kontrolują auta. My kierunek w lewo, bo tam skręcaliśmy, a 150m dalej :milicja: z "lizakiem". Skręciliśmy a po chwili nas dognili na sygnale z pytaniem "czemu uciekamy". Potem typowa kontrola pod uchodźców. Pośmieli się i tyle.

Prawo to jakoś reguluje ?

W którym momencie musimy się zatrzymać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wskazanym przez policjanta. Jeden biegł przez skrzyżowanie by mnie z lewoskrętu wyciągnąć :] a ja do fabryki skręcałem :lol:

Innym razem skręciłem do kontroli przed podniesieniem lizaka  - poprawne odczytanie mowy ciała - ten drugi mimo mniejszego wkładu pracy był bardziej niezadowolony od biegającego - który jak u was się pośmiał i odpuścił :oki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sherif napisał(a):

W którym momencie musimy się zatrzymać ?

Jak machają lizakiem i wskazują gdzie, a do Was rozumiem nie machali jeszcze czekając aż dojedziecie do nich?

 

Miałem przypadek w okolicach Hajnówki, że skręciłem w podwórko 100m przed patrolem SG.

Przyleciało za mną dwóch małolatów z pretensjami.

Ja ich nie widziałem, ponoć machali mi lizakiem.

Było na tyle ostro, że w końcu właściciel podwórka kazał im wyp... z jego ziemi łącznie z samochodem, bo też stał na jego działce.

Zawinęli się równie szybko jak pojawili.

Edytowane przez ZUBERTO
  • Lubię to 2
  • Kocham 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ZUBERTO napisał(a):

Jak machają lizakiem i wskazują gdzie, a do Was rozumiem nie machali jeszcze czekając aż dojedziecie do nich?

 

Miałem przypadek w okolicach Hajnówki, że skręciłem w podwórko 100m przed patrolem SG.

Przyleciało za mną dwóch małolatów z pretensjami.

Ja ich nie widziałem, ponoć machali mi lizakiem.

Było na tyle ostro, że w końcu właściciel podwórka kazał im wyp... z jego ziemi łącznie z samochodem, bo też stał na jego działce.

Zawinęli się równie szybko jak pojawili.

To w Hajnówce było :), wracaliśmy z Białowieży. Obecnie kontrola tam to norma, ale zawsze robili to przed skrzyżowaniem. Byli zamiejscowi, może nie wiedzieli, ale za to pełna kultura.

Wyszedł jak jechaliśmy i chyba już podniósł rękę, machał jak byliśmy bokiem.

 

15 godzin temu, Artur_W_wa napisał(a):

We wskazanym przez policjanta. Jeden biegł przez skrzyżowanie by mnie z lewoskrętu wyciągnąć :] a ja do fabryki skręcałem :lol:

Innym razem skręciłem do kontroli przed podniesieniem lizaka  - poprawne odczytanie mowy ciała - ten drugi mimo mniejszego wkładu pracy był bardziej niezadowolony od biegającego - który jak u was się pośmiał i odpuścił :oki:

 

Jak już biegnie do Ciebie to wiadomo, ale jak gdzieś z przodu macha czy wychodzi z auta to sam nie wiedział czy zlać temat czy jechać do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał(a):

Jak już biegnie do Ciebie to wiadomo, ale jak gdzieś z przodu macha czy wychodzi z auta to sam nie wiedział czy zlać temat czy jechać do nich.

Byłem jedynym który skręca, a on ruszył od radiolki, więc nie bardzo były wątpliwości że do mnie, a przywitał mnie pytaniem czemu się zatrzymuję bez lizaka. Po czym potwierdził że zamierzał mnie zatrzymać :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur_W_wa napisał(a):

Byłem jedynym który skręca, a on ruszył od radiolki, więc nie bardzo były wątpliwości że do mnie, a przywitał mnie pytaniem czemu się zatrzymuję bez lizaka. Po czym potwierdził że zamierzał mnie zatrzymać :bzik:

Stan umysłu,  dostanie jeden z drugim troche władzy i leczą swoje kompleksy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.