Skocz do zawartości

Jaką moc zarowek do soczewek????


srobaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce wymienic zarowki mijania w moich soczewkach ale niewiem jakie beda najlepiej swieciły bo stare ktore mam swieca tak ze jak jade w nocy na nieoswietlonej drodze to wydaje mi sie jakbym bez swiatel jechal:( maja moc 55v. Co proponujecie wsadzic do tych soczewek zeby lepiej swieciły czy kupic zwykłe tylko o wiekszej mozy czy moze te niby ksenony:) Bardzo prosze o jakis porady bo dzisiaj musze je wymienic bo szykuje mi sie dluzsza podroz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadz sobie zarowki o wiekszej mocy, to dolaczysz do grona osob z roztopionymi obudowami reflektorow hahaha.gif

Wsadzaj tylko zarowki o normalnej mocy (czyli 55W), a jesli dalej uwazasz ze za slabo swieca, to zainteresuj sie takimi o podwyzszonym strumieniu swietlnym z takiej samej mocy (np Philips Vision Plus + 50%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wsadz sobie zarowki o wiekszej mocy, to dolaczysz do grona osob z

> roztopionymi obudowami reflektorow

> Wsadzaj tylko zarowki o normalnej mocy (czyli 55W), a jesli dalej

> uwazasz ze za slabo swieca, to zainteresuj sie takimi o

> podwyzszonym strumieniu swietlnym z takiej samej mocy (np

> Philips Vision Plus + 50%).

No wlasnie o to mi chodziło czy czasem reflektory sie nie przykopcą. Więc bede musial poszukac sobie cos w tym stylu +50%. Ma ktos wogule jakies doswiadczenie z tymi zarowkami?? czy duzo poprawia sie widocznosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie o to mi chodziło czy czasem reflektory sie nie przykopcą.

> Więc bede musial poszukac sobie cos w tym stylu +50%. Ma ktos

> wogule jakies doswiadczenie z tymi zarowkami?? czy duzo poprawia

> sie widocznosc??

no właśnie wczoraj założyłem philipsy + 50%, jest różnica, ale czy taka znacząca, to bym nie powiedział. irked.gif

ino, że ja mam zwykłe reflektory. może w projektorach będzie to efekt bardziej widoczny. 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Własnie dzisiaj kupiłem sobie Philipsy VisionPlus 50% za 33zł. Jutro

> wkładam i zobacze czy pomoze:) Jezeli nie to chyba bede jezdzil

> na długich;)

philipsy przełożyłem do "długich", do "krótkich" jakieś niemieckie "pseudo ksenon white + 30%". jak dla mnie różnica kolosalna. ale w przyszłości zakładam soczewki i do wszystkich czterech philipsy, z tym , że do "krótkich" 4000K 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.