Skocz do zawartości

!!!pomocy trasa Rzezow na Hrebenne miejscowosc TYWONIA


62545tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

padla uszczelka pod glowica, nie da sie jechac do domku 600 km, czy moze mnie ktos pociagnac, pomoc, itp

tel 0502 357 821

dzieki czekam stoje na drodze, nie mam dostepu do internertu, korzystam z komputera na stacji, ktora nie moze mi pomoc.... rozpacza w bialy dzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> padla uszczelka pod glowica, nie da sie jechac do domku 600 km, czy

> moze mnie ktos pociagnac, pomoc, itp

> tel 0502 357 821

> dzieki czekam stoje na drodze, nie mam dostepu do internertu,

> korzystam z komputera na stacji, ktora nie moze mi pomoc....

> rozpacza w bialy dzien....

może masz assistance ?

telefon do rodziny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wrocilem... laweta, a pozniej pociagiem...

otóż.

W Rzeszowie cos sie za mną sino zrobiło, mysłałem że to z autka które toczyło się za moja asterką. Dojechałem do Jarosławia zatankowałem na BP gaziku, chcę przejechac dolac paliwka a tu klops, kupa dymu i smrodu. Padla uszczelka. Jest sobote kolo godziny 11. kilka metrow dalej widze stacje VW AUDI, dolalem wody (prawie pusty zbiornik) podjechalem i kapa, nie ma serwisanta, a wogole to nie robia opli... w jaroslawiu w oplu moga zrobic na srode... tel do ASSISTANCE POLSKA moga mnie zacholowac maksymalnie 130 km a dalej to 5 zl za kilometr.

telefon po kilku mechanikach i mowia by jechac powli i stawac dolewac wody co jakis czas i nie dopuszczac do przegrzania sie silnika, wiec jade prawie 200 km pod nowey sacz i stajac co 20 km dolewajac wody i czekajac az silnik ostygnie. dojezdzam do miejscowosci GORLICE i musze juz dolewac kilka litrow wody co pare kilometrow wiec stwierdzilem, ze nie ma sensu dalej jechac... wyciagam bagnet , a na bagnece zamiast oleju... woda z olejem, silnika sie juz nie dalo odpalic wiec dalem sobie spokoj.... autko stalo na poboczu, i w poniedzialek laweta zajechalem do serwisu w krakowie MARIMEX na zakopiance. Jeszcze nie postawiono diagnozy. ciekawe ile $ mnie szarpnie po kieszeni.....

pisze o tym, poniewaz podejrzewam zwiazek z wczesniejszym muleniem auta itp. jak auto szlo to szlo i na gazie i na PB jak byla kapa to chodzil jak na 3 gary, i wywalal sie blad 0170 za bogata za uboga mieszanka, podejrzewam, ze wywalenie uszczelki pod glowica to wlasnie wina instalacji gazowej....ale nie wiem nie znam sie za bardzo,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktorędy jechales z gorlic do krakowa? 4?

przez Nowy Sącz, Podegrodzie. łącko, zabrzez, mszane dolna i zakopianką, a to dlatego tak, ze nocowalem w olszanie i pozyczylem stamtad auto by podjechac do astry i zapakowac ja na lawete, a pozniej musialem sie wrocic (z laweciarzem) do olszany i oddac pozyczone autko, a dalej to juz nie oplacalo sie wracac tylko gnac na mszane i na zakopianke.... a dlaczego pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze wywalenie uszczelki pod glowica

> to wlasnie wina instalacji gazowej....ale nie wiem nie znam sie

> za bardzo,....

===============================

A co ma instalacja gazowa do wywalenia uszczelki ? ja na swojej zrobiłem już ponad 100kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> MARIMEX na zakopiance. Jeszcze

> nie postawiono diagnozy. ciekawe ile $ mnie szarpnie po

> kieszeni.....

o rany chłopaku, przecież cię koszta zjedzą w ASO, trzeba było pisać, że jesteś w KR to by się coś wykombinowało crazy.gif

ale teraz to już chyba za późno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ==============================

> Fakt .Ale chyba sprawdza się instalke ,aby nie było "kuku" w

> przyszłości.Mowie o regulacji.

od dluzszego czasu wywalal blad 0170 i nikt nie potrafil zdiagnozowac... wywala go nadal, ASO powiedzialo, ze to sonda... w piatek jade wymieniac i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a kto mial pilnowac;) zalozylem na tylna polke trojkat i stala sobie

> do poniedzialku;)

To jesteś niezły - sobota to szcególny okres imprez i mogło komus sie spodobać, że stoi tak bezpańskie i mógł się zabawić, jak to czasem potrafią jak popija i tracą muzg. Mogli Ci splądrować, powybijać szyby.Masz chłopie szczęscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.