Skocz do zawartości

Czy prędkość jest aż takim problemem ?


sir_Lord_Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

> a gdyby.... zwalniasz z 80 do 50 i po przejechaniu 500m wpadasz

> jadac na zielonym prosto pod tira ktory zagapil sie i przejezdza

> na czerownym. Kilka sekund ktore staciles przy zredykowaniu

> predkosci moglo ocalic zycie

Marcin! Nie osłabiaj mnie! A może nie zwalniając rąbnąłbyś w ciągnik siodłowy, a nie w naczepę? hehe.gif20.GIF

Generalnie jestem za ROZSĄDNYM ograniczaniem prędkości, co nie zawsze w Polsce jest stosowane (odnoszę wrażenie, że jest stosowane w bardzo wielu miejscach wręcz bezmyślnie), ale nie zgadzam się, że ograniczenie jej nie ma wpływu na bezpieczeństwo na drogach. drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a gdyby.... zwalniasz z 80 do 50 i po przejechaniu 500m wpadasz

> jadac na zielonym prosto pod tira ktory zagapil sie i przejezdza

> na czerownym. Kilka sekund ktore staciles przy zredykowaniu

> predkosci moglo ocalic zycie

ano. jadac kilka sekund wczesniej trafilbym na czerwone

rotfl.gif a potem ruszylbym na zielonym i ... smile.gif

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość jest problemem. Szczegółowa rekonstrukcja zaistniałych wypadków drogowych wypadków drogowych bardzo często wskazuje, że przy rozwijaniu maksymalnej dopuszczalnej prędkości i reakcji na stan zagrożenia bez zbędnej zwłoki kierujący miałby możłwiość uniknięcia wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,gentelmen,predkość to POWAżNY problem,a jeszcze poważniejszy to NOWOBOGACCY DUPKOWIE W DUżYCH LIMUZYNACH I VANACH+ angryfire.gifwpysk.gif

Sokole Oko,jak jesteś takiu bystrzak to się z Tobą chętnie przejadę PRZEPISOWO K17 od Garwolina do Warszawy w jakiś niedzielny wieczór,tak około 20brawo.gif,tylko czy jesteś wysoko ubezpieczony hmm.gif,bo to będzie WYPRAWA PO żYCIE.

Jak nie wierzysz to poczytaj co tydzień "LINIę OTWOCKą",mogę Ci ją przysyłać jak chcesz...........

Panowie zjeździłem cały kraj i takiego DEBILIZMU jaki panuje na drogach : Siedleckiej,i Lubelskiej to nigdzie nie widziałem.............

Drogówka do roboty,a Wy noga z gazu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.