Skocz do zawartości

Mój Laczek


newposen

Rekomendowane odpowiedzi

Te zdjecia wrzucałem już na kącik Nubirowy ale jak mamy swój to trzeba też zeby.GIF

90b73ba9b80e6f69m.jpg

bd6ee1f7002d550bm.jpg

73e046971df8778bm.jpg

69ee605d47b723b2m.jpg

8ad0b1fa84c3eb10m.jpg

17f4e8855da3a64fm.jpg

30ff0f438de15827m.jpg

f5952bae82975493m.jpg

A więc auto rocznik i rok modelowy 2004 ale pierwsza rejestracja w marcu 2005.

Rok modelowy 2005 w Laczkach ma inny przedni grill (w sedanie) i inne klamki. W środku zamiast drewonpodobnego czegoś jest aluminiopodobne wink.gif

We wrzesniu 2005 przy 11kkm załozony gaz, teraz na budziku prawie 38 kkm.

Auto bezproblemowe sprawdziło się podczas naprawdę długich wypadów (ostatnie wakacje 7600 km smile.gif ).

Wygodne, przestronne i szybkie 893goodvibes.gif . Kontakty z ASO ograniczyły się na szczęście tylko do przeglądów (drogich !!!) i wymiany pierduł (czujnik temp. zewnętrznej i jakaś guma w zawiasach).

Spalanie 10 litrów gazu przy cyklu 60 % miasto 40 % poza, przy predkosciach powyzej 150 spalanie szybko rośnie. Maksymalne odnotowane przy dłuższej jeździe 170-180 to 13 litrów na 100, czyli nienajgorzej.

Wersja CDX (teraz zwana Platinum) topowa czyli ma wszystko co mieć powininien i w Chevroletach mieć może wink.gif : c.zamek, 4 pp, abs z trakcją, autoklima, radyjko ze zmieniarką + 8 głosników, czujnik deszczu, elektr. i podgrzewane lusterka,halogeny, skóra na kierownicy i galce zmiany biegów, alusy, podłokietnik, multum schowków w tym na okulary i chłodzony od strony pasażera.

To by było na tyle wink.gif

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak w ASO, dostają gotowe paczki z Fly Sequentem z Czakrama.

> Zamontowali bardzo dobrze, nie miałem żadnych regulacji i probmemów,

> kompletnie bezobsługowa instalka.

> Różnica tylko w kasie na stacji

będę musiał za kilka tys. km o tym pomyśleć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> będę musiał za kilka tys. km o tym pomyśleć

mi stękali że traci się rok gwarancjia na auto po montażu lpg w serwisie (w chevy), nie podoba mi się ale zapyatj jak jest u ciebie ok.gif

gratuluje szmatki 20.GIFbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi stękali że traci się rok gwarancjia na auto po montażu lpg w

> serwisie (w chevy), nie podoba mi się ale zapyatj jak jest u

> ciebie

ja to zrozumiałem tak ze 3 lata na auto a 2 lata na instalke hmm.gif

> gratuluje szmatki

a własnie się pojawiła

sprawy powoli, ale idą

podobno jak na młody koncik, to na razie starczy 1 mod

w miare rozwoju bedziemy myśleć dalej

mam Cię na oku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to zrozumiałem tak ze 3 lata na auto a 2 lata na instalke

nie wiem czy zrozumieliśmy się , jeśli teraz jak wyjechałem bez instalki lpg i mam zamiar montować lpg ( w serwisie chevy) to i tak tracę rok gwar. na auto, czyli pewnie za 2 lata dopiero wstawię sick.gif

> a własnie się pojawiła

> sprawy powoli, ale idą

> podobno jak na młody koncik, to na razie starczy 1 mod

> w miare rozwoju bedziemy myśleć dalej

> mam Cię na oku

właśnie piję zdrowię nowgo kącika boozing.gif i "szmaciarza" skromny.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rwIcIk ma rację. Im chodziło o to że jak zakładasz instalację u nich w nówce czyli przed odbiorem to gwarancja na auto jest 3 lata i na gaz 3 lata. Jak założysz instalkę choćby po miesiacu to gwarancja na instalkę jest już na 2 lata, na samochód bez zmian czyli 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi stękali że traci się rok gwarancjia na auto po montażu lpg w

> serwisie (w chevy), nie podoba mi się ale zapyatj jak jest u

> ciebie

> gratuluje szmatki

Ja kupiłem Aveo z LPG, ale w dniu odbioru nie doszły jeszcze te droższe instalacje z Czakramu (chciałem tą z ponoć lepszymi wtryskiwaczami) więc wydano mi autko bez LPG. Po 3 tygodniach dokonano montażu. Gwarancję mam na 3 lata na wszystko. Możliwe jednak że to z powodu wystawnienia faktury na całość w dniu zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy zrozumieliśmy się , jeśli teraz jak wyjechałem bez

> instalki lpg i mam zamiar montować lpg ( w serwisie chevy) to i

> tak tracę rok gwar. na auto, czyli pewnie za 2 lata dopiero

> wstawię

brednie mówią

poczytaj

http://chevrolet.dixi-car.pl/lpg.htm?sid=b5217fef79ac4cee940f4700e75f2b67

http://chevrolet.dixi-car.pl/pdf/GM-instalacje_gazowe.pdf

> właśnie piję zdrowię nowgo kącika i "szmaciarza"

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupiłem Aveo z LPG, ale w dniu odbioru nie doszły jeszcze te

> droższe instalacje z Czakramu (chciałem tą z ponoć lepszymi

> wtryskiwaczami) więc wydano mi autko bez LPG. Po 3 tygodniach

> dokonano montażu. Gwarancję mam na 3 lata na wszystko. Możliwe

> jednak że to z powodu wystawnienia faktury na całość w dniu

> zakupu.

zapewne 3 lata na auto i 2 lata na instalke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdziłem: 3 lata na auto i 3 na instalkę.

jeśli wyjedziesz nówką z LPG z salonu

jeśli założysz w trakcie ekploatacji, to jest 2 na instalke i nadal 3 na auto

ja tak to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widac w tym pismie to jasno wynika ze jak montujesz w uzywanym to gwarancja jest na dwa lata na instalacje a trzy na samochod, ale w idocznie to jest intepretacja indywidualna salonu bo w innych jest bez wzgledyu czy montujesz w nowym czy w starym to gwarancje masz pełna na trzy lata tzn do konca gwaracji na samochód , teraz nawet zastanawiam sie czy nawet nie jest jeszcze inaczej bo w gwarncji na instalacje masz jasno napisane trzy lata lub 100kkm bez jakichkolwiek wykluczeń więc można isc dalej jak konczy ci sie gwarancja na samochód za rok a instalacje montowałes rok temu to gwarancje na instalacje masz o rok dłużej ale tylko na instalacje wiec tak naprawde na nic no bo skasowanie błędu bedzie juz płatne. postaram sie dowiedzie cos w GM. A tak na marginesie czakram na swoje instalacje daje dwa lata gwarancji bez limitu przebiegujeśli montujesz u nich(w nubirze ma taką JUST a w aveo SEQENT FLY).

Mała poprawka tego co napisałem, jednak po przeczytaniu gwarancji jest jasno napisane ze gwarancja na instalacje montowana w samochodach uzywanych jest na dwa lata lub 100kkm wiec wszystko jasne.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystko jasne

przykro mi ale muszę się z tobą nie zgodzić....

gwar1.jpg

gwar.jpg

być może nasza rozbieżność wynika z tego że coś mogło ulec zmianie, ale wtedy gdy kupowałem aveo gwarancja wyglądała własnie tak i obowiązuje w tym konkretnym przypadku j.w. ponieważ samochód został zakupiony jako nowy z instalacją. Nie zamontowano mi jej od razu, ale samochód jest uznawany za nowy z LPG. Nie moją winą było to że LPG przyszło kilka tygodni później. Na fakturze zakupu samochodu widnieje cena za nowy samochód z LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.