Skocz do zawartości

akcja serwisowa 5044 - sprężyny


mike

Rekomendowane odpowiedzi

> A jeśli będziesz wymieniał sprężyny a nie lubisz niskiego zawieszenia to odżałuj i kup oryginały,

Hmm, właśnie koniecznie chciałem jakiś firmowy zamiennik. Po co mi oryginał, który pęka??

BTW: Zna może ktoś warsztat w Poznaniu gdzie warto by zabieg przeprowadzić? ASO woła 450PLN za sztukę (robocizna + materiał, chyba 'oryginał')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, właśnie koniecznie chciałem jakiś firmowy zamiennik. Po co mi oryginał, który pęka??

> BTW: Zna może ktoś warsztat w Poznaniu gdzie warto by zabieg przeprowadzić? ASO woła 450PLN za

> sztukę (robocizna + materiał, chyba 'oryginał')

Zamienniki, nawet firmowe są albo krótsze albo miększe... przerabiałem u siebie już wszystkie i samochód siedzi przodem strasznie... aktualnie dostępne oryginały już nie pękają więc można spoko zakładać.

Coś drogie masz to ASO, popytaj w innych, ori sprężyny to około 230zł/szt a wymiana nie powinna być droższa niż 50-70zł od strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z allegro od tanifiat jakoś około 250zł za sztukę za pozmianowe czyli wzmacniane. Po wymianie jak leżał tak leży bo niestety najwyraźniej przód jest zbyt ciężki żeby stać wysoko (przynajmniej w dieslu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupowałem z allegro od tanifiat jakoś około 250zł za sztukę za pozmianowe czyli wzmacniane. Po

> wymianie jak leżał tak leży bo niestety najwyraźniej przód jest zbyt ciężki żeby stać wysoko

> (przynajmniej w dieslu).

Na pewno jest lepiej niż na zamiennikach ;D A co do leżenia na ori sprinagach to może łożyska masz już wybite w weszły za głęboko w kolumnę?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska nic nie dają o sobie znać. Natomiast widać, że masa przodu jest znaczna gdyż przednie opony zawsze wyglądają jak na flaku mimo, że ciśnienie jest odpowiednie facepalm%5B1%5D.gifZ tyłu takiego efektu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.