Skocz do zawartości

TID ?? Który kabel ??


WariaTor

Rekomendowane odpowiedzi

> Hmmmm.... Dziwne. Przy TIDzie powinien być przewód czerwono-biały.

> Jesteś pewien, że zdjęcie jest zdjęciem Twojej wiązki?

> Pozdroofka

Zrobiłem je może 30 sek. po destrukcji tego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa schematy Astry F: z 1992 roku oraz z 1995 roku. Na obu kabelek do sterowania anteną oraz włączaniem wyświetlania radia do TID/MID jest koloru RTGR, czyli czerwono-szary.

Natomiast na moich schematach ASTRY G bez względu na rodzaj wyświetlacza jest kabelek RTWS, czyli czerwono-biały.

Być może ktoś kiedyś napisał, że ma DID-a i kabelek czerwono-szary, a ktoś inny, że ma TID-a i kabelek czerwono-biały (zapomniał dodać, że Astra G), a jeszcze ktoś trzeci to połączył w całość: DID: czerwono-szary, TID: czerwono-biały.

Niestety, jeśli wierzyć schematom, to zawsze Astra F ma czerwono-szary, chociaż praktyka wskazuje, że zdarzają się inne kolorki, niż na schematach (u mnie znalazłem kilka takich...).

Podsumowując, najlepiej zapamiętać: czerwono-szary lub czerwono-biały.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak mam elektrycznie wysuwaną antenę to wszystko będzie działać gdy

> przetnę ten czerwono-szary w moim tid'?

Przy TIDzie idzie tylko do TIDA wink.gif Przy radiu rozgalęzia sięna "do TIDa" i na "do anteny"

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak mam elektrycznie wysuwaną antenę to wszystko będzie działać gdy

> przetnę ten czerwono-szary w moim tid'?

Jeśli przetniesz tuż przy wyświetlaczu, pozostawiając połączenie radia z anteną, to antena będzie działać. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> THX

> Był czerwono-szary

Jeśli można to ja sie podłacze pod temat w moim przypadku ten MID czy jak on się nazywa świeci się tylko w momęcie jak załącze światła jak wyłączone to on wcale nie świeci czy to też można jakoś uleczyć prostym sposobrm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.